Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M8 in kulaklık çıkışını deneme şansım olmadı ama m7 nin tiz başarımı ve çıkış gücü 1520 den iyiydi
  • Ben browserı düzeltmeleri için microsofta 6 ay süre veriyorum. Açmıyor açmıyor açmıyor . Universitelerin sitelerini ya açmıyor yada problemli açıyor . Osymnin sitesinde problem var. Ucbrowser , maxthon ve ie hepsi sıkıntı yapıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış gucu evet htc ler iyi fakat tizlerde cx350 kulaklığı var bende onunla denedim 1520 biraz daha iyiydi tabi dinlediğim müzik turune gorede goreceli bana göre iyi gelen sana göre iyi gelmeyebilir ama neticede 1520 su anda en iyi stabil çalışan telefon. Tüm ozellikleriyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Developer yükleyenler yeni bir güncelleme geldi haberiniz olsun

Güncelleme ile ilgili bir bilgi var mı ?

Sürdürüyor sorununu bu gün çok yaşadım, normal çalışan sisteme ne oldu bilmiyorum bildirim merkezi açılmıyor sıkıntılı.

Benim cihazda bir sıkıntı yok cihazı sıfırlamayı denediniz mi?

Bir kaç kişi bu aralar bu sorunu yaşamıştı acaba telefonun mağaza bağlantısı ile ilgili bir şey mi diye düşünüyorum, akşam saatlerinde kendiliğinden düzeldi yine de kapatıp açtım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Developer yükleyenler yeni bir güncelleme geldi haberiniz olsun

Güncelleme ile ilgili bir bilgi var mı ?

Sürdürüyor sorununu bu gün çok yaşadım, normal çalışan sisteme ne oldu bilmiyorum bildirim merkezi açılmıyor sıkıntılı.

Benim cihazda bir sıkıntı yok cihazı sıfırlamayı denediniz mi?

Bir kaç kişi bu aralar bu sorunu yaşamıştı acaba telefonun mağaza bağlantısı ile ilgili bir şey mi diye düşünüyorum, akşam saatlerinde kendiliğinden düzeldi yine de kapatıp açtım.

Mağazada bir çalışma yapıldıysa sebebi oda olabilir.

• Bizede bir gün gelir cyan,gelir inşallah..diyordum ki güncelleme üstüne güncelleme geliyor

• an itibari ile ben de kırmızı renk ile aranıza katılmış bulunmaktayım yeter android ve ios dedim bir de windowsa şans vereyim dedim hızı gerçekten şaşırttı yalnız ki daha güncelleme de yapmadım şimdilik bir kaç sıkıntım ilki windows mağaza sürekli hata veriyor diğeri ise rehberi nasıl taşıyacağım malum gmail de bütün verilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

an itibari ile ben de kırmızı renk ile aranıza katılmış bulunmaktayım yeter android ve ios dedim bir de windowsa şans vereyim dedim hızı gerçekten şaşırttı yalnız ki daha güncelleme de yapmadım şimdilik bir kaç sıkıntım ilki windows mağaza sürekli hata veriyor diğeri ise rehberi nasıl taşıyacağım malum gmail de bütün verilerim

Rehber için:https://people.live.com/import

• Arkadaşlar telefonunu ekran acilmamasi nedeniyle garantiye vermiştim, bugün aradilar cihaz değişim karari cikmiş, cihazi tekmi gönderirler yoksa full kutulumu gelir ?

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim dışa nasıl aktarıcazz biliyomusun

• quote:

Orijinalden alıntı: dauvnsvl

Kardeşim dışa nasıl aktarıcazz biliyomusun

Google'den mi Outlook.com'dan mı? Google ise verdiğim yerde anlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expiremeTR

Arkadaşlar telefonunu ekran acilmamasi nedeniyle garantiye vermiştim, bugün aradilar cihaz değişim karari cikmiş, cihazi tekmi gönderirler yoksa full kutulumu gelir ?

Tek cihaz verdiysen tek gelir
  • quote:

an itibari ile ben de kırmızı renk ile aranıza katılmış bulunmaktayım yeter android ve ios dedim bir de windowsa şans vereyim dedim hızı gerçekten şaşırttı yalnız ki daha güncelleme de yapmadım şimdilik bir kaç sıkıntım ilki windows mağaza sürekli hata veriyor diğeri ise rehberi nasıl taşıyacağım malum gmail de bütün verilerim

Hoşgeldiniz, mağazada bir haftadır problem var o yüzden yani geçici bir durum. Kişisiniz gmail deyse Ayarlar > E-Posta+Hesaplar a girip gmail i ekle zaten rehberin gelecek.

• Outlook a rehberimi aktarmak istiyorum aslında gmail yok bende su anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: dauvnsvl

Outlook a rehberimi aktarmak istiyorum aslında gmail yok bende su anda.

Verilerinizi neyin üzerinden aktaracaksınız yani kaynak veriler nerede ?
  • Yahu ben de de şans yok arkadaş kırmızı almıştım sim kart yuvası bozuk çıktı neyse ki hemen değiştirdiler ama beyaz renk oldu artık sağlık olsun şu anda güncelleştirmeleri yüklüyorum ama cidden beklediğimden çok daha iyi çıktı cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de uygulama tavsiye ederseniz sevinirim özellikle fotoğraf düzenlemek için olursa harika olur :)

• Öncelikle sozlumude 1520 kaflesine kattım beyaz ile
    Rehberimi yedeklemek istiyorum nasıl olucak onu soruyordum

• quote:

Bir de uygulama tavsiye ederseniz sevinirim özellikle fotoğraf düzenlemek için olursa harika olur :)

fotaraf duzenlemek icin cektiğin fotorafın kalem simgesine tıkla duzenlemek için lumia crative sdütyoyu sec gayet başarılı bence yerleşik uyguluması, buna ek kolaj yapmak ıcın fotor ısımlı uygulmayı magzadan ındırebılırısn . gule gule kullan cıhazını
  • Teşekkür ederim bakalım alışmaya çalışıyorum 8.1 e güncelleme yaptı cihaz daha sonra tekrar sıfırladım ne olur ne olmaz diye alışkanlık işte

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.