Şimdi Ara

Lütfen tavsiyede bulunur musunuz arkadaslar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şu an aktif olarak millenicom 50mbit sinirsiz tarifesiyle internetimi kullanmaktayim. Hattimin maksimum kapasitesi 50mbit olarak gözüküyor. 93 tl lik snirsiz pakete aylik 93 tl odemekteyim ancak taahhutum bitmek üzere ve teklif ettikleri minimum ücret ayni tarife icin 2 yıl taahhutle 103 tl . Birkac iss arastirmalarim sonucu en iyi tarife netspeed de cikmakta ancak kararsiz kaldim.
    Aktif olarak iptv kullanicisiyim ve son zamanlarda 1080p lerde donma olayina rastgeliyorum ancak bu iptvdeki guncel problemlerden de kaynaklabilir emin degilim. Hat degerlerimi resimlerde paylastim ve smart tv ye daha stabil olmasi acisindan wifi yerine kablo ile baglaniyorum. Buna ragmen ping degeri pc de aldigim degerden yuksek cikmakta .bunun nedeni smart tv olabilir cok yeni bir cihaz degil lg 43lb serisi . Sizce 10tl fazla verip doping de devam mi etmeyelim yoksa tavsiye edeceginiz farkli bir isse mi gecmeliyim ? Ayrica smart tvdeki ping olayini halletmem mumkun mu ? Tavsiyeleriniz icin simdiden cok tesekkur ederim.Lütfen tavsiyede bulunur musunuz arkadaslar!!Lütfen tavsiyede bulunur musunuz arkadaslar!!

• Ek resim.Lütfen tavsiyede bulunur musunuz arkadaslar!!
  • Ek resimde gördügünuz gibi max hiz 100mb olamasina ragmen millenicomun sitesinden sorgu yaptigimda max alacagim hiz 50mb diyor. Hangisi dogru acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tvdeki olayı halletmeniz biraz zor çünkü zaten belirttiğiniz üzere eski bir cihaz. Güncel olan cihazlarda bu sorun biraz daha çözülmüş gözüküyor, veri aktarım vb. Konular.

Elbette kesenize uygun paketler araştırıyorsunuz doğru da yapıyorsunuz. Ancak bahsettiğiniz konular internetle ilgili değil de tv ile ilgili veya iptv servisi ile ilgili diye düşünüyorum.
    Size önerdikleri paketin fiyatını yüksek buluyorsanız elbette daha ucuzlarını araştırmakta fayda var ama speedtest sonucunda ping gayet iyi gözüküyor.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Peki modem arayuzundeki 100mbit ibaresi nekadar gercek hocam adres sorgulamasinda 50mbit cikiyor cunku

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    O bilgi doğru ama şu an mevcut sağlayıcınız daha yüksek hız veremiyor olabilir. Dilerseniz farklı iss lerden altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

2 3 sitede 80mbit gordum 100 goremedim hocam. Sanirim netspeed 75 mbit 84 tl kampayasina gececegim hocam .gerci konusundaki son yorumlar hic ic acici degil ama bu konuda vir tavsiyeniz var mi

• İss tavsiyesine pek karışmak istemem hocam bu sizin bileceğiniz iş. Dilerseniz forumumuzda hizmet veren iki iss var size detaylı bilgi verebilirler.
    @turknetdestek @millenicom

Cok tesekkur ederim hocam yardimlariniz icin

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.