Şimdi Ara

lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
73
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 2 ay önce falan mediamarktan bir iphone 7 32 gb aldım telefonu aldım kullandım birkaç gün geçti telefonun sağ alt köşesinde bir leke olduğunu farkettim mediamarkt'A verdim dedilerki bu garanti kapsamında ondan sonra cihazı garantiye götürdüler efor teknik servis diye bir yere yaklaşık 1 ay bekledim telefon garanti kapsamında değilmiş bizden 1800 tl onarım parası istediler bizde vermedik telefonu öyle getirin dedik.. telefon geldi ve telefon geldiğinde şarjı falan yoktu o yüzden eve gittiğimde hemen şarja koydum telefon şarj oldu ve telefonun orta tuşu çalışmıyordu ben telefona hiçbirşey yapmadım teknik serviste birşey yaptıklarını düşünüyorum veya bana kasıtlı olarak mediamarktan hasarlı ürün falan verdiler galiba cihaz zaten iyi çalışmıyordu... neyse konuya dönelim ben tkerar garantiye gönderdim 1 ay bekledim bugün telefon geldi telefon gene garanti kapsamında değildi bizden gene para istediler bizde ordaki kadınla felan konuştuk dediki ben uzun süredir apple kullanıcısıyım telefonu apple'a falan gönderin apple ücretsiz değişim yapar dedi. bize zaten baştan hasarlı ürün vermişlerdi telefonu gönderdik ya teknik serviste telefonu açıp oynadılarmı orasını bilmiyorum.. neyse ben ne yapmalıyım acilll yardımcı olabilecek biri varmı??????????

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.