Şimdi Ara

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->> (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.302
Cevap
22
Favori
38.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada siz fifa demo'da hangi seviyede oynuyorsunuz arkadaşlar o da farkettirir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

valla ben 2. maçta 4 tane falan yazdım, gayet de güzel köşelere çalıştım :) plaseleri falan kullanmayı seviyorum, belki onlar etkili olmuştur

FİFA da plase ile atılan goller harika oluyor. Bu yüzden plase şut bağımlısı oldum. Kaleyi uzaktan görüp,doğru açıyı yakaladım mı aklıma hemen plase vurmak geliyor. Normal şutu unuttum neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar,
    Yazılarınızı yeni gördüm. Plase şut tabi iyi güzel fakat pro oyuncularla oynarken siz plase vurana kadar onlar topu kapar, çok işlevi olmaz yani. Çünkü plase vuruş normal şuta göre daha çok zaman alıyor (ms'lik fark var) bu sırada rakip topu kapıyor malesef.
  • Arkadaşlar Ea accesi kardeşlikten kullanıpta Fifa15'e girebilen varmı ?
  • Beyler xbox one icin kardeslik yapmak istiyen istanbul anadolu yakasinda olan varsa pm atsin konusalim...

• Kardeşlik yapacagın kişinin neden Anadolu yakasında olması gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Kardeşlik yapacagın kişinin neden Anadolu yakasında olması gerekiyor?

Hocam bir sikinti oldugunda kolay goruse bilelim diye ole soledim ilk defa kardeslik yapicagim icin ne nasil isliyor pek bilmiyorum... onemli degil cok anlasa bilelim uzun soluklu olsun yeter hocam 1 2 oyun alip koseye cekilmiyelim kaliteli iyi yapimlari alan biriyim cunku...

• Günaydınlar dostlar
  • Merhabalar,

Fifanın gelmesi ile biraz hareketleneceğiz galiba

Destiny çok mesaimizi çaldı bu ara
  • Bencede bir hareketlilik gelmeli. 33 kişi ekledim her akşam bakıyorum oyun oynayacak biri var mı diye. Ancak 3-5 kişi online.
  • dynamic09 kullanıcısına yanıt
    beni ekleyebilirsiniz gt::fisherzalimtr
  • tamam eklerim benim benim gt: Turk Shadow
  • ekleyiniz teşekkürler
    Sıra, İsim, Nick, Gamertag, Yaş, Kaç yıldır evli?, Whats app grubuna dahil mi?, Xbox Kardeşi var mı?
    Erman, Kataliz, Ermanu74, 40, 12, Hayır, Hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataliz -- 24 Eylül 2014; 17:01:49 >
  • Evli değilim (nişanlı) ama adayım 30 yaşındayım benide alın :))

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    Gökhan hocam siz zaten ekipte sayılırsınız, gerçi birde online görebilesem sizi

6 aydır oyun alıyoruz birlikte birkeremi denk gelmez insan

@gokhanext

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz, arkadaş listemizde hareketin bu denli az olmasının sebebi çoğu arkadaşımızın evli ve çocuklu olması, bundan dolayı sınırlı zamanda
    online olduğumuzdan birbirmizi görememiz normal oluyor

Misal dün gece 11:30 gibi online olabildim İlk zamanlar Titanfall için gece 10 dan sonra toplanıyorduk.

Gerek whatsapp gerek oyun içi online gördüğünüz arkadaşlara davet etmekden çekinmeyin lütfen.

Co-op ve diğer oyunlar için etkinlik düzenleyebiliriz isterseniz.

• Tesk ederim Hocam .Beni online gördüğün an hangi oyun olursa olsun çağırabilirsin.Bu haftasonu evde olucam 21.00 dan sonra Destiny, Fifa yapalım.
  • eklerseniz sevinirim, daha çok yarış oyunlarına ilgi duyuyorum.

Mücahit, dichrott, LT Janissary, 34, 5, hayır, hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dichrott -- 13 Ekim 2014; 17:47:11 >
  • Merhaba ben de 1 aylık one kullanıcısıyım. Beni de ekleyin. Whatsup için pm attım. Xbox live ve ea access yıllık üyeliklerim var. Geceleri görüşmek üzere.

Boğaç, bogi, BatuBoraBogac, 37, 11, pm atıldı beklemede, hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide eklermisiniz.

Emre , blckmgcmn34 , furki ,37, 7+4 , pm atıldı beklemede , hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blckmgcmn34 -- 11 Kasım 2014; 11:00:20 >
  • Selam

İzzet,

ikafali, ikafal, 30, 3 ay, hayır
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.