Şimdi Ara

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->> (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.302
Cevap
22
Favori
38.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni de ekleyebilirsiniz, şu sıralar pek fırsat bulamıyorum ama online olduğumda açık grubunuz var ise dahil olmak isterim.

Erdem, HofSorroW, HofSorroW, 35, 7, Hayır, Hayır

Hem one hem 360 var, 360ta genelde diablo 3, one da Halo mcc ve EA access oyunlarını oynuyorum şu aralar.
    Görüşmek üzere

• Arkadaşlar beni ekleyebilir misiniz.
    Özkan
    30
    Evli
    Gt: WhiteLeon84
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar, malum evli ve çocuklular grubu olarak buraların sessiz olması normal

İlk sayfadaki listeyi ekliyebilirsiniz listenize, oyunlarda görüşmek üzere
  • 1 haftalık xbox one sahibi, 3 senelik evli ve 31 yaş ile tam bana hitap eden grupmuş :P
  • Wannabe W kullanıcısına yanıt
    wellcome on board :)
  • Arkadaşlar selam, 2 aydır xbox one kullanıcısıyım 35 yaşındayım. Evliyim, xbox kardeşim yok. Gold ve EA pass üyesiyim. Bunun dışında assassin creed unity, kalimba ve smite oynuyorum.
  • xbox one nickim sveltepine21681
  • xboxone windows 10 gelecekmi.
  • Bende evliyim yaş 29
    gamertag : yoneey
  • Beni de ekleyebilirsiniz
    Gökhan, bilenabi, bilenabi, 33, 2

xbox one kullanıcısıyım
  • 30 yaşında evli ve çocukluyum nasipse xbox one+kinect alıcam benide gruba ekleyebilirsiniz, bide bilen arkadaşlar varsa birşey soracağım bimekste xbox alınca sepette 5 adet oyun hediye ediyor bu oyunların fiyatları ne kadardır bunu almam mantıklımı? yardımcı olursanız sevinirim.

• Cazip değil Gamedealdaily sitesinden oyunların reddem kodlarını ucuza bulabilirsiniz.Odanızın genişliği yeterlimi kinect için ? kullanacakmısınız ihtiyacınız varmı gerçekten ? Yoksa almak içinmi alıyorsunuz ? 1300 tl civarı sadece konsol alıp ilave ea access ve ihtiyacınız dahılınde oyunlar almak daha mantıklı olacaktır.
  • Hayırlı olsun hocam öncelikle, kinect sorusu için bir önceki arkadaşın yazdıklarına katılıyorum. Odanızın müsaitliği ve gerçekten kinectli oyunları alıp oynamayı düşünüyormusunuz bu soruların cevabı evetse sorun yok hocam.

Oyun fiyatlarına gelince dişe dokunur oyunlar olarak rise, kinect sports ve forza 5 var listede bu oyunları gerek 2. el gerek kod ile çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Dolar ve euro kuru normal seviyelerine inmiş olsa amazon üzerinden almanızı tavsiye ederdim lakin şimdiki seviyeleri ile nekadara gelir bilemiyorum.

Gittigidiyor ve çeşitli sitelerde kinectli daha uygun paketler mevcut hocam oyunsuz cihaz alıp daha sonra istediğiniz oyunları kendinizde temin edebilirsiniz.

İyi günler dilerim.
  • cvplar için tşk ederim arkadaşlar, kinect düşünmemin sebebi ailecek beraber oyun oynamaktı onun dışında geniş bi salonumuz var ölçüler için yeterli olur galiba. amazondan baktım fiyatlara dolar yüksek olduğu için nerdeyse tr ile aynı fiyata geliyor. önümüzdeki aylarda yeni cihazlar gelicek galiba o zaman bi indirim olma ihtimali varsa beklemeyi düşünüyorum.
  • Selam arkadaşlar.yaşım 32. 6 senelik evliyim.ben de seviyeli bir grup arıyorum.lütfen ekleyin.

sawolverine35

Bir haftalık Xbox one sahibiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar , iste aradigim grubu buldum sanirim. Adim selahattin, antalyada yasiyorum 29.yasindayim 2,5 senelik evliyim, xb1 500 gb versiyonuna sahibim, gruba beni de alabilir misiniz lutfen? Xbox live adim napolyon07

• Vay be bizim de grubumuz varmış.
    Asil / asilarslan333 / 33 / 4 yıl

Xbox kardeşim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noblelion -- 10 Ağustos 2015; 13:53:13 >
  • isim volkan
    gametag:coldvolkann
    medeni hali:dul
    çocuk:var
    yaş 33
    EA Access dışında dans oyunları fh2,ac unity,GTA5,Destiny,pes 2015 vb oyunlar var
    kardeşlik :yok
    Whats up grubu :yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldvolkan

isim volkan
    yaş 33
    EA Access dışında dans oyunları fh2,ac unity,GTA5,Destiny,pes 2015 vb oyunlar var
    quote:

isim volkan
    yaÅŸ 33
    ÅŸehir :izmir
    kardeÅŸlik :yok

Ekledim hocam hem de hemseriyiz.iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawolverine -- 11 Ağustos 2015; 22:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawolverine

quote:

isim volkan
    yaÅŸ 33
    ÅŸehir :izmir
    kardeÅŸlik :yok

Ekledim hocam hem de hemseriyiz.iyi oyunlar

Hocam bende yazmistim tekrar yazayim beni de ekler.misin lutfen
    isim selahattin
    gametag:napolyon07
    medeni hali:evli
    çocuk:yok
    yaş 29
    EA Access oyunlari,ac unity
    blackflag,sunset overdrive,witcher 3
    Tesekkurler simdiden

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.