Şimdi Ara

Lütfen yardımcı olurmusunuz....(Casio exilim S-600;Olympus mju 700)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaddaşlar bu fotoğraf makinesi seçimi inanınki çok dertli bi iş..para var fakat işte bi kere veryim iyi olsun diyoruz...
    ben bi kaç tane model arasında kaldım..

Casio Exilim S-600

Oympus Mju 700

Sony dsc-W40

bu linkte bu 3 unun artı bide nikon S5 karşılaştırılması var..
    http://www.letsgodigital.org/en/camera/specification/compare/1092-1177-1221-1214.html

ama bu siteye gore en onde olympus duruyo fakat donanımhaber içinde arattığım zaman herkes casio exilim diyo..
    ben alıyacağınnız uzere kompakt bi makine arıyorum..gece , gunduz , ufak el titremeleri farketmeksiizn otomatik ayarlarla güzel resimler çekebilecek bi makine arıyorum...sizce bu 3 makineden en iyisi hangisi...

• quote:

Orjinalden alıntı: halileat

Arkaddaşlar bu fotoğraf makinesi seçimi inanınki çok dertli bi iş..para var fakat işte bi kere veryim iyi olsun diyoruz...

Casio Exilim S-600

Oympus Mju 700

Sony dsc-W40

http://www.letsgodigital.org/en/camera/specification/compare/1092-1177-1221-1214.html

ama bu siteye gore en onde olympus duruyo fakat donanımhaber içinde arattığım zaman herkes casio exilim diyo..
    ben alıyacağınnız uzere kompakt bi makine arıyorum..gece , gunduz , ufak el titremeleri farketmeksiizn otomatik ayarlarla güzel resimler çekebilecek bi makine arıyorum...sizce bu 3 makineden en iyisi hangisi...

Sony w50 kullandım ama şuan CANON IXUS-65 kullanıyorum. Biraz pahalı ama hakediyor. Ama illaki bu yazdıklarından birtane alacaksan Casio s-600 derim. kullanmadım ama çekimleri baya iyi. Onun üzerinde yoğunlaş derim. Sony tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: reddes

quote:

Orjinalden alıntı: halileat

Arkaddaşlar bu fotoğraf makinesi seçimi inanınki çok dertli bi iş..para var fakat işte bi kere veryim iyi olsun diyoruz...

Casio Exilim S-600

Oympus Mju 700

Sony dsc-W40

Sony w50 kullandım ama şuan CANON IXUS-65 kullanıyorum. Biraz pahalı ama hakediyor. Ama illaki bu yazdıklarından birtane alacaksan Casio s-600 derim. kullanmadım ama çekimleri baya iyi. Onun üzerinde yoğunlaş derim. Sony tavsiye etmiyorum.

kardeş özellikle makineyi kullanan arkadaşlar dan bilgi almanı tavsiye ederim rafta görüp forumda okuyoruz ama kullanıcı arkadasların deneyimleri önemli bence

• Casio ile çok şey okudum ama daha olympusla ilgili bi detaylı bilgim yok..onun için arada kaldım..lets go digital de adamlar olympusun resim kalitesine 4.5 yıldız vermiş 5 yıldızdan..ama casionun öle bi değerlendirilmesi yok..bu sitedede çok fazla casio kullanıcısı olduğu için hep o yönde kafam karışıo...bide olympus daha az cdm de makrosu var ve 7.1 mp ama casio 15 cd makrosu var vede 6 mp..
  • kardes bu 3 makinayı kıyaslaman bence büyük bir hata tabikide casio s600
  • sony w40 direk elendi zaten casio ile karşılaşcak 600 ytl ye kadar olan makina benim için daha anasının karnından doğmadı tabikide s600
  • Bu değerlendirmeye göre Casio S600 daha iyi. Senin yerinde olsam Casio'yu tercih ederim. Ama ben Sanyo Xacti E6 kullanıyorum.
    Ve kullandığım cihazıda çok beğeniyorum. keşke letsgodigital'de bu ürünüde karşılaştırıp öyle bir değerlendirme yapsaydın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.