Şimdi Ara

LÜTFEN OKUYUN!!!! HERKES OKUSUN!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [font="Courier New"]NEDİR BU YA BEN ANLAYAMIYORUM BU SİTENİN İLERLEYİŞİNİ NEDEN BOYLE BİR MEKANİZMALARI VAR YANİ... BEN copicstar ADLI UYEYİM.. DUN AKSAM BİR İLAN VERMİŞTİM MAX 100 YTL TEL ARNIYOR VS. VE BİTANE ARKADASIMIZ BANA BİR CEVAP ATMIŞ (sea_091) MOTO V3 Ü 100 YTL YE VERECEĞİNİ SOYLEMİŞ VE BEN SİTEDEN UZZAKLAŞTIRILIYORUM NE DEMEK BUTUN BUNLAR ANLAYAMIYORUM YANİ FAKE NİCK KULLANIYORSUN DİYORLAR... FAKE NİCVKTE BEN NEDEN KENDİ KENDİME MESAJ ATAYIM ANLAYAMIYORUM SİZİ VE PROTESTO EDİYORUM... BOYLE YAPARAK SİTEDEN VE KENDİNİZDEN COK SEY KAYBEDERSİNİZ BUDA BİR NASİHAT

SİMDİ ATIN BENİ SİTEDEN YAPACAK BASKA İŞİNİZ YOK Kİ ZATEN....
    [/size][simage][/simage]

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ne bu şiddet bu celal arkadasım.sakin ol mantıklı düşün ve hatam varmı diye bi gözden geçir kendini.....ondan sonra derdin kiminleyse git ona yasz bu mesajı...bu arada dediğin tefonu 100 ytlye verecek olan arkadas nerde o çözsün bu işi ozman haklı o0lup olmadığın çıkar ortaya..

• quote:

Orjinalden alıntı: haydargul52

ne bu şiddet bu celal arkadasım.sakin ol mantıklı düşün ve hatam varmı diye bi gözden geçir kendini.....ondan sonra derdin kiminleyse git ona yasz bu mesajı...bu arada dediğin tefonu 100 ytlye verecek olan arkadas nerde o çözsün bu işi ozman haklı o0lup olmadığın çıkar ortaya..

Cehennem yerinde hiç ateş yoktur. Herkes ateşini yanında götürür....

• HOCAM BEN TANIMIYORUM ETMİYORUM ADAMI YANİ BANA CEVAP YAZMIS V3 100 YTL SANA OZEL DİYE SONRA HESABIM ENGELLENİYOR... YANİ COK MANTIKSIZCA BİR DAVRANIS... BENDE HİÇBİR HATA YOQ HOCAM YAPANLAR UTANSIN...

• forumdaki oporator arkadaslar tarafsız olarak gerekeni yaparlar eminim ..neyse sıkma canını idam almamışsın ya olur böle şeler kolay gelsinn..
  • Yapmanız gereken forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atarak durumu belirtmekti.
  • YAZDIM AMA CEVAP YOKK MALESEFF...

• Ya neler oluyo böyle. Son günlerde forumda çok güzel bir ortam yakalamıştık halbuki. Fakat şimdi yeniden olumsuz bir hava oluştu.
  • su anda fake nıck kullanıosun arkadasım ustelık cok eskıden almıssın bu nıckıde bıde dıger nıckın varmıs bu bıle ban sebebıdır hatırlatırım
  • FAKE NİCK DEĞİL ARKADASIMIN NİCKİNDEN TAKILIORUM SMDİ NE YAPAYIM YA BOYLE SESSİZ SESSİZ 7 GUN BEKLEYİP SONRA DURUMU ANLATIP SONRADA TEKRAR MI BAN YESEYDİM ... SİZ CE ?...

• bak arkadasım forumda hepımız alaksasız sacma seylerden yuzunden ban yedık hatta ayırım bıle oldu forumda modlar tanıdıklarına kıyak yapıyorlar denıldı bunları herkes bılıyor maıl atarsın cevapta gelmez bunuda bılıyorum ama bu sekıldede bıyere varamazssın..bı yanlsılık olduysada ulas o moda soyle boyle boyle dıye burda bole konu acsanda bı ıse yaramıcaktır emınım yınede sen bılırsın
  • 100 ytl ye MOTOROLA V3 mü.... bu fiyatı veren de var bir problem yada kesin fake dir..
  • SAOLUN HOCAM AMA BEN TERKEDİYORUM FORUMU EMİN OLUN SİZ YANİ MODLAR YANIMDA EN AZ 100 KİŞİYİDE GOTURCEMM... ALIN FORUMUNUZ SİZİN OLSUN FORUMDAKİ HERKES ENDER BULUNAN İNSANLARDAN AMA SİZ MODLAR İŞİNİZ YOK İT TAŞLIYORSUNUZ.... HERKESE İYİ GÜNLER ...

ZAMANINIZI ALDIGIM İÇİNDE ÖZÜR DİLERİM...

• quote:

Orjinalden alıntı: JeanyJan

SAOLUN HOCAM AMA BEN TERKEDİYORUM FORUMU EMİN OLUN SİZ YANİ MODLAR YANIMDA EN AZ 100 KİŞİYİDE GOTURCEMM... ALIN FORUMUNUZ SİZİN OLSUN FORUMDAKİ HERKES ENDER BULUNAN İNSANLARDAN AMA SİZ MODLAR İŞİNİZ YOK İT TAŞLIYORSUNUZ.... HERKESE İYİ GÜNLER ...

ZAMANINIZI ALDIGIM İÇİNDE ÖZÜR DİLERİM...

BU 100 KİŞİ KİMLER?mrk ettim..

bence bu olaydan doalyı hemen forumu terk etmekte çareyi arama...mutlaka bir mod sana cvp yazacaktır....
  • hocam bu 100 kişinin kim oldugunu nasıl sayabilirim sana kii ... biraz sacma olur ama onlar forumu terkettiğinde anlarlar kim oldugunu .... geri dönmemek üzere bybyyyyyyy

• ne diyleim yolun açık olsun kardeş........
  • neyse konuyu uzatmak mantıksız sanada byebye 100 kısı fılanda cok komık oldu ben senı ınandırıcı bulmadım acıkcası herneyse burası boyle bıyer ben sewıyorum forumu ısteyen kalır ıstemeyen gıder sonucta kımseye zorla uye ol demıyorlar kurallar var uyacaksın uymazsanda gıdıceksın

ya bu deveyı güdeceksın ya bu dewrandan gıdıceksın
  • Adam olan adam gibi takılır gider. Bazen saçmalıklar yaşanıyor ama modlar da hata yapabilir. Durumu bildirirsen haklı olan ortaya çıkacaktır.
  • dostum her insan hata yapar ...
  • bugun bu forumda okudum belkı 5 ncı olay. garıp garıp seyler olmuyor deıl acıkcası
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.