Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM -GALAXY S PLUS 9001- İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ELİMDE GALAXY 9001 PLUS VAR ÜRÜN SÜRÜMÜ 2.3.3 ALDIGIM GİBİ

bazı arkadaşlar SÜRÜMÜNÜ 2.3.5 YADA 2.3.6 YAZIYO FORUMDA VE ÇEŞİTLİ İLANALRDA GÖRÜYORUM

BUNUN GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIYO VE GÜNCELLEME DAHA İYİMİ MEMNUN KALDINIZ MI

(TELEFON İÇİNDE GÜNCELLEME YERİNE GİRİYORUM YENİ GÜNCELLEME YOK YAZISI ÇIKIYO)

OZAMAN BU 2.3.5 NASIL YUKLUYOLAR

BAZILARI YENİ GÜNCELLEME İLE BATARYA NIN ÖMRÜNÜN UZADIGINI YAZMIŞ DGRUMU

BİLGİSİ OLAN YARDIM EDERSE ÇOK MUTLU OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER...

• Bende bu gün i9000 aldım, şu işlerden anlayan bir gönüllü bulsakta kafasını şişirsek
  • AYNEN YA BİRİ YARDIMCI OLSA ONA GÖRE GÜNCELLEYELİM BATARYA SI DAHA UZUN GİDİYOMUŞ YENİ SÜRMDE BİRİ PC BAGLANTISI İLE KIES AÇ ORDAN GÜNCELLİYO DEDİ AMA HİÇ FİKRİM YOKK
  • quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

AYNEN YA BİRİ YARDIMCI OLSA ONA GÖRE GÜNCELLEYELİM BATARYA SI DAHA UZUN GİDİYOMUŞ YENİ SÜRMDE BİRİ PC BAGLANTISI İLE KIES AÇ ORDAN GÜNCELLİYO DEDİ AMA HİÇ FİKRİM YOKK

KIES ile güncellersin, bende de update buldu ama turkcell rom olduğu için henüz güncellemedim, rom değişikliği, hangi rom tercih edilmeli, ice cream sandwich kuruluyormu gibi bir sürü soru var ama forumu karıştırdım konular çorba olmuş ve hemen hemen hepsi bu işlerden az çok anlayanlar için.

Bizim gibi sıfır kilometre androidcilere pek yardımcı olacak konu bulamadım ben. Elimdeki telefonu en iyi hale nasıl getirebilirim sabahtan beri araştırıyorum ama kafam bulaşık teline döndü

• HAYRLI OLSUN BU ARADA :d EVET YA BİRİ YARDIMCI OLSA İNŞ SEN YİNE İYİSİN BN ROM NE ONU BİLE BİLMİYORUM :d BNM HATTIM AVEA TURKCELL ROM NE ? AVEA DA VARMI OYLE BİŞEY ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

HAYRLI OLSUN BU ARADA :d EVET YA BİRİ YARDIMCI OLSA İNŞ SEN YİNE İYİSİN BN ROM NE ONU BİLE BİLMİYORUM :d BNM HATTIM AVEA TURKCELL ROM NE ? AVEA DA VARMI OYLE BİŞEY ?

Teşekkür ederim sanada hayırlı olsun.

rom telefonun içindeki ana firmware, üzerine yükleyeceğin güncellemeler senin ana romuna göre yükleniyor. TR ye cihazlar ithal edilirken gsm operatörlerinin romları yüklenerek ithal ediliyor. Mesela benim cihaz hattım vodafone olmasına rağmen açılırken Turkcell logosu müziği vs ile açılıyor, menülerinde Turkcell ile ilgili menüler var. Yani telefon turkcell den alınmış.

bu rom orjinal kalırsa KIES üzerinden zaten güncelleme varsa otomatik buluyor ve güncelle dersen yeni yazılımı yüklersin. Ama ben cihazımda root (yönetici) olup değişik romlar yükleyip özelleştirmek istiyorum diyorsan bir takım işlemler yapmak gerekiyor. Bizim bilmediğimiz nokta burası. Yerli romlarda android market yok mesela custom rom atmak gerekli ama hangisi iyi hangisi kötü öğrenmemiz lazım. Bilmeden yapılacak işlemler değil cihaza zarar verme durumu var, bu yüzden bize işi bilen birilerinin yardımı lazım.

Öğreniriz inşallah

• BENİM SADECE DUYDUGUM BİŞEY VAR ROOT YAAPRSAN CİHAZ GARANTİ DIŞI KALIYO AYRICA BENM TEL SADECE TEKNOSA DA SATILIYO DU ONUN İÇİN HİÇ BİR HATIN ROM U YOK SANIRIM İNŞ EVET BİRİ YARDIM EDERRR İİ GECLER DOSTUM
  • Buraya neden gereksiz konu açıyorsunuz forumda I9001 topiçi var sorununuzu oraya yazarsanız çokdaha çabuk sonuç alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Buraya neden gereksiz konu açıyorsunuz forumda I9001 topiçi var sorununuzu oraya yazarsanız çokdaha çabuk sonuç alırsınız

Forumdaki konuların içinden çıkamadım ben, hazır arkadaş böyle bir konu açmışken faydalanabilirmiyim diye düşünmüştüm ama henüz yardımcı olan olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.