Şimdi Ara

lvl boost hakkımı biraz dşüncesizce kullandım. acaba ticket açsam geri döndürme şansım var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 37 lvl warlock um vardı. onun üzerinde kullandım. meslekler felan o an "amaaan nasıl olsa vakit çok kasarım" diyerekten önemsemedim. ama yanlış yaptığımı anladım. ticket açsam acaba geri döndürme şansım var mı? sebeb olarakta yanlış yapmışım, meslek ve first aid olaylarını bilmiyordum felan yazsam? öyle bir şansım var mıdır?

• hayır, geçmiş olsun.
  • Denemekten zarar gelmez sen yine de at Ticket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • açtım bir ticket. sonucunu yazarım burdan.
  • Boost yaparken yazıyor değiştirilemez, geri alınamaz diye. Ticketten olumlu cevap gelmeyecektir, boşuna ümitlenme, ilk zamanlarda aynı hatayı yapan çok oldu kimseye geri vermediler.
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    Adamlar başlarına geleceği bildiklerinden peşin peşin yazmışlar "geri alinamaz" diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    güzel bir mazlum edebiyatı yaptım:) belki acırlar belli mi olur :)

işin latifesi gerçi. benim de ümidim yok. düşüncesizce bir hareket sonrası artık 1 hafta uğraş dur meslek kasmak için. ne yapalım dersimizi almış olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACF8F4F94 -- 22 Eylül 2014; 11:18:56 >
  • Acımazla bir çok kişi biliyorum geri alamayan hepsine geri vermeleri gerekir. O iş yaş, sen o 1 haftayı meslek kasmaya uğraşsaydın çok rahat 600 yapardın zaten. Yanlış sularda yüzüyosun biz sadece söyleriz gerisi sana kalmış.

• ayni olayi bende yasadim. live chatten gorustum olmadi malesef yapabilcekleri hicbirsey yokms :) epeyde yaglamistim oysaki :P
  • Enteresan ben yanlışlıkla WoD paketş alacağıma gidip boots almıştım sonra ticket açıp ''paramı verin wod alacaktım yanlış oldu'' gibisinden google translate yardımıyla derdimi anlatmıştım aynı gün boots'u alıp paramı iade etmiştlerdi bende aynı parayla WoD'u almıştım.
    Demem o ki deneyin olmadı 2. kez deneyin o da olmadı 3. yü açın, ticket parayla açılmıyor ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Enteresan ben yanlışlıkla WoD paketş alacağıma gidip boots almıştım sonra ticket açıp ''paramı verin wod alacaktım yanlış oldu'' gibisinden google translate yardımıyla derdimi anlatmıştım aynı gün boots'u alıp paramı iade etmiştlerdi bende aynı parayla WoD'u almıştım.
    Demem o ki deneyin olmadı 2. kez deneyin o da olmadı 3. yü açın, ticket parayla açılmıyor ya ?

dostum senin olay başka. ha belki o boost u kullanmış olsaydın seninde giderdi. kullanmadığındandır geri almışlar değiştirmişler. ben de hata yok esasen. wod aldım boost hakkımı da düşüncesizce kullandım :) pek tabi jeton sonradan düştü.

çok kibar bir dille de isteğimi de reddeettiler. nabalım azcık meslek kasma işine girecem artık.
  • Arkadaşımı raf ile oyuna davet ettim. Boostu warrior da kullandı ama sonradan pişman oldu. Bizde ticket açıp oyunu bilmiyorum warrioru healer classı sandım, iade eder misiniz yazdık
    Karakteri silip boostu geri verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Enteresan ben yanlışlıkla WoD paketş alacağıma gidip boots almıştım sonra ticket açıp ''paramı verin wod alacaktım yanlış oldu'' gibisinden google translate yardımıyla derdimi anlatmıştım aynı gün boots'u alıp paramı iade etmiştlerdi bende aynı parayla WoD'u almıştım.

dostum senin olay başka. ha belki o boost u kullanmış olsaydın seninde giderdi. kullanmadığındandır geri almışlar değiştirmişler. ben de hata yok esasen. wod aldım boost hakkımı da düşüncesizce kullandım :) pek tabi jeton sonradan düştü.

çok kibar bir dille de isteğimi de reddeettiler. nabalım azcık meslek kasma işine girecem artık.

Yok kullandım hocam :) bu arada wod'dan gelen boots ile pişmanlık duydum bende onu değiştirir misiniz dedim olmadı değiştirmediler, dur bugün bir ticket daha atayım güzel bir sebeb bulmak önemli burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lega

Arkadaşımı raf ile oyuna davet ettim. Boostu warrior da kullandı ama sonradan pişman oldu. Bizde ticket açıp oyunu bilmiyorum warrioru healer classı sandım, iade eder misiniz yazdık
    Karakteri silip boostu geri verdiler.

ahaha iyimis :D

• Lega kullanıcısına yanıt
    Gerçekten yaratıcıymışsınız

• Lega kullanıcısına yanıt
    RAF'da boost yokki WoD'da var. Buradaki RAF tabirini acemilik göstergesi olarak kullandınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: De get

RAF'da boost yokki WoD'da var. Buradaki RAF tabirini acemilik göstergesi olarak kullandınız?

Tüm paketleri satın aldı direk ondan dolayı boost da geldi. Oyunu bilmiyorum numarasını RAF'dan dolayı yediler sanırım o yüzden belirttim
  • on beş gün oldu başladım oyuna, herkes diyo oyun 90 dan sonra başlıyo güzel tarafı o zaman diye. Şu anda anca 70 level oldum degecek mi gerçekten şimdi oynadığıma ilerde. 15 gün hakkım kaldı kalan 20 yi tamamlayabilir miyyim bilmiyorum kusucam artık görev yapa yapa. Görevleer sadece git kes toplada değil garip garip şeyler çözene kadar xanım çıkıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saybilek kullanıcısına yanıt
    zaman problemim olmasın kesinlikle kasarım. bir sürü oyun oynadım ama kasarken sıkılmadığım tek oyun wow. ama zaman aldığından maalesef o işlere yaklaşamıyorum. bence devam et. zamanın varsa 90 nı bulursun rahat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.