Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selooooo

selam arkadaşlar en son fiyatı nedir tepee premium ve zenith pack in

Premium Zenith Pack (Cam Tavan) - 1.6 HDi 110 hp - 5 ileri man. 43.380(2012) 41.880 (2011)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkn01

quote:

Orijinalden alıntı: selooooo

selam arkadaşlar en son fiyatı nedir tepee premium ve zenith pack in

Premium Zenith Pack (Cam Tavan) - 1.6 HDi 110 hp - 5 ileri man. 43.380(2012) 41.880 (2011)

Alıntıları Göster
    İlköğretim sınıf öğretmeni olan veya bu biçimde tanıdığı olan varsa Partner Tepee Outdoor'larda 3 bin tl ye varan indirim var. Bizim okuldan 2 arkadaş almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncude

İlköğretim sınıf öğretmeni olan veya bu biçimde tanıdığı olan varsa Partner Tepee Outdoor'larda 3 bin tl ye varan indirim var. Bizim okuldan 2 arkadaş almış.

Alıntıları Göster
    bizim arçların 110 hp olanlarında motor gücü kaç kw yazıyor arkadaşlar bizimkinde 80 kw yazıyor hesapladığınız zaman 107 beygire denk geliyo doğrumudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepeetepee

bizim arçların 110 hp olanlarında motor gücü kaç kw yazıyor arkadaşlar bizimkinde 80 kw yazıyor hesapladığınız zaman 107 beygire denk geliyo doğrumudur

bizdede 80kw yazıyor yaklastıkta 107 virgüllü bişler işte düz hesap 110
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: officer33

quote:

Partner Tepee, Peugeot'un DV6 kodlu motoru yerine gelen yeni DV6C kodlu motora kavuştu. Partner Tepee bu sayede artık daha keyifli ve daha ekonomik hale geldi. DV6 motor 110 Hp gücü 4000d/d üretirken yeni motor 112 Hp gücü 3600 d/d 'da üretiyor. Güç devir bandı Partner'ın artık çok daha keyifli olduğunu bize söylüyor. Yeni Partner Tepee'de tork 240 Nm olarak sunuluyor. DV6 motordaki 7.0 lt Şehiriçi tüketim yeni motorla 6,1 lt/100 km'ye düşürülmüş. Performans olarak ise 0-100km/h değeri 0,4 sn iyileşerek 12,1 sn'ye düşmüş. 151g/km lik eski gaz salınımı ise 139 g/km ye düşürülerek çok iyi bir veri elde edilmiş.

Partner Tepee 110 HDI
    Şehiriçi/Karma/Şehir Dışı: 7.0/5.8/5.1

Partner Tepee 112 HDI
    Şehiriçi/Karma/Şehir Dışı: 6.1/5.3/4.9

forumpeugeot dan

Dostum Şuan partner tepee 110 luklar da da tork 240 Nm hatta overbost ile 260 Nm olarak mevcut.diye biliyorum yanlış isem düzelt lütfen hatamı

doğru şimdikilerde 240 nm tork + 20nm overboost var bence saçma olmus 112 hp aynı tork değeri olması ama yanlısınız olmasın ? c4 ve c5 modellerinde 112hp ler de kullanıldı ve 270 nm tork üretiyor sanırım bu bilgide bi yanlıslık var.

Evet gönderdiğim bilgilerde hata var. Adı geçen motor şuan 308'de kullanımda ve 270 nm tork üretiyor

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: officer33

quote:

Partner Tepee, Peugeot'un DV6 kodlu motoru yerine gelen yeni DV6C kodlu motora kavuştu. Partner Tepee bu sayede artık daha keyifli ve daha ekonomik hale geldi. DV6 motor 110 Hp gücü 4000d/d üretirken yeni motor 112 Hp gücü 3600 d/d 'da üretiyor. Güç devir bandı Partner'ın artık çok daha keyifli olduğunu bize söylüyor. Yeni Partner Tepee'de tork 240 Nm olarak sunuluyor. DV6 motordaki 7.0 lt Şehiriçi tüketim yeni motorla 6,1 lt/100 km'ye düşürülmüş. Performans olarak ise 0-100km/h değeri 0,4 sn iyileşerek 12,1 sn'ye düşmüş. 151g/km lik eski gaz salınımı ise 139 g/km ye düşürülerek çok iyi bir veri elde edilmiş.

Partner Tepee 110 HDI
    Şehiriçi/Karma/Şehir Dışı: 7.0/5.8/5.1

Partner Tepee 112 HDI
    Şehiriçi/Karma/Şehir Dışı: 6.1/5.3/4.9

forumpeugeot dan

Dostum Şuan partner tepee 110 luklar da da tork 240 Nm hatta overbost ile 260 Nm olarak mevcut.diye biliyorum yanlış isem düzelt lütfen hatamı

doğru şimdikilerde 240 nm tork + 20nm overboost var bence saçma olmus 112 hp aynı tork değeri olması ama yanlısınız olmasın ? c4 ve c5 modellerinde 112hp ler de kullanıldı ve 270 nm tork üretiyor sanırım bu bilgide bi yanlıslık var.

Evet gönderdiğim bilgilerde hata var. Adı geçen motor şuan 308'de kullanımda ve 270 nm tork üretiyor

evet doğru inş. şu 112 hp lerde koltuk ısıtması ile şu arka camın açılmasıda olur yaa bagaş camı bide 7 kişilğini getirseler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kucuk Bey

siyahinci07 hoşgeldin aramıza kazasız belasız hayırlı sürüşler bende de berlingo var 90 lık 2009 benim hiç dikkatimi çekmedi bu olay diğer arkadaşlarda bundan bahsetmişti bende hatırlıyom bugün bakıcam bende de öle bişe var mı sonuçları yazarım inş akşama

Alıntıları Göster
    Partner Tepee ın binek olanı yok mu ötvsı 37 olanı
    engelli indirimi ile almayı istiyorum 1.6 olması lazım
    hangı modeller binek diye geçıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

Malesef Tepeeler ruhsatta kamyonet olarak geçiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

hangi modeller acaba binek geçiyor
    bu tarz binek araba yok mu acaba doblo gibi..
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Bu tarz binek araç skoda roomster'dir.

• quote:

quote:

quote:

2003 yılında çıkan Partnerler ve Berlingolarda otomobil diye geçiyordu ondan sonra bir daha çıkmadı... Sıfır olarak şuan yanılmıyorsam sadece Dobloda var ama oda en alt donanımı otomobil olarak çıkartıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 5 Eylül 2011; 16:29:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylasos

Abi o araba çok çirkin ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mylasos

Abi o araba çok çirkin ya

Alıntıları Göster
    Doğu, çirkinlik göreceli kavramdır. Sana, bana göre değişir. Tepee görünümüne yakın bir araçtır. Statüsü de binektir. Soran arkadaşda binek arıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Doğu, çirkinlik göreceli kavramdır. Sana, bana göre değişir. Tepee görünümüne yakın bir araçtır. Statüsü de binektir. Soran arkadaşda binek arıyor.

Alıntıları Göster

bu jantlarda kararsız kaldım sizce nasıl olmuş.orjinal üstünde gelen lastiklere taktım. yorum yaparsanız çok iyi olur saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rediuhl

bu jantlarda kararsız kaldım sizce nasıl olmuş.orjinal üstünde gelen lastiklere taktım. yorum yaparsanız çok iyi olur saygılar.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar anahtar takılı değilken radyoyu açtığımda sadece 10 dk civarı bir süre açık kalıyor daha sonra kapanıyor. ayarını bulamadım, bu süreyi uzatma şansımız var mı? tepee 2011 premium..

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar anahtar takılı değilken radyoyu açtığımda sadece 10 dk civarı bir süre açık kalıyor daha sonra kapanıyor. ayarını bulamadım, bu süreyi uzatma şansımız var mı? tepee 2011 premium..

Alıntıları Göster
    Bu süreyi uzatma şansınız yok. En azından yol bilgisayarı üzerinden yok. Teybin elektrik bağlantılarını değiştirirseniz olur. Bunu yapmalarının amacı, akünün zarar görmesini engellemek. Teybin açık unutularak akünün bitmesi gibi.
  • quote:

Bu süreyi uzatma şansınız yok. En azından yol bilgisayarı üzerinden yok. Teybin elektrik bağlantılarını değiştirirseniz olur. Bunu yapmalarının amacı, akünün zarar görmesini engellemek. Teybin açık unutularak akünün bitmesi gibi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar partner tepee lerin virajlarda arka tarafın çok attığını duydum bunu yaşıyan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner istanbul

Arkadaşlar partner tepee lerin virajlarda arka tarafın çok attığını duydum bunu yaşıyan varmı?

Alıntıları Göster
    Soru eksik olmuş. Hangi hızla virajlara girildiği, virajların açısı da belirtilmeliydi.
    Ben bu aracı 1 yıl kullandım. 50-60 derece açılı virajlara (nadir de olsa) 120-140 arası hızlarla girmişliğim olmuştur. Böyle bir durumla karşılaşmadım. Hani karşılaştım da ben fark etmedim desem mümkün değil çünkü, aracımda esp bulunuyordu ve mutlaka devreye girerdi. 1 yıl boyunca esp bir kez devreye girdi o da, aşırı sıcaktan kayganlaşmış dik bir yokuşta kalkış yaparken araç kaymaya başlayınca.

• quote:

Soru eksik olmuş. Hangi hızla virajlara girildiği, virajların açısı da belirtilmeliydi.
    Ben bu aracı 1 yıl kullandım. 50-60 derece açılı virajlara (nadir de olsa) 120-140 arası hızlarla girmişliğim olmuştur. Böyle bir durumla karşılaşmadım. Hani karşılaştım da ben fark etmedim desem mümkün değil çünkü, aracımda esp bulunuyordu ve mutlaka devreye girerdi. 1 yıl boyunca esp bir kez devreye girdi o da, aşırı sıcaktan kayganlaşmış dik bir yokuşta kalkış yaparken araç kaymaya başlayınca.

Alıntıları Göster
    @Mylasos cevap için teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

@Mylasos cevap için teşekkürler..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar benim aracımız sol arka çamurlugu ezilmişti ben orayı yaptırdım ama aracım beyaz olduğu için ezilen yer lokal boya oldu ve verniklendi vernikten dolayı çok parlak duruyo diğer yerlere göre eski haline zamanla gelirmi yoksa pastacila mı veya cilamı attırmam lazım bana bilgi verirseniz çok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.