Şimdi Ara

<===::: LG R400 KULÜBÜ :::===>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.562
Cevap
3
Favori
129.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG pek tutulmuyo ama gerçektende çok şık ve kaliteli ürünleri var. Bunlardan biride R400 serisi. Tasarımı tek kelimeyle mükemmel.

R400'ün değişik türleri var ama E2U7T bir başka. Valla gidin bi bakın ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Her markanın bir sayfası var ama LG'nin yok. Site yöneticileri umarım en kısa zamanda LG içinde bir sayfa açarlar.

Tüm LG Kullanıcılarını Kulübümüze bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_misirci -- 28 Ekim 2007; 0:51:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tolga_misirci

KULÜBÜMÜZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN

LG pek tutulmuyo ama gerçektende çok şık ve kaliteli ürünleri var. Bunlardan biride R400 serisi. Tasarımı tek kelimeyle mükemmel.

R400'ün değişik türleri var ama E2U7T bir başka. Valla gidin bi bakın ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Her markanın bir sayfası var ama LG'nin yok. Site yöneticileri umarım en kısa zamanda LG içinde bir sayfa açarlar. Bekliyoruz.

LG pek tutulan bir marka olmadığı için kulübümüzde ilk başlarda fazla üyemiz olmayacak ona eminim ama zamanla üyelerimizin sayısı artacaktır.

LG pek tutulmuyo değil sayın kardeşim. LG aslında diğerlerine göre her geçen zaman daha çok tutuluyo... Diğerlerinden Farkımız Biz LG kullanıcıları olarak her siteye girip şikayetlerimiz dile getiremiyoruz Çünkü Arıza Yaşamıyoruzki sorun yaşamıyoruz ki diğer markalar gibi ... Hp pavilion günde 20 tane satıyoruz 15 geri geliyor ertesi gün Toshıba A200 serisi ( amerikada patlayan seri ) sattığımızın ertesi günü geri geliyo yine... diğerleride keza aynı şekilde. o yüzden LG farklılığı her zaman ortada.... KALİTE , ŞIK TASARIM , TEKNOLOJİ , PERFORMANCE , KOLAY KULLANIM , GÜÇLÜ TEKNİK ÖZELLİKLER , UYGUN FİYAT , KUVVETLİ WİRELESS , SORUNSUZ YAŞAM Life's Good Açıkçası .......................

CÜMLEMİZE HAYIRLI OLSUN....

SAYGILARIMLA
    DERBENTLİ

• Hoşgeldin DERBENTLİ,

LG'yi güzel ifade etmişsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: tolga_misirci

Hoşgeldin DERBENTLİ,

LG'yi güzel ifade etmişsin.

hoshbulduk kardeş.. göreceksin en az 1 yıl sonra Artık Düşünmeden Lg satın alıcak insanlar. nedeni ise Hala Çin gibi herşeyin üretimine el atan bir ülkeye kafa tutarak kendi ülkesi olan Kore'de üretmesi parçalarını... Product of Chına yazıyo bazı LG notebookların altında aslında üretim orası değil montaj oradaki LG fabrikasında.. kalan testler parçaların üretimleri Kore'de gerçekleşiyor. ve diğer markalar gibi değil test esnasında bi makinanın diyelimki Ufak bi tuşu esneme yaptı o makina hemen Geri dönüşüme gidiyor Bu da En büyük ayrıcalıkların başında geliyor. Hiç bi Firma ürünlerini soğuk duş testine tabi tutmaz. Ama Lg tutyor. buda ürünün en ufak hatalarını bozulma risklerini % 100 ortaya çıkartıyo... tüm seride çıkarsa büyük bi risk demektir bu diğerleri yapmazken LG bunuda Yapıyo. ve Lg dünyanın ilk oled ekranlı dokunmatik tuş takımlı sıvıyakıt tüketimli notebook'u olan LG e-book ' u üretti ( google'da yaz çıkar ) bunu sony yapamazken LG yaptı düşün artık Kullandığın markanın Büyüklüğünü.....

• Vaybe Derbentli, sen çok sıkı bi üye çıktın.
  • merhaba. lg r400 aldim, gayet memnunum.. tavsiye ederim:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinaski

merhaba. lg r400 aldim, gayet memnunum.. tavsiye ederim:)

Hoşgeldin Görkem. Sende gelince ekip tamam oldu.

Gerçi R400 Kulübü dedik ama tüm LG kullancılarını buraya bekliyoruz...
  • mrb arkadaşlar..bende LG R400 almayı düşünüyorum..yorumlar anladığım kadaryla ısınma sorunu yokmuş ve kasası kaliteliymiş..sormak istediğim oyun performansı nasıl bu bilgisayarın?? tabi bu ekran kartından çok bişe beklemek hayal olur ama siz oynadığınız oyunları yazarsanız sevinirim..mesela nfs nin hangi versiyonu oynanabilir yada sims2 gibi oyunlar çalışır mı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: edryn

mrb arkadaşlar..bende LG R400 almayı düşünüyorum..yorumlar anladığım kadaryla ısınma sorunu yokmuş ve kasası kaliteliymiş..sormak istediğim oyun performansı nasıl bu bilgisayarın?? tabi bu ekran kartından çok bişe beklemek hayal olur ama siz oynadığınız oyunları yazarsanız sevinirim..mesela nfs nin hangi versiyonu oynanabilir yada sims2 gibi oyunlar çalışır mı??

OnBoard ekran kartından çok bi performans beklemek yanlış olur. Eğer masaüstü bilgisayarlarda oynadığın gibi yüksek çözünürlükte oyun oynamak istiyosan normal ekran kartı olan bi bilgisayar alman lazım. Markası modeli ve işlemcisi ne olursa olsun onboard ekran kartı olan bi laptop oyunlarda her zaman zorlanır.

Ama işlemcisi 2.0 Ghz olduğu için görüntü ayarlarını kısarak birçok oyunu rahat bir şekilde oynayabiliyosun. NFS ve Sims2 gibi oyunlar bende yüklü ve oynuyorum. Bazı yerlerde kasıyo ama genede düzgün bi şekilde oynayabiliyosun. Bu makinaya 1 GB daha Ram takviyesi yaparak dahada iyi bir hale getirebilirsin.

Diğer özelliklerine gelince hepsi harika. Zaten laptop'un tasarımını görünce hayran kalıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_misirci -- 1 Ekim 2007; 0:36:36 >

• klavyeyi nasil temizliycez
  • Valla bende hala bunu düşünoyorum.

• alıntı:
    LG pek tutulmuyo değil sayın kardeşim. LG aslında diğerlerine göre her geçen zaman daha çok tutuluyo... Diğerlerinden Farkımız Biz LG kullanıcıları olarak her siteye girip şikayetlerimiz dile getiremiyoruz Çünkü Arıza Yaşamıyoruzki sorun yaşamıyoruz ki diğer markalar gibi ... Hp pavilion günde 20 tane satıyoruz 15 geri geliyor ertesi gün Toshıba A200 serisi ( amerikada patlayan seri ) sattığımızın ertesi günü geri geliyo yine... diğerleride keza aynı şekilde. o yüzden LG farklılığı her zaman ortada.... KALİTE , ŞIK TASARIM , TEKNOLOJİ , PERFORMANCE , KOLAY KULLANIM , GÜÇLÜ TEKNİK ÖZELLİKLER , UYGUN FİYAT , KUVVETLİ WİRELESS , SORUNSUZ YAŞAM Life's Good Açıkçası .......................

CÜMLEMİZE HAYIRLI OLSUN....

SAYGILARIMLA
    DERBENTLİ

______________________________________-

Yani ancak bu kadar ifade edilir... Laptop vaaaaar e bi de laptop var yani. Diymi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikorehber -- 1 Ekim 2007; 14:19:10 >

• slm millet. benide kulübünüze kabul edin. geçen hafta LG ye geçiş yaptım. daha önce Sony VAIO kullanıyodum. LG, Sony den bile kat kat iyi. kasanın tasarımı bir harika. gerçekten süper modelleri var. Eminim bir seneye kadar piyasayı ele geçirecektir.

kulübü kuran arkadaştan bir ricam olacak. kulübün ismi R400 değilde sadece LG kulübü olsada hepimiz nasiplensek

harbidende isim dediğim gibi olursa hepimiz için daha iyi olacak.

LG

• quote:

Orjinalden alıntı: bulsacu

slm millet. benide kulübünüze kabul edin. geçen hafta LG ye geçiş yaptım. daha önce Sony VAIO kullanıyodum. LG, Sony den bile kat kat iyi. kasanın tasarımı bir harika. gerçekten süper modelleri var. Eminim bir seneye kadar piyasayı ele geçirecektir.

kulübü kuran arkadaştan bir ricam olacak. kulübün ismi R400 değilde sadece LG kulübü olsada hepimiz nasiplensek

harbidende isim dediğim gibi olursa hepimiz için daha iyi olacak.

LG

Güzel düşünmüşsün. İsteğin üzerine kulübün ismi değiştirilmiştir.

Sen hangi modeli aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_misirci -- 1 Ekim 2007; 17:57:22 >

• hop ben de burdayım bensiz lg klübü mü olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

hop ben de burdayım bensiz lg klübü mü olur

Tabiki olmaz Hoşgeldin
  • daha önce kötü bir dell ve acer tecrübelerinden sonra yakında inşallah ben de vatandan lg r4oo alcam ama sorularım var.işlemci önbellek hızı 533mhz görünüyor ve ramın önbellek hızıda 667mhz vatanın sitesinde bu bir tezat oluşturmuyor mu kullananlar ram ve işlemci önbellek hızlarını yazabilir mi bir de bu modelde dahili microfon var mı son olarak ram 2x512 mi yoksa tek 1gb mı cevaplıcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • teşekkürler tolga, topiğin bu ismi daha iyi olmuş. bu arada bendede E500 var. vallahi süper bi alet. şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulsacu

teşekkürler tolga, topiğin bu ismi daha iyi olmuş. bu arada bendede E500 var. vallahi süper bi alet. şiddetle tavsiye ederim

Bişey değil kardeşim. Bu haliyle daha iyi oldu zaten. E500'ü 2 gün önce benim arkadaş aldı. Gerçekten süper güle güle kullan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.