Şimdi Ara

Lumia 1520 Dokunmatik Sorunu (Ghost Input)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Lumia 1520 Dokunmatik Sorunu (Ghost Input)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    86 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Lumia 1520 model telefon sahibiyim.Telefonumda yaşadığım sıkıntıyla alakalı öncelikle aşağıdaki videoyu paylaşmak istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=w_1ShmqqJ18

Evet bu sıkıntıyı yaşamaktayım.Video bana ait değil ancak sıkıntımı anlayabilmeniz açısından yotube dan bunu bulup koydum.
    İnternette bu sorunla alaklı Türk yada yabancı bir çok forum sitesinde yazılanları okudum.Ghost input denilen bir sorun.
    Onlarca sitede araştırmış olmama rağmen bu sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğu hakkında kesin bir bilgiye ulaşamadım.
    Yanlış hatırlamıyorsam şubat sonu gibi gelen bir güncellemeden sonra oldu diye hatırlıyorum.Ancak sıfırlama ya da hard reset seçeneklerinide denemiş olmama rağmen
    sıkıntı hala devam etmekte."Koruyucu kılıf kullanma telefonu çok sıkıyor ve sensörlerine zarar verdiği için böyle oluyor" diyen bile var bunu bile
    denemiş olmama rağmen çözüme ulaşamadım.

Bu sorunu daha önce yaşamış veya çözümünü bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

|
    |

• Yarbay
    4914 Mesaj
    Telefonu ters kıvır telefonu cebinde taşırken ekranı dışarı bakacak şekilde kullan, sorun donanımsal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: orktas

Telefonu ters kıvır telefonu cebinde taşırken ekranı dışarı bakacak şekilde kullan, sorun donanımsal.
    quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Cevabın için çok teşekkür ederim hocam.Biraz saçma bir soru olacak belki ama bu sorun kalıcı olur mu ? Yani demek istediğim artık senin söylediğin şekilde kullanırsam bir süre sonra bir düzelme olur mu bilgin varmı ?

Garantisi devam ediyorsa yolla garantiye ama etmiyorsa sorun %100 azalmasa bile %90 azalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Admiral Thrawn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Admiral Thrawn

Merhaba arkadaşlar,

Lumia 1520 model telefon sahibiyim.Telefonumda yaşadığım sıkıntıyla alakalı öncelikle aşağıdaki videoyu paylaşmak istiyorum.

Evet bu sıkıntıyı yaşamaktayım.Video bana ait değil ancak sıkıntımı anlayabilmeniz açısından yotube dan bunu bulup koydum.
    İnternette bu sorunla alaklı Türk yada yabancı bir çok forum sitesinde yazılanları okudum.Ghost input denilen bir sorun.
    Onlarca sitede araştırmış olmama rağmen bu sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğu hakkında kesin bir bilgiye ulaşamadım.
    Yanlış hatırlamıyorsam şubat sonu gibi gelen bir güncellemeden sonra oldu diye hatırlıyorum.Ancak sıfırlama ya da hard reset seçeneklerinide denemiş olmama rağmen
    sıkıntı hala devam etmekte."Koruyucu kılıf kullanma telefonu çok sıkıyor ve sensörlerine zarar verdiği için böyle oluyor" diyen bile var bunu bile

Bu sorunu daha önce yaşamış veya çözümünü bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Admiral Thrawn

Merhaba arkadaşlar,

Hocam aynı sorundan ötürü servise verdim 830 ile değiştirdiler.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
haberler
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
10,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.