Şimdi Ara

''LÜTFEN''XSARA 99 MODEL 1.8İ yarın son şans YARDIM EDİN LÜTFEN....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 99 model 100 binde 1.8i sıralı oto gaz var..10 milyar fiyatı borç harç alacağım bu arabayı....bana bi fikir verin parçaları pahalı anlaşıldıda...Yakıt konusunda lütfen bilgi verin kullanan arkadaşlar...gazla ne yakar benzinle nası olur bana bi fikir verin galeriye dönüş yapmak zorundayım yarın...araç otomatik...hem 1.8 hem otomaik vites gaz olsa bile baş edemezmiyim.. lütfen gerçekçi bilgi verin 12 ay borç içine girecem...:S???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capslock24 -- 9 Eylül 2008; 2:47:59 >

• ortalama 20 kuruş yakar lpg ile
  • lpg konusunda rahat ol.ayrıca aracın hacmi lpg yi kaldırır merak etme.3 farklı arabada sıralı enjeksiyonlu lpg kullandım. (toplamda yaklaşık 120bin km yolyaptım lpg ile) lpg den kaynaklanan herhangi bir sorun yaşamadım.lpg filtresini düzenli olarak değiştirmeyi unutma.
    aracı mutlaka resmi servise göster ekspertiz raporu iste. hele ki galeriden alıyorsan 2 kat dikkatli ol.sanırım şehir içi 10-12lt lpg harcarsın. orta sınıf dizel bir araca yakın tüketim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keus35 -- 9 Eylül 2008; 10:45:28 >
  • anladım 3 5 arkadaşın fikirlerini daha almalıyım size teşekkür ederim....başka kullanan bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi...
  • mutlaka expertiz raporu aldır. sonra başın ağrımasın. şanzımana kapsamlı bir şekilde baktır. problem yoksa al. yaklaşık ş.içi 240-220 ykr ş dışı 160-170 ykr yakar.
  • anladım ...1.8 e 400 yakar dediler ama ...doğru değilmi acaba...alper kardeşş....arabadan memnun kalırmıyım ...sence.???
  • bizim 2.0 maksimum 240 ykr yakarken nasıl 1.8 motor 400 yaksın? belkide benzin için konuşmuşlardır. Arabadan memnun kalırsın. Test sürüşü yap mutlaka.
  • son yorumlarınız nedir cumarrtesi galeriye gidip aracı gösterecemmm servise...???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.