Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.580
Cevap
62
Favori
397.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir kaç sorum daha olacak cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
    2009 swiftlerde
    illumination cancel ekran parlaklık butonu
    direksiyonun hem sağ hem sol tarafında radyo kontrol düğmeleri
    neden yok anlamış değilim 2006 modellerde bile var 2009da daha üstün özellikler olması gerekirken yok
  • arkadaşlar yan kapı koruma çıtası nereden temin edilebilir fiyatı ne kadardır bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim arabayı yeni aldığımda servise sormuştum araştırmışlardı ama bulamamışlar bende resimlerde gördüğüm için yeniden bir araştırmaya girdim

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

• arkadaşlar sorumun cevabını verebilecek misiniz? bu gun aksaraya gittim araştırdım kapı çıtası bulamadım resimdeki araçları kullanan arkadaşlar nereden bulmuşlar bilmiyorum parçacılarada resimleri gösterdim özel yaptırmış olabilirler dediler peki neresi özel yaptığını sordum kimse bilmiyor
    bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını benden esirgememelerini rıca ediyorum
  • 2.el Suzuki 1.5 MT arıyorum.Temiz ve Km'si az olacak.Satmak isteyenler irtibata geçebilirler Pm ya da 0535 293 92 90 Emre
  • quote:

Orjinalden alıntı: feckless

2.el Suzuki 1.5 MT arıyorum.Temiz ve Km'si az olacak.Satmak isteyenler irtibata geçebilirler Pm ya da 0535 293 92 90 Emre

1.5 MT yok. 1.3 MT ve 1.5 AT var.
  • Özür diliyorum 1.5 AT arıyorum.Teşekkürler dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1111

arkadaşlar sorumun cevabını verebilecek misiniz? bu gun aksaraya gittim araştırdım kapı çıtası bulamadım resimdeki araçları kullanan arkadaşlar nereden bulmuşlar bilmiyorum parçacılarada resimleri gösterdim özel yaptırmış olabilirler dediler peki neresi özel yaptığını sordum kimse bilmiyor
    bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını benden esirgememelerini rıca ediyorum

beyaz olan araç bana ait aracı ikinciel olarak aldım üzerinde vardı ilk sahibi sonradanmı yaptırdı yoksa üzerindemi vardı bilmiyorum siz söyleyene kadar cıtaları hiç fark etmemistim ben hepsinde var zannediyordum.

• Swıft aracımızın periyodik bakımları 10.000 305TL 20.000 312 TL 30.000 318 TL dir hem yakı hemde servis maliyetleri açısından en değerli araçtır bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: suzukımersaburak

Swıft aracımızın periyodik bakımları 10.000 305TL 20.000 312 TL 30.000 318 TL dir hem yakı hemde servis maliyetleri açısından en değerli araçtır bence

10.000km bakımını yetkili servisinde 201TL'ye yaptırdım. Polen ve Hava filtreleri de değişti, temizlenmedi
  • tabi servislerde özel indirimler var o fiyatta bundan verdiğim fiyatlar üzerinden özel iskontayla sizin bahsettğiniz rakama geliyor.
  • selam 2006 model 4x4 mavi bir swift im var geçen sene nisan ayında satın almıştım aracım 1.3 olmasına rağmen yakıtını pazarlamacılık yaptığım şirketlerdeki ford fiesta tdci larla kıyaslayınca doğal olarak bana çok geldi :) fakat aynı segmentteki diğer araçlara göre pek fark yok gibiydi.Aracıma haziran ayı başında sıralı sistem otogaz taktırdım 1200 tl ye. Ara ara ölçümlerimde yakıt miktarını km ye 115krş-160krş olarak belirledim.Tabii bu ölçümlerim şehir içi,şehirdışı,düşük devir yavaş kullanım,yüksek devir hızlı kullanım,stablize yol tırmanma ve iniş olarak farklılık gösteriyor.Aracıma lpg taktırdıktan sonra uzun yol yaptım.Aracı 33000 km de satın almıştım.Önceki kullanıcısı bayan olduğu için çok açmamış fakat otoban da aracı lpg deyken biraz zorladım 174km yi geçmedi.Benzine aldığımda 186km yi gördü(Klima açık olarak).Aracımda lpg olduğu için yokuşlarda çekiş düşüklüğü var tabiiki benzinlede denedim ama 1.3 aracın bu kadar zorlanmasını normal fakat geçenlerde arkadaşımla klima açık yokuş çıkarken benim arkama bile yaklaşamadı arkadaşımın aracı 2009 doblo 1.3 multijet tabii onun aracının sıfır olmasıda bir handikap.Genel olarak aracın iç yapısı fiyatına göre kaliteli bu fiyata bu özellikte araç yok.Ayrıca aracı eşim daha fazla kullanıyor.Sert ve hızlı kullandığını biliyorum fakat güvenlik,fren mesafesi ve akıllı 4x4 sistemi sayesinde içim rahat aracıma extra olarak en açık tonda amerikan cam film çektirdim,kromaj egzoz ucu taktırdım,aracın rengine uyumlu mavi siyah koltuk kılıfı döşettim,standart tekerlek ebatları 185 olmasına rağmen ben 195 lastik taktırdım(stablize,ıslak ve karlı zeminde savrulma açısını minimum a düşürmek için) aracı yetkili bayiiden aldığım için boya koruma,pasta cila yaptırıp bana satmıştı.Bu ay içi tekrar yeniletmem lazım.Bu kadar övgü yeter biraz da eksiler
    Aracın kliması zayıf (Antalya için)
    Uzun yolda dört kişi birde çocuk pek rahat yolculuk edemedik.
    Bagaj ı aracın segmentinden dolayı küçük
    Aracını modifiye etmek veya aksesuar ekletmek biraz problemli çünkü modifiye malzemeleri yanlızca yetkili servisinde.Piyasada yan sanayii bulunmuyor serviste bunu bildiği için yüksek fiyat istiyor(yalnızca kromaj aksam 1000 tl) başka marka araçların kromajı ön arka tampon ve yan bariyerleri dahil 250 tl (ford connect),swift orginal spoyler 250 tl yetkili serviste yan sanayilerin renk tutturma problemi var
    Bence swift 4x4 lerde otomatik vites seçeneği olmamasıda bir handikap

Babamda 1998 grand vitara v6 var.Sıralı sistem lpg li aracı otomatik vites bence tek problemi araç ısınmadan istenildiği gibi hızlanmıyor sanırım bu da lpg den kaynaklanıyor.Bunun dışında araç çok iyi kendisinden daha genç suv lardan bile daha eğimli yüzeylerde hareket kabiliyeti yüksek (sorento)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamansız7 -- 5 Haziran 2009; 19:22:16 >

• merhaba lombargatto
    malesef fabrika çıkışında koruma çıtası yok zaten piyasada da yok aksarayı donup dolaştım yok size bisey sorsam uygun olur mu acaba
    aracınızı satın aldıgınız kişinin telefonunu biliyorsanız bana mail olarak atar mısınız satın aldıgınız arkadaş belki yardımcı olmak ister aakyazici@hotmail.com
    tesekkür ediyorum
  • selam ahmet1111 maalesef aracı aldıgım arkadasın telefonu yok aracı göksenler otodan almış oraya sordunmu belki oradan temin etmiştir.
  • selamlar,
    80.000 km de suzuki grand vitara 2.0 XL7 dizel araç aldım. Araç 2 ay yatmış. Çekiş çok kötü. Bakımını yaptırdım. (Hava filtresi, mazot filtresi, polen filtresi vb. değişti. Performansı çok az arttı. Fakat ne yazıkki kamyonlar bile beni solluyor. Ne yapmam lazım. Acele bilgi bekliyorum. Ayrıca Ankarada doğru dürüst bir servis varmı?
  • İyi günler;

Öncelikle aracın modeli olmadığı için suzukı satış sonrasına mail atıp cevap alamadım siz direkt otossh@suzuki.com.tr bu mail adresiyle irtibata geçip sonuca ulaşabilirsiniz Suzukı Türkiye satış sonrası hizmetlerin mail adresidir.Bilgilerinize
  • 2008 MODEL SUZUKİ SWİFT 1.5 AT SAHİBİYİM ARABAM 13 000 DE SIRALI SİSTEM LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA AYNI ZAMANDA KORKUYORUMDA TAKTIRAN VARMI Bİ SORUN YAŞANIRMI HANGİ MARKA LPG DÖNÜŞÜM KİTİ SWİFTLE UYUMLUDUR ACAABA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR
  • Sevgili arkadaşlar herkese merhabalar. Donanım Haber birinci Ankara buluşmasını 7 Şubat'ta yapmıştık. Şimdi ikincisini düzenlemeye geldi sıra. Sizlerinde desteğiyle düzenleyelim diyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

7 Şubat'taki Ankara buluşmasının konusu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_29459192/mpage_1/key_/tm.htm

Yeni yapmayı düşündüğüm buluşmanın konusu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_32341909/mpage_1/key_//tm.htm#32341909

Gelmek isteyen tüm arkadaşlara kapımız açık.

Selamlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: msd2402

selamlar,
    80.000 km de suzuki grand vitara 2.0 XL7 dizel araç aldım. Araç 2 ay yatmış. Çekiş çok kötü. Bakımını yaptırdım. (Hava filtresi, mazot filtresi, polen filtresi vb. değişti. Performansı çok az arttı. Fakat ne yazıkki kamyonlar bile beni solluyor. Ne yapmam lazım. Acele bilgi bekliyorum. Ayrıca Ankarada doğru dürüst bir servis varmı?

herkese selam;
    arabamı degistirme aşamasındaım ve Grand Vitara 3 K. düşündüklerim arasında.
    Fakat yukardaki yorum beni üzdü... Yanısıra, dğer ilgilendigim araçların forumdaki agırlıgını düşününce :((( Neden böyle :(
    Suzuki swift sayfası olsun burasu bence :))
    PS: swiftde epey iddalıymıs bu arada... keske GVda öle olsa:))
  • Suzuki kullanıcıları çok çok acil bilginize ihtiyacım var 2007 swift 1.5 AT 7000km pırıl pırıl kazasız bir araç 22000 tl nasıl bir fiyat acil bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • arkadaşım aracın sıfır fiyatı 29.000 ytl civarı 2007 model temiz ve km az olduğuna göre 500 ytl ekle bence üzerine oda pazarlık payı olur aynı aracın 2008 modeli var bende 14000 servis benim aracımı takasta 23000 ytl ye alıyordu bende onlardan nissan note alacaktım ama vazgeçtim sonra umarım yardımcı olabilmişimdir sana bu arada suzuki swift 1.5 at sahibi olup lpg kullanan varmı arkadaşlar yardıma ihtiyacım var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.