Şimdi Ara

7 Şubat Cumartesi Saat 10:00 Ankara Buluşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
0
Favori
28.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 Şubat Cumartesi Saat 10:00'da Armada açık otoparkta toplanıp TİGEM'e gidiyoruz. En geç 11:00 - 11:15 gibi TİGEM'deyiz.

Gelemeyecek olan arkadaşlar yarın sabah bana haber verirse sevinirim. Son dakika bu ne olur ne olmaz. Benim gibi arabasız kalanlar da olabilir.

Telefon numaramı da vereyim. Daha önceden verdim numarayı bi sorun çıkmadı. Bulamayanlar. Kaybolanlar. Gelemeyecek olanlar haber verirler.

İstanbul buluşmasına katılmış biri olarak neden Ankara'da da olmasın dedim ve bu konuyu açmış bulundum. Hadi hayırlı olsun.

Katılımcılara bakalım.

Ünal Korkmaz
    asilx
    avan26
    Şahbaba
    oneMoreaCupofCoffee
    jordan83
    Akustik

Katılamayanlar.

otmotvmhndsi
    aya027
    telepinus
    erhaninho_cArsi
    Eswod

Yer: TİGEM
    Saat: 10:00
    Toplanma yeri:Armada açık otopark.
    Gün: 7 Şubat Cumartesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 7 Şubat 2009; 19:54:25 >

• ben katılabilirim yer zaman farketmez asil affetmez
  • Tek sen olmaz.
  • Ünal abi iyi fikirde,İstanbul buluşmasına özenme,onlar seni yer bitirirOturursunuz bilardo oynarsınız asil abi ile,sonrada f1 konusunda konuşursunuz,kavga edersiniz,sonra eve
  • E napalım şekerim. Özenme değil læ. kısmet bakalım. Katılacak olanları görelim. Sonra düşünürük.
  • Arkadaşım buluşmalı falan konu açıp niye İstanbul buluşmasının popülaritesini düşürüyorsun?
    Çok buluşma istiyorsan atla otobüse sabah buradasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

Arkadaşım buluşmalı falan konu açıp niye İstanbul buluşmasının popülaritesini düşürüyorsun?

can burdaki buluşmaya da mı katılacaksın
  • quote:

Arkadaşım buluşmalı falan konu açıp niye İstanbul buluşmasının popülaritesini düşürüyorsun?

Siz yarın buluşuyonuz. Popülaritesi düşmez daaa. Parasızlıktan burdayız işte.
  • Ünal abi Kırşehir yolculuğu için olay çıkarıyosun acaba İstanbul yolculuğunda ne yaparsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

Ünal abi Kırşehir yolculuğu için olay çıkarıyosun acaba İstanbul yolculuğunda ne yaparsın

birader sen kaç yaşındasın herkese abi abi
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

quote:

can burdaki buluşmaya da mı katılacaksın

Range olsa sizle iki çay içer bastırır giderdim 3 saate orada olurdum iki çay da onlarla içerdim de G ile zor.

• quote:

Ünal abi Kırşehir yolculuğu için olay çıkarıyosun acaba İstanbul yolculuğunda ne yaparsın

Kaç yaşındasın len sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

Saygı kuralları çerçevesinde yaf.Ama istemiyosan dememAyrıca G hangi marka model

• quote:

Ne zaman Kırşehir yolculuğunda olay çıkarttım læ.

Can G ile 4 saatte gel.
  • Desiya,asil 15Ünal abi hani araba kiralayacam falan demiştin ya hani o konuda 2 sayfa olmuştu()onu diyorumG ne ayrıca?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

Saygı kuralları çerçevesinde yaf.Ama istemiyosan dememAyrıca G hangi marka model

yani farketmez

• quote:

Desiya,asil 15Ünal abi hani araba kiralayacam falan demiştin ya hani o konuda 2 sayfa olmuştu()onu diyorumG ne ayrıca?

Mercedes G

15 yaşındasın demek.

Hey gibi günler.

7 sene önce bende senin yaşındaydım.

İlk kez arabayı senin kadarken kaçırmıştım :)

• Hee hatırladım. O hala gündemde.

G = Mercedes G series
  • Power Mercedes G.

İstanbul buluşmasını zar zor ayarlayabildik,Ankara için kolay gelsin Ünal dostum:)

Belli olmaz belki ben de Çankaya'ya akraba ziyaretine gelebilirim bir ay içerisinde,denk gelirse yol iz bilmem ama bir şekilde görüşürüz
  • Çok şükür kaçırma girişimim falan olmadı,zaten tamponda hafif bir göçüğün sebebi olduğum için bu aralar biraz uzak duruyorum arabadanAyrıca araba kaç model,AMG'miBen bu arabaya sahip olsam 4 saat yolculuğa razıyım(+400 ytl ile birlikte)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.