Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende partner tepe almayı düşünüyorum fakat 2012 premium mu ? yoksa outdoor mu ? yardımcı olursanız sevinirim ...

şimdiden teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar epeydir foruma uzak kaldım ben aracı 2010 ocakta aldım 110 beygir elimde 2 araç olduğu içim km az kaldı bunu 8000 km benim sorum şu en düşük yakıt ortalamsı kaçları gördünüz bir yazalım bakalım ama uzun zaman sıfırlamadan değerler ben 6 lt altına düşürmedim ama karışık kullanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitoqondri

quote:

Orijinalden alıntı: brkn01

quote:

Orijinalden alıntı: taner istanbul

Arkadaşlar partner tepee lerin virajlarda arka tarafın çok attığını duydum bunu yaşıyan varmı?

benim bildiğim kadarı ile önden kayma yapıyor hatta test videosu vardı ordada önden kayıyodu peugeot-citroen araçlarında genelede araç kendini önden bırakıyor kayma yapıyor c3 picasso içinde aynısı okumustum

antalya kepez rampasını bılenınız varsa ınıste cok keskın vırajlar oluyor.. orayı 100-110 km aralarında dondum ve arkada hıc bır sekılde savrulma yasamadım..
    onden kaymada yasamadım.. ayrıca vırajın resımlerını bı ara eklerım.. ben aracın savrulup savrulmıyacagını kendım denemek amacı ıle yapmıstım.. bı nevı rısk aldım ancak sonuc olumlu.. partner benden bu sınavı gectı.. o ford conectlerıne vw caddylerıne vırajda guvenenlerıde gordum denemeye cesaret edemedıler.. :)

O virajları iyi bilirim.:) Karpuzkaldıran Askeri Kampında 7 sene çalıştım :)

• Arkadaşlar bende tepee 2011 75 lik var 2000 km de daha 8.5 lt/100 şuanda. diger ticarilerde daha az yakan gören varmı yol bilgisayarında.
  • selam bende bu gün itibari ile aranıza katıldım 2010 110 bg pre pack siyah birde daha önce bende ford connect vardı 7.1 lt yakıyordu km deeee
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
  • Öncelikle cümleten esselamü aleyküm.Arkadaşlar kısmetse ilk aracımı alacağım ve araştırmalar içerisindeyim.Mevcut durumda minibüs mü alsam binek mi alsam yoksa ticari tipli mi alsam diye kararsızlıklar yaşarken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tepee 110 luk araştırmaya başladım. Arabayı araştırırken araç hakkında okudugum şeyler özellikle ticari sınıfın en iyisi diye bildiğim Caddy yi bile hafızamdan silmeye zorlamaya başladı. Galiba bende aranıza katılacağım hatta bu hafta gidip bi test sürüşü yapayım diyorum.İnşallah sizlerinde sölediği gibi bir araçtır ve en kısa zamanda aranıza katılmış olurum.
  • dynia öncelikle hoş geldiniz. Öncelikle, kullanım amacınıza göre aracınızı belirlemelisiniz. Ben bir yıl kullandım ve sattım. Satma nedenim aileye otomatik araç almaktı.
    Aracı kendi sınıfında değerlendirdiğimizde fiyat/performans olarak çok iyi. Caddyden çok fazla özellikleri olmasına rağmen fiyatı caddyden düşük. Otomobil konforu veriyor. Örneğin, şu an kia cee'd sw kullanıyorum ve tepeenin koltukları cee'dden daha rahattı. Motor performansı çok iyi. 90'lık tepeeler bile insanı üzmüyor. 110'luklar harika bir performans gösteriyor. Sorunsuz bir motor.
    Gelelim olumsuzluklarına. Her yıl muayene zorunluluğu, 6 yıl değişmeyen mtv. 85 km hız sınırı. Şehrin belli bölgelerine girememe. Yolda maliyeciler tarafından durdurulup, pardon hususiymiş denilip zaman kaybının yaşanması vs. Ben bunlara takılmam diyorsanız. Bu sınıfta en ideal araç tepee'dir.
  • hoşbulduk hususi ile ticari arasına suan peugeot resmi sitesinde oynayan fıyat farkı 4000 tl civarında acaba diyorum almısken 4000 daha versem kafam ağrımasa mı gerçi bütün opsiyonları da ekleyınce 50000 i geçen bı fatura cıkıyo ortaya bakalım bu c.tesi test sürüşünü yapıcam ondan sonra karar vericem.
  • Buradaki hususi, araca binek özelliği kazandırmıyor. Sadece ticari sürücüler için istenen src belgesine ihtiyaç duyulmamasını sağlıyor. O 4 bin liralık fark vergi levhası indiriminden dolayı ama ruhsatta ticari yük nakli yazacak ve kullananların src belgesi olacaktır.
  • bugun arkadasım 2011 model 75 lık aracını nakıt ıhtıyacı yuzunden sattı ınternete 28 tl ye fıyat koydu 2 hafta durdu satamadı malesef oto centera goturdu cunkı cekın vadesının son gunuydu 24 bıne verdı ınanın cok uzuldum maddı sıkısıklıgı yuzunden 32 bıne aldıgı arac ne fıyata gıttı ............akıl notu dıye yazdım paraya ıhtıyacınız oldugunda son gune bırakmayın ınternete daha once yazsaydı coktan satabılırdı.....
  • Merhaba Arkadaşlar
    Öncelike bu formu yeni gördüm peugeot partner tepeem için ne yaptırabilirim diye bakarken Erzurumdanım 20 yaşında öğrenciyim 2012 model outdoor paketi 92 lik çelik gri paketini aldım ilk olarak neler yaptırmalıyım vede nelere dikkat emeliyim şimdiden teşşekkürler
  • Herkese merhabalar,
    Haftaya 92 beygirlik 1,6 citroen berlingom olacak. O nedenle, soyle bir ugradim grubunuza.
    Selamlar
  • bende aranıza katıldım 2011 dizel partner tepee sahibiyim bundan böyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: levrex

bende aranıza katıldım 2011 dizel partner tepee sahibiyim bundan böyle :)

Aktif olan Tepee grubunun linki alttadir:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=34104487&p=719#59391162
  • Ve YENİ Peugeot Partner Tepee Fiyat Listesi :)

Yeni Partner Tepee Binek Fiyat Listesi
    Versiyon Anahtar Teslim Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyatı (Kredili) Haziran Ayı Kampanyalı Fiyatı (Peşin)
    Active - 1.6 HDi 92 hp Euro5 - 5 ileri man. 49.500 48.000
    Active - 1.6 HDi 115 hp - 5 ileri man. 52.500 51.000

Yeni Partner Tepee Fiyat Listesi
    Versiyon Anahtar Teslim Liste Fiyatı Haziran Ayı Kampanyalı Fiyatı (Kredili) Haziran Ayı Kampanyalı Fiyatı (Peşin)
    Access - 1.6 HDi 90 hp - 5 ileri man. 38.350 37.490 35.990 Hesapla
    Active - 1.6 HDi 90 hp - 5 ileri man. 40.850 38.890 37.390 Hesapla
    Outdoor - 1.6 HDi 90 hp - 5 ileri man. 42.380 40.250 38.750 Hesapla
    Allure - 1.6 HDi 115 hp - 5 ileri man. 46.460 44.040 42.540 Hesapla
    Zenith - 1.6 HDi 115 hp - 5 ileri man. 49.490 46.040 44.540 Hesapla
    Fiyatlar TL cinsindendir. Yukarıda belirtilen fiyatlar 2012 model araçlarımız için geçerlidir. Anahtar teslim liste fiyatına trafik sigorta bedeli dahil değildir, bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır. Metalik boya fiyat farkı 392 TL'dir.
    Opsiyon Versiyon Anahtar Teslim Fiyatı
    Aile Paketi (Ön koltuklar arasında taşınabilir eşya bölmesi, Arka yan camlarda güneşlik, Çocuk izleme aynası, Arka camlar üzerinde file eşya gözleri )
    Outdoor
    400
    Bluetooth telefon kiti ve USB bağlantı girişi
    Outdoor
    Allure
    650
    Emniyet Paketi (Elektronik denge programı (ESP) + Kaymayi önleyici anti-patinaj sistemi (ASR) + Yokuşta kalkış desteği (Hill-holder))
    Access
    Allure
    850
    Görüş Paketi (Otomatik yanan farlar + Yağmur sensörlü otomatik silecekler + Ön sis farlarında viraj aydınlatma fonksiyonu + Atermik ön cam)
    Outdoor
    700
    Metalik Boya
    Access
    Outdoor
    Allure
    500
    Park Paketi ( Park yardım sistemi + Elektrikli katlanır yan aynalar + Yan aynalarda ısıtma fonksiyonu
    Outdoor
    Allure
    600

• herkese merhaba pazartesi günü PEUGEOT PARTNER TEPEE ZENİTH PACK almayı düşünüyorum aracın fiyatına 44500 diyolar fiyatı ve kullanan arakadaşların önerilerini bekliyorum.
  • akrabamda da ouut door paket var
    partner sınıf atlamış diyor her gören.
    pek çokm otomobilden esp si ile olsun diğer donanımları ile olsun birkaç gömlek üst bir araç.
    sürüşü de zevk verici hakketen 115 lik fazla yakıyor ama daha tatlıdır.
    kalkışlarda torkuyla da çok fark atar yine pekçok araca.

akrbam sedan almak için aracını satıyor ben de binicisi olarak sizlerle paylaşmak istedim.
    kendisinden önce doğal olarak uzun yolda yapılmış km si. zaten ş.içinde kolay kolay yapılamazbu tarz km ler.
    araç diğer outdoor lardan dolu diye biliyorum.
    ilgilenenler linkten bakabilir.
    araç anakara da fiyatı da uygun netten bakmıştım diğer ankara daki ilanlara

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-boyasiz-2011-tepee-90-lik-outdoor-esp-li-sifir-michelin-lstk-93437228/detay/

• selamlar
  • merhaba arkadaşlar;
    çaylak bir üye olarak sizden yardım bekliyorum.
    bende 2012 partner Allure - 1.6 HDi 115 hp Euro5 - 5 ileri man. var. aracımda sadece cam tavan yok.
    aracımla 110 km. gecince aracın direksiyon hakimiyetini sağlayamıyorum. araç yolda gezinmeye başlıyor. servise gittim lastik havalarını düşürdüler. ama yine aynı. neden kaynaklanıyor olabilir. bu araçlarda bu problem hep varmıdır. bana bilgi verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.