Şimdi Ara

LvL=58 rogue ap=1404 np=1.2milyon ss var sağlam adam yorumlarınızı bekliorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
3.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

senin hakkinda ki dusuncelerim..hic birsey bilmiyorsun..soyledigin seylerin bonuslarini bile bilmiyorsun..bu yuzden int bonus,str bonus,hp bonus,dex bonus,defans,resistans gibi seyleri kapatiyorsun..milleti ps yaparak kandiran eziqlerdensin..

+1

Uza pls ezuq...!
  • arkadaslar ZeN0N benim charim human 58 lwl hellopers np vs. cogu seyi sallamis
    benim ap 1404 deil... np 148k deil.... ben ardreamda yeniim ama np 57k ap ise 1400 yakin
    benim itemlerim sadece bunlar
    DUAL +8 md
    +8 roque chitin pouldron
    +8 chitin gauntlet
    +9 full plate pad
    +9 full plate bott
    +7 roque chitin dagger
    elf belt
    dex 9 earning 2 tane
    foverin dual
    priest pendant +1

Saygilarimla ZeN0N hellopers baya sallamissin benim hakkimda ayip ettin!!!
  • Ksc resimleri nasi çekiyoruz? oyundayken? ben ko dosyasina girdigimde var bi kaç tane ksc ama hiçbirini ben çekmedim kendi kendine çekio alçak makina
  • quote:

senin hakkinda ki dusuncelerim..hic birsey bilmiyorsun..soyledigin seylerin bonuslarini bile bilmiyorsun..bu yuzden int bonus,str bonus,hp bonus,dex bonus,defans,resistans gibi seyleri kapatiyorsun..milleti ps yaparak kandiran eziqlerdensin..

Çok net ve açıklayıcı bir cevap +1905 katılıyorum PS!
  • muhaha bariz ps adamın canı 854 o kadar takıyla muhahahha
  • güzel ps sağ küpe,ss,np kaymıs ps olduğu belli dostum gerzekalılık yapma
  • ps ps
  • Np ye bak 1.xxx.xxx.xxx
  • O lvl de o kadar az hp olmaz heleki chitinciyse ! PS diyoruz geçiyoruz sıradaki kek i bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: da_atma

chitinler +8 görüntü az karanlık olduğu için yanmıor

benım bıldıgım +8 chıtınse SONMEZ karanlıktı felan deyıp ısı karıstırma sımdı +8 chıtın sonmuyokı yansın.Ha eger rebirth+5 se o zaman olabılır
  • kardes nasıl sende isaret omaz zuahhaha bide psss
  • PS gibi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Jackfrost

charın başında neden simge yok?

sag taraf 8077 bu np ile cikarsa cikarsa logosda isaret cikarir..bence bu fotoraf ps..cunku adamin chitinleri +8 bile degil..cunku yanmiyor..fotoyu cekerken sonuk haline denk gelmis sanirsam..geri kalan itemlarla o lvl da o kadar ap yapamaz..farkindaysaniz dex bonus fln kapanmis..foto ps..ksc formatini bekliyorum..

+8 chitinler yanmaz rebirth yanar..
  • Ps
  • zuhaha Nation point ile oynandığı çok belli oluyor.Buna Ps denilmez resmen paintle yapmış
  • zhauhza :d 79 lvl 44m ex istiyo 80 ne puhuhuha :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: KamiLLL

zhauhza :d 79 lvl 44m ex istiyo 80 ne puhuhuha :D

• yani bu kadar aşağalanmayı kabul ediyorsan söyliyecek başka birşey kalmıyoru.

eğer o chardakiler gerçekse,

oyuna şimdi gir ve " - " eksi tuşuna basıp ksc resim çek, knight online klasörüne kaydeder. onu bir paylaşımsitesen upload et bitir şu olayı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.