Çavuş
24 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Leyla ile mecnun dizisinde bir park vardı göllü şelaleli falan Arda'nın babasının yüzü ilk defa o parkta Aksakallı dedeyle satranç oynarken görünmüştü.SS'de atıyorum bir Allahın kulu bilsin şuranın adını yerini falan koca google'da şuranın adını bilen yazan yok.Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba,

Teleperformance şirketinden iş teklifi aldım.Daha önce orada çalışmış olan arkadaşlardan veya hali hazırda burada çalışan arkadaşlardan birkaç bilgi almak isterim.Aslında askerden yeni geldiğimde 2015 ağustos gibi yine görüşmem olmuştu.Ancak maaş konusunda tatmin etmeyeceğini düşündüğümden kabul etmemiştim.Bu arada yapılacak olan iş HP marka PC ürünlerini satış sonrası destek birimi.Yani telefonda satış durumu yok.Yine aynı pozisyon için dün beni iş görüşmesine çağırdılar.Çalışma ortamı nasıldır ? önerebileceğiniz bir iş midir ? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Hali hazırda bir teknoloji mağazasında satış elemanı olarak çalışmaktayım ancak az çok bilirsiniz hafta sonu izin imkanı olmayan sabahçı öğlenci düzensiz bir çalışma sistemi var.Teleperformance'nin çalışma saatleri beni çok cezbetti.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

İş arayışındayım ve teknoloji mağazalarında 4.5-5 yıl gibi bir çalışma tecrübem var.İstanbul Bilişim'den iş teklifi geldi.Kariyerime internet üzerinden ulaşmışlar.Çalışma şartlarını bilen ya da en azından çalışma günlerini bilen var mıdır ? Çağlayandaki mağaza için arayışları varmış.İnternetten arattığımda forum da taa 2009'da yazılmış olan bir konuda pazar günü kapalı olduğuna dair bir bilgi var.Böyleyse çok işime gelir.Doğru mudur bilen var mı ?

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da yazdığım gibi New 52 serisini okumak istiyorum ancak başlamadan önce kafamda soru işaretleri olmaması için Pre-52 yani New 52 öncesine dair okumam gereken herhangi bir seri,sayı vs. var mı ? Tabi ki de tüm olayı New 52'ye bağlayan Flashpoint Paradox hakkında bilgim var ve Lois & Clark serisinide okudum.Ancak bilindiği üzere New 52 5 yıllık bir seri ve baya okunması gereken sayı var.Bunlara başlamadan önce okunması gereken başka bişey varsa bilmek isterim.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar.Lumia 1520 telefon kullanmaktayım ve telefonumu ikinci el olarak aldığım için garanti durumu konusunda hiç bir bilgiye sahip değilim imei numarası veya daha farklı bi yöntemle telefonumun garanti durumunu öğrenebileceğim bir yöntem var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba Call of Duty Modern Warfare 3 oyununu satın almak istiyorum ancak oyunun multiplayer serverları hala aktif mi bunu bilmediğimden size danışmak istedim.MWnin ilk oyunu yani COD 4 hala steam üzerinden filan satılıyo olmasına rağmen punkbuster serverları kapandığından oyunu alsanız bile sadece single modu var online oynayamıyorsunuz.MW3 te de aynı yada benzer br durum var mıdır satın aldıktan sonra hüsran yaşamamak için sormak istedim.
Merhaba arkadaşlar.Mesaj başlığında da yazmış olduğum gibi samuray türü anime tavsiyesi istiyorum sizlerden.Rurouni Kenshin , Samurai Champloo gibi jutsulu mutsulu böyle büyülü zımbırtıların canavardır bu tarz şeylerin olmadığı gerçeği yansıtan bol katana çarpıştırmalı anime izlemek istiyorum.Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

Lumia 1520 model telefon sahibiyim.Telefonumda yaşadığım sıkıntıyla alakalı öncelikle aşağıdaki videoyu paylaşmak istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=w_1ShmqqJ18

Evet bu sıkıntıyı yaşamaktayım.video bana ait değil ancak sıkıntımı anlayabilmeniz açısından yotube dan bunu bulup koydum.
İnternette bu sorunla alaklı Türk yada yabancı bir çok forum sitesinde yazılanları okudum.Ghost input denilen bir sorun.
Onlarca sitede araştırmış olmama rağmen bu sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğu hakkında kesin bir bilgiye ulaşamadım.
Yanlış hatırlamıyorsam şubat sonu gibi gelen bir güncellemeden sonra oldu diye hatırlıyorum.Ancak sıfırlama ya da hard reset seçeneklerinide denemiş olmama rağmen
sıkıntı hala devam etmekte."Koruyucu kılıf kullanma telefonu çok sıkıyor ve sensörlerine zarar verdiği için böyle oluyor" diyen bile var bunu bile
denemiş olmama rağmen çözüme ulaşamadım.

Bu sorunu daha önce yaşamış veya çözümünü bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar,

Lumia 1520 model telefon sahibiyim.Telefonumda yaşadığım sıkıntıyla alakalı öncelikle aşağıdaki videoyu paylaşmak istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=w_1ShmqqJ18

Evet bu sıkıntıyı yaşamaktayım.Video bana ait değil ancak sıkıntımı anlayabilmeniz açısından yotube dan bunu bulup koydum.
İnternette bu sorunla alaklı Türk yada yabancı bir çok forum sitesinde yazılanları okudum.Ghost input denilen bir sorun.
Onlarca sitede araştırmış olmama rağmen bu sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğu hakkında kesin bir bilgiye ulaşamadım.
Yanlış hatırlamıyorsam şubat sonu gibi gelen bir güncellemeden sonra oldu diye hatırlıyorum.Ancak sıfırlama ya da hard reset seçeneklerinide denemiş olmama rağmen
sıkıntı hala devam etmekte."Koruyucu kılıf kullanma telefonu çok sıkıyor ve sensörlerine zarar verdiği için böyle oluyor" diyen bile var bunu bile
denemiş olmama rağmen çözüme ulaşamadım.

Bu sorunu daha önce yaşamış veya çözümünü bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar,

Originden oyun almak istiyorum ancak bildiğiniz gibi fiyatlar euro olarak görünüyor.Almak istediğim oyunun fiyatını TL olarak görebilmemin bir yolu var mıdır ? Kredi kartı numarasının girildiği ekrana kadar geldim hala Euro olarak görebiliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Getsuga ... TENSHOU !!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 100
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 4.519 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.