Şimdi Ara

Lumia 1020 ülkemiz fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
1
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi hadi tutturdunuz bu sefer psikolojik sınırı
  • :) yahu elimdeki telefon yeni olmasa telefon alacak olsam vallaha da g2 alırdım direkt.

• Bu G2'nin rakibi değil ki, ikisi çok farklı telefonlar.

• G2 fanları artık bıktırdı. Tamam ucuz da LG şimdiye kadar ne Nokia ne samsung ne de Apple olamadı. Sadece f/p olan bir cihaz. İsteyen istediğini alsın size ne?

• Ben komple set olarak Pentax k10d + 14mm + 18-55mm + 28-70mm + 70-300mm + çanta + filtreler olarak 2500tl istiyorum, alan yok. Bu telefonu kamerası için 2000tl ye alacak olan varsa yazık.

• wp8 platformu zaten zor kullanıcı buluyor, bu fiyatlarla işini daha da zorlaştırıyor..

• Umduğum dağlara karlar yağdı.

Sen bekle aylarca 1700 civarı çıkacak diye gitsinler 2bin'den satışa sunsunlar.. 1800 de benim sınırımdı eğer telefon alacağım zamana kadar düşüş olmazsa bye bye nokia.
  • gider ayak ne takarsam o kar hesabı...o doananıma andridde 800 liraya veriyorlar,şaşırmış bunlar,bu windows hem kel,hem potuk hemde 2000 lira fiyat cekmiş vay uyanık sporlar vayy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 2 Ekim 2013; 15:30:39 >
  • bu fiyata satabilmesi mucize olur.kamera performansı iyi,şeklide iyi,ama fiyat facia.market oayını tartışmak gereksiz,keza black berry dahil temel kullanımın %90 ı nı her platform karşılıyor.1200 olsun alınır.

• Lg G2 nin adı uzun bir süre daha gündemde kalacak belli oldu.Neymiş psikolojik sınırında bir sınırı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-563091384 -- 2 Ekim 2013; 19:17:59 >
  • 1520 modeli için fiyat tahminime kızanlar buyursunlar! 1020 modeli 1.999 TL. Özelliklerini kıyaslarsak demek ki 1520 modeli 2.500 TL. bandını görecektir... (Yanılma payı vardır).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 2 Ekim 2013; 15:39:30 >
  • Piyasanın referans noktası LG G2 olmuş.Haksız da değiller.LG yeniliği fiyat arttırarak sunma politikası yerine daha çok kitleye ulaşmayı hedefledi ki bence herkesin elinde LG G2 dolaştıktan sonra artık bu G seriside Samsung'un Galaxy S serisi gibi tanınan bir telefon olacak.Piyasadaki imaj algısını arttıracak LG.
  • xxxx1 kullanıcısına yanıt
    Android bu donanımlada çok stabil zaten
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Yazık etme kendine... Gül gibi LG G2 seni bekliyor! :-) Sony, Nokia ve Elma gerçekten tok esnaflar.
  • Arkadaşım alınma ama illa kamera diyorsan 500 TL.'lik bir fotoğraf makinesi ve 50 TL.'lik radyolu-fenerli Samsung telefon al işini daha çok görür. Telefonun arkasında elektrikli ısıtma cihazı ve geride kalmış özelliklere o kadar para verilmez, yazık. Sevgi ve saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 2 Ekim 2013; 15:47:11 >
  • G2 varken bu fiyata bu telefon saçmalıktan başka bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z.İbrahimovic10 -- 2 Ekim 2013; 15:45:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenghis

Ben komple set olarak Pentax k10d + 14mm + 18-55mm + 28-70mm + 70-300mm + çanta + filtreler olarak 2500tl istiyorum, alan yok. Bu telefonu kamerası için 2000tl ye alacak olan varsa yazık.

O fotoğraf makinesiyle telefon açıp mesaj gönderebiliyor musun?
  • Ya bu editörler Lumia 1020 nin Sony ve Samsungun kamera odaklı testlerini okumuyor ya da gerçekten kasıt var. Size biraz wpcentral , wmpoweruser ve allaboutwindowsphone sitelerini takip etmenizi öneriyorum @Ekrem71. Droidhaber klasiği devam ediyor. Nokiada size reklam vermeye devam ediyor. Fiyat 1800 olmalıydı bence. Donanım yetersiz gibi saçmalayan arkadaşlar hala sadece Androidin Core I7 ile stabil çalıştığını IOS ve WP nin bu akdar saçma donanım ihyiyacı olamdığını anlamamakta ısrar ediyorlar ya ona şaşıyorum. Sony Z1 ve Lumia kamera kıyaslaması içinhttp://allaboutwindowsphone.com/features/item/18471_Nokias_PureView_copied_Lumia_1.php

Lumia 1020 ülkemiz fiyatı belli oldu

• Gdr3 güncellemesi tamamlanıp 2014'te full hd ekranlı bir modeli bu kamera ile çıkarsa bu fiyat kabul edilebilirdi.

• Nokia gider ayak zararı bununla kurtarmak istiyormuş sanki 2000 binden satışa girdiğine göre her neyse sizce ne alınmalı özelikler ve fiyatlar bakınız

Nokia 1020 32 GB 1999 TL

Nokia'nın 41MP çözünürlükteki kamerası ile ikinci PureView evresi olarak tanımladığı Windows Phone 8 akıllı telefonu Lumia 1020 bugün resmi bir etkinlikle ülkemizde de satışa sunuldu.4.5 inçlik AMOLED ekranda 1280x768 piksel çözünürlük sunan Lumia 1020 modelinde 1.5GHz saat hızında çalışan çift Krait çekirdekli Snapdragon S4 işlemci, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, WiFi, Bluetooth, 2000mAh batarya şeklinde özellikler yer alıyor.

LG-G2 32 GB 1799TL

LG'nin çok uzun süredir merakla beklenen yeni nesil süper telefon modeli G2'yi kutudan çıkarma vakti geldi. Hawaii'de hazırladığımız bu videoda ayrıca kamera performansını da yorumluyoruz. 5.2-inç Full HD ekrana, Snapdragon 800 işlemcisine, 13MP OIS kameraya, 3000 mAh pile ve daha pek çok özelliğe sahip olan LG G2, Android dünyasına iddialı giriyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.