Şimdi Ara

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->> (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.303
Cevap
22
Favori
38.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni elemanınız olarak benide eklemenizi rica ediyorum

ahmet ç.kaleden 36 yaşındayım 5 senelik evliyim

eris78
  • eris78 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz hocam bu aralar sakin buralar, ilk sayfadaki kullanıcı listesini arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.

İyi günler dilerim.
  • Ekle kardeşim. Birol - sorceress - Gamertag: banzaroglu - 34 - 8 yıllık evli - whatsup şimdilik dahil değil. Birisi var yakında kardeşim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorceress -- 16 Aralık 2014; 16:10:52 >
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 18 Aralık 2014; 10:52:20 >
  • Benie Ekleyin Arkadaşlar. Özellikle Pes Oyuncuları.

• Levent / rynell / rynell76 / 38 / 11 / kayseri / hayır/ hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rynell -- 16 Şubat 2015; 7:27:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grup halen aktif mi? öyle ise katılmak isterim. fakat yaş 42 sorun olur mu?
  • Murat erkin /33 / 5 / istanbul .
    Eklerseniz sevinirim.
  • Herşey aktif.

En baştaki listeyi ekleyin abi kendinize.
  • İlker BİLİR, Prowler TR, 15 Yaş 41 Yer Mersin Beni de eklerseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkbilir -- 16 Şubat 2015; 13:27:30 >
  • Ekleyin üstadlar 38 13 yıllık evli 1 çocuk babası
    Döt döbek yerinde

• Ilgili kisilere hem whats up hem de forum linkine eklenmem hakkinda dun mesaj attim ama daha donus olmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rynell

Ilgili kisilere hem whats up hem de forum linkine eklenmem hakkinda dun mesaj attim ama daha donus olmadi.

Hatırlatma

• ekleyiniz teşekkürler
    Sıra, İsim, Nick, Gamertag, Yaş, Kaç yıldır evli?, Whats app grubuna dahil mi?, Xbox Kardeşi var mı?
    Harun, auron88, auron the white, 27, 1 , Hayır,Evet
  • burçin, burcincerci,ketanbest, 42, 12, hayır, (xbox kardeşi ne demek?=her akşam oyun oynadığımız bir arkadaşımız var o olur mu?)
  • bu kullanıcıyı bulamıyor sistem bende mi sorun var bilemiyorum. (Gamerutkan19)

ayrıca listenin de güncellemesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcincerci -- 27 Şubat 2015; 12:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcincerci

bu kullanıcıyı bulamıyor sistem bende mi sorun var bilemiyorum. (Gamerutkan19)

ayrıca listenin de güncellemesi lazım

Listenin guncellenmesi ile ilgili hem pm hem de mesaj atmama rağmen ne yazık ki dönüş yapılmadı.
    Is sadece konuyu açmak değil devamlı takip etmek bence...
    Hayırlısı olsun

• Onur - nucleuscell - GT: nucleuscelll - 33 - 3 yıl - Yok

ekleyebilirsiniz.
  • 30 Yaşındayım 2 yıldır nişanlıyım, fırsat buldukça xbox1 oynuyorum. Multiplayer keyfini ateşlemek için ekleşelim. Konu güncel ise tabi. (FH 2 favori oyunum bu aralar) GH: The Panda Jam
  • Damsız girilemeyen tek DH klübü bu herhalde katılmak için değil mesajım bulunsun.
    medeni hali : Evli
    +1 çocuk
    Oyun delisi ama oyun oynayamıyor xbox360da var ancak bebek izin vermiyor artık o büyüyünce beraber geliriz konuya.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.