Şimdi Ara

Lumia 920 için Jailbreak 2 gun sonra geliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
164
Cevap
3
Favori
3.679
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Lumia 920 için Jailbreak 2 gun sonra geliyor...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6648 Mesaj

Sorun değilde bir arkadaşımızın belirttiği bir durum vardı "eğer bu olay iyice çıkarsa 8.1 daha da gecikebilir " aklımı kurcalayan nokta o Microsoft zaten yavaş çalışıyor kalkıpta bunu da engellemeye çalışacak ve sistem açığını kapatmak üzerine yoğunlaşacak acabalar ortaya çıkıyor yoksa başka bir sorun yok 3. kolon geliyor diye seviniyorum hatta. Ayrıca temkini elden bırakmamak gerekli olurda cihazınız bu işlem sırasında giderse ve elinizde ki imkanlarla kurtaramazsanız servisle uğraşmanız gerekecek.

@Komi

@insunwetrust

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR. H -- 29 Aralık 2013; 10:34:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Komi , insunwetrust
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Bence 8.1 gecikmez fakat aceleye gelebilir jailbreaki etkisiz kılacaz diye bitmemiş 8.1 koymasınlar önümüze
    |
    |

Tek artısı 520,525,620,625,720 ve 820 modellerine kolon desteğinin yüklenebilecek olması.

Abi yorumlara bakıyorum da gerçekten ibretlik, fail yorumlar w Böyle bir hack olursa adamlar bildirim merkezini ms'den önce getirirmiş Yahu öyle birşey olsa o adam zaten ms'de çalışır olurdu

Bizim cihazlarımız da dahil olmak üzere büyük ekranlı cihazlar olmadıkça 3. kolon desteği resmi olarak gelmeyecek.
    |
    |
    POSE1DON kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yarbay
    3390 Mesaj
    yerleşelim
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Yarbay
    2012 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: webdh

Umarım wp8 androide dönmez.

İşlemci hızlandırma : )
    ram boşaltma , internette rom cwf arama
    cins cins temalar , ios teması vs :))
    Stabiletinin bozulup takılmaya ve donmaya başlaması..

Bilmiyorum eğer bu jailbreak aracını sadece 3lü karo menü düzeni ve bedava uygulama yükleme işi için yüklerim. Wp8 in o sanatsal menü tasarımını bozmak istemiyorum.
    Stabile bozulacak takılmaya başlayacaksa hiçbirşekilde yüklemem.

+1
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

3. kolon muhabbeti 1024x768 ekran çözünürlüğüne sahip bütün cihazlara gelecek zaten..

Tek artısı 520,525,620,625,720 ve 820 modellerine kolon desteğinin yüklenebilecek olması.

Abi yorumlara bakıyorum da gerçekten ibretlik, fail yorumlar w Böyle bir hack olursa adamlar bildirim merkezini ms'den önce getirirmiş Yahu öyle birşey olsa o adam zaten ms'de çalışır olurdu

Ne alakası var anlayamadım. Yapabilirler niye yapamasınlar? Hadi yapmasalar da bir sürü şeyi getirirler iphone'da olduğu gibi. Ayrıca MS'de çalışması mı gerekiyor böyle bir şey için? 1024 değil o 1280.

Belki heyecanla biraz abarttım ama çoğu şey gelecek bu kesin.
    |
    |

• Yarbay
    5806 Mesaj
    Çok fazla beklenti içinde olunmaması gerek. Zira yapılabileceklerin çok kısıtlı olacağı kanaati içindeyim. Tabi zaman içerisinde durum değişebilir ancak ilk aşamada ufak tefek şeyler olur diye düşünüyorum.
    |
    |
    öncelikle marketin diğer ekosistemlerdeki fiyat seviyelerine düşmesini bekliyorum. Final Fantasy III oyunu için istenen 33TL'yi görünce WP ekosistemi için de JB zamanının gelmesi gerektiğini yoksa bunların bizi öpeceğinden korkarken bu haber gayet olumlu gelişmelerin habercisi oldu.
    kişisel olarak ücretli uygulamaları ücretsiz kullanmak istemeyebilirsiniz ancak karşı taraf bu ihtimalin olması nedeniyle bu kadar fahiş fiyatlar önümüze süremeyecektir.
    |
    |
  • Yarbay
    4455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

evet ilk zamanlarda jailbreak bir iOS'taki kadar işlevsel olmayabilir ancak zamanla daha da işlevsel hale geleceğini düşünüyorum.
    öncelikle marketin diğer ekosistemlerdeki fiyat seviyelerine düşmesini bekliyorum. Final Fantasy III oyunu için istenen 33TL'yi görünce WP ekosistemi için de JB zamanının gelmesi gerektiğini yoksa bunların bizi öpeceğinden korkarken bu haber gayet olumlu gelişmelerin habercisi oldu.
    kişisel olarak ücretli uygulamaları ücretsiz kullanmak istemeyebilirsiniz ancak karşı taraf bu ihtimalin olması nedeniyle bu kadar fahiş fiyatlar önümüze süremeyecektir.

|
    |

iPhone 11 Red 256 GB / Note8 SM-N9500 128 GB Deepsea Blue
    Asus Crosshair V Formula + FX-6300 4,8 Ghz + Msi GeForce GTX 960 Gaming 4 GB

• Yarbay
    7452 Mesaj
    Sistemin bir kaç eksiği var,dosya yöneticisi, ayar kısa yolları ve bildirim merkezi eklense harika olur. Bir de marketin gelişmesi lazım adam gibi bir tarayıcı medya oynatıcı dropbox vb eklense çok iyi olacak wp8.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbocore35 -- 29 Aralık 2013; 12:55:45 >
    |
    |

Gelebilme ihtimali var fakat kesin bir bilgi yok
    @jumuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR. H -- 29 Aralık 2013; 12:53:08 >
    |
    |
    Bahsedilenler: jumuu

• Yarbay
    5040 Mesaj
    İnşallah böyle birşey olmaz. İnsanların emeklerini çalmak hoşunuza mı gidiyor? Hırsızlık yapmak hoşunuza mı gidiyor? Sevinenler var, size arkamla gülüyorum, yazık..
    |
    |

Ios de kırılabiliyor bilmem biliyor musunuz.
    |
    |
    yetocan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5536 Mesaj
    Jb den çok bootloader ın kırılması lazım
    |
    |
    34 Mesaj
    Biliyorum . ios u kırarak kullanan kaç kişi tanıyorsunuz ? yeni sürümleri alamayan sözde alsa milyonlarca kitlenme kullanılamama sorunu cıkaran yani en fazla 1 update gelene kdar sözde kullanılan bir cihaz oluyor.
    Anlamadığım şu yaptığınız her iş için doğal olarak para isterken başka insanların yaptığı işlerin karşılığını vermemek haksızlık olmuyormu.yok efendim final fantasy 33 liraymış e almassın zaten kimse almadıgında o ugylumada zke zke fiyatını makul yere cekıcek zorla al tuşu di bir şey yok.Ben androiddeki gibi sozde bedava die orası burası reklam fışkıran uygulama istemiyorum.6tag uygulamasını ele alalım sen bu uygulamanın 2 tl ettigini düşnmüyorsan şaşarım reklamsız her hafta update alan bir uygulama bu adamlar hayrınamı çalşıyor sadece.zaten programcıların firmaların uygulama konusunda teşvik aldığı ve gonulsuz oldugu yeni bir işletim sistemi zaten kullanıcı sayısı e birde adam 2 tl lik programını bile satamıcak neden girsin bu olaya.

Oluşacak güvenlik risklerini bugları zaten çözülmeye çalişiılan bir sürü probleme eklenicek milyonlara problemi söylemeye gerek yok.
    Ha bu kadar dertlisinizde paradan lefon faturası için birleşip bi hareket edelim madem? hükümet özel tüketim vergisi adı altında firmalarla birlşmiş yılalrdır tcavüz ediyor bize.
    Onu düzeltelim bütün uygulama paraları cıkar emek verende emeğinin karşılığını alır açgözlülük yapan silinir gider.arz talep meselesi çok karışık birşey deil .

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.