Şimdi Ara

Lumia 920 için Jailbreak 2 gun sonra geliyor... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
3.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SystemApps

böyle bir şey olacaktı zaten şahsen bunu bekliyordum ama şimdi windows phone için bence çokta elzem bişey değil.orjinal hali gayet iyi zaten gelişiyor.ama şu ücretli oyunları uygulamaları yükleme şeysi platforma zarar verebilir gelişmekte olan bir platform için böyle bir şey olmasını istemem doğrusu...diğer yandan yüksek olan uygulama fiyatlarına pozitif bir katkısıda olabilir ama microsoft bunun peşini bırakmaz yada nokia kendi cihazlarındaki hack yöntemlerini hep kapatmıştır aynı şeyi lumialarda da yapabilir bilemiyorum elimizde adam akıllı bir platform varken ben biraz temkinli bakıyorum bu gelişmeye ya hadi hayırlısı...

Bir şeye zarar vereceği yok. Daha da gelişmiş olacak. Adamlar MS'den önce bildirim merkezi bile getirir. Zaten sevindiğim şey bedava yükleme falan değil hatta bedava yükleme dediğimiz şey sadece apk gibi dışarıdan yükleyebileceğimiz şeyler. Pek zararı olmaz doğrusu. Hem bu sayede MS daha çok güncelleme çıkarır. Her yönden olumlu br şey.

• Bildirim merkezi getirmek mi . Konuyu (ç)alıntı yapan arkadaş tamamen detayları paylaşmadığı için bilemiyorsunuz tabi. Bu hekleme olayını yapanların asıl amacı sistemi değiştirmek değil Ios'de var olan Cydia tarzı bir market oluşturmak. 3.kolon dışında sistem üzerinde fazla uğraşacaklarını sanmıyorum asıl amaçları başka.
  • yalnız bakın bir sistem hacklenince devamı mutlaka geliyor onun için herşey olabilir tabi gelmeden bilemeyiz ama tüm forumlarda vs haber siteleri birbirinden değiştirerek alıntı yapabilir saten yapılmasa haber diye birşey kalmaz.....:D......
  • tamam konuyu düzenledim gelebilir yazdım oldumu -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Bildirim merkezi getirmek mi . Konuyu (ç)alıntı yapan arkadaş tamamen detayları paylaşmadığı için bilemiyorsunuz tabi. Bu hekleme olayını yapanların asıl amacı sistemi değiştirmek değil Ios'de var olan Cydia tarzı bir market oluşturmak. 3.kolon dışında sistem üzerinde fazla uğraşacaklarını sanmıyorum asıl amaçları başka.

iPhone'da çok işlevsel şeyler olmuştu o market sayesinde. Bence wp8 için de aynısı olabilir. Adı ne olur bilmem ama jailbreaksiz wp8 bilmemnesiz şuya benzer gibi yorumları görebiliriz.
  • Yolla gelsin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BXAM

Beyler diyelim yaptık garantisi filan gidiyormu

Tek dert bu değil mi?
  • Cihazla oynadığınız için evet garantisi devre dışı kalıyor.

@BXAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 29 Aralık 2013; 2:06:18 >
  • garanti falan umrumda değil harika bir haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 29 Aralık 2013; 2:11:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

garanti falan umrumda değil harika bir haber.

• Yerimizi alalım
  • İyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

garanti falan umrumda değil harika bir haber.

• Arkadaşlar bir kaç sorum olacak şu anda jailbreakle ilgili fazla bilgi yok fakat tahmini bir şeyler biliyorsunuzdur.
    1- jailbreak yaptıktan sonra orjinal yazılıma geri dönebilir miyim? Nsu, format falanla yani.
    2- 8.1 gelince yükleyebilir miyim? Yükleyince jailbreak gidebilir biliyorum fakat benim jailbreakten tek istediğim uygulamaları sd karta yüklemek.( bedava indirmekle ilgilenmiyorum)
    3- jailbreak yaptıktan sonra garanti dışı kalıyorsa garanti içine tekrar alabiliyor muyuz? Dediğim gibi formatla falan.
  • Ocak sonu gibi telefonu servise vermeyi düşünüyordum umarım orjinale dönülebilir bizde bi deneriz.
  • 1- Nsu ile sıfırdan sistem kurulumu yapıldığı için dönmeniz mümkün.
    2- Orjinal yazılımda oynamalar yapılacağı için cihaz alamayabilir fakat böyle bir durum söz konusu olur ise nsu ile de sıfırdan yükleme yapabilirsiniz.
    3- Eğer sistemi sıfırdan yükleyipte servise verir iseniz garantide problem yaşamamanız muhtemel.
    @grandcross

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 29 Aralık 2013; 9:39:15 >
  • Teşekkürler bunları öğrendiğim iyi oldu :) o zaman gelir gelmez bir denemek lazım :)
  • Başkaları deneyip güvenirliğini onaylamadıktan sonra direkt olarak yüklemenizi tavsiye etmem yaparsınız cihaz elinizde patlar daha kötü sonuçlar doğar. Onun için bir iki gün bekleyin çıktıktan sonra yükleyip onay bildirenler varsa yüklersiniz.
  • Ben bir garantiye yollar, öyle yaparım. Ön kamera falan toz alıyor. Hepsini düzeltsinler. Sonra zaten garanti giderse gitsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Başkaları deneyip güvenirliğini onaylamadıktan sonra direkt olarak yüklemenizi tavsiye etmem yaparsınız cihaz elinizde patlar daha kötü sonuçlar doğar. Onun için bir iki gün bekleyin çıktıktan sonra yükleyip onay bildirenler varsa yüklersiniz.

Bayağı temkinlisiniz bu konuda ayrıca rahatsız gibi görünüyorsunuz. Herhangi bir sorun mu var?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.