Şimdi Ara

<===::: LG R400 KULÜBÜ :::===> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
3
Favori
129.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sselamlar_

daha önce kötü bir dell ve acer tecrübelerinden sonra yakında inşallah ben de vatandan lg r4oo alcam ama sorularım var.işlemci önbellek hızı 533mhz görünüyor ve ramın önbellek hızıda 667mhz vatanın sitesinde bu bir tezat oluşturmuyor mu kullananlar ram ve işlemci önbellek hızlarını yazabilir mi bir de bu modelde dahili microfon var mı son olarak ram 2x512 mi yoksa tek 1gb mı cevaplıcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Ram konusunda bi yanlışlık yok. Gerçektende 667 Mhz Ram var ama işlemci 533 olduğu için Ram'de 533 Mhz'de çalışıyo. Mikrofon için bi delik var ama MSN kullanmadığım için hiç denemedim. Kullanma klavuzunda bazı modellerde olmayabilir yazıyo. Ama sanırım var. Makina süper, eğer düşünüyosan dolar yükselmeden hemen al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_misirci -- 1 Ekim 2007; 23:40:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tolga_misirci

quote:

daha önce kötü bir dell ve acer tecrübelerinden sonra yakında inşallah ben de vatandan lg r4oo alcam ama sorularım var.işlemci önbellek hızı 533mhz görünüyor ve ramın önbellek hızıda 667mhz vatanın sitesinde bu bir tezat oluşturmuyor mu kullananlar ram ve işlemci önbellek hızlarını yazabilir mi bir de bu modelde dahili microfon var mı son olarak ram 2x512 mi yoksa tek 1gb mı cevaplıcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Ram konusunda bi yanlışlık. Gerçektende 667 Mhz Ram var ama işlemci 533 olduğu için Ram'de 533 Mhz'de çalışıyo. Mikrofon için bi delik var var ama MSN kullanmadığım için hiç denemedim. Kullanma klavuzunda bazı modellerde olmayabilir yazıyo. Ama sanırım var. Makina süper, eğer düşünüyosan dolar yükselmeden hemen al.

saol kardeşim cevabın için peki bende 512mb 667mhz kingston ram var.boş ram slotu var mı bu modelde yani ram 2x512mb değilse bunu takabilirim.

• Boş Ram slotu varda onu takmasan iyi olur çünkü bunda 1GB PC5300 Hyundai Ram var. Eğer ramler uyum sağlamazsa makina eski haline göre dahaha yavaşlayabilir. Daha önce DELL kullanmıştım ve benzeri bi sorun epey bi canımı sıkmıştı. Eğer iki ram kullanacaksan tamamen aynı iki ram kullanmakta fayda var.

Yani hızları aynı olsa bile marka farklı olunca bazen uyum sağlayamayabiliyo. Ama bi denersin tabiki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_misirci -- 1 Ekim 2007; 21:01:21 >
  • burdaki yazıları görünce gidip R400'e bi bakıyım dedim.harbidende çok güzel bi tasarımmış.bende DELL 6400 takozu var.R400'ü görünce makinayı çöpe atasım geldi.

şu takozu bi satıyım hemen bi R400 yada E500 alıcam.R400 tasarım harikası ama E500 ise çok dehşet bi makina.seç seçebilirsen yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Torinolu

burdaki yazıları görünce gidip R400'e bi bakıyım dedim.harbidende çok güzel bi tasarımmış.bende DELL 6400 takozu var.R400'ü görünce makinayı çöpe atasım geldi.

şu takozu bi satıyım hemen bi R400 yada E500 alıcam.R400 tasarım harikası ama E500 ise çok dehşet bi makina.seç seçebilirsen yani

E500 gerçektende dehşet bişey. makinanın gücünü hissedebiliyosun. almayı düşünüyosan hiç bir eksiği yok. sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum. 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum.

• sanırım ilk servise götüren ben olcam e500 sahiplerinden..format attım kamerayı görmüyor makina..normalde kendisi tanıyordu..format atmadan önce de ne yaptıysam tanımamıştı..hala da görmüyor..sinir oldum ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

sanırım ilk servise götüren ben olcam e500 sahiplerinden..format attım kamerayı görmüyor makina..normalde kendisi tanıyordu..format atmadan önce de ne yaptıysam tanımamıştı..hala da görmüyor..sinir oldum ya

LG update'i bi dene istersen eksik bişey varsa update hallediyo.
  • onu da denemiştim ama bi daha deneyeyim..o programda kamera driverı yok çünkü..yani en azından xp için yok
  • LG R400'de mikrofon var, o kucuk delik mikrofon (intel yazisinin ustundeki). bende 1024 ram aldim daha takmadim, kingston 1gb 667mhz.. uzerindeki nasil bilmiorum..
  • lg updateten de bişey çıkmadı..servis yolu gözüktü..hiç vatanla uğraşmıyım direk boğaziçine götüreyim değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadberk

http://forum.donanimhaber.com/m_17892682/tm.htm
    burdan devam etsek?

Bir de LG Notebook Kullananlar Kulübü var arkadaşlar onlarla da aynı başlık altında LG KULÜBÜ olarak birleşsek daha iyi olur kanımca... http://forum.donanimhaber.com/m_17892682/tm.htm

İŞTE EXPRESS DUAL LGhttp://www.youtube.com/watch?v=W84yFz3_bno&mode=related&search=

ve işte R400 korece tanıtım filmi
    http://www.youtube.com/watch?v=CQfXFkKUD-o&mode=related&search=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikorehber -- 2 Ekim 2007; 0:51:57 >

• quote:

lg updateten de bişey çıkmadı..servis yolu gözüktü..hiç vatanla uğraşmıyım direk boğaziçine götüreyim değil mi?

Tebrikler ilk problemli LG'yi bulan üyemiz oldunuz

İlk aldığından beri mi öyle yoksa sonradan mı oldu?
  • quote:

lg updateten de bişey çıkmadı..servis yolu gözüktü..hiç vatanla uğraşmıyım direk boğaziçine götüreyim değil mi?

direk yolla bozma makinayı sonra kullanıcı hatası olmasın :p
  • quote:

Orjinalden alıntı: DerbenTli

quote:

DerbenTli, sen LG çalışıyodun galiba. Arkadaşa yardımcı olsana
  • lg r400 vatan bilgisayarın bursa mağazasında yok en azından siteden öle gözüküyor.daha önce vardı.acaba siparişe göre mi getiriyorlar.nasıl alcam ben bunu ?
  • quote:

lg r400 vatan bilgisayarın bursa mağazasında yok en azından siteden öle gözüküyor.daha önce vardı.acaba siparişe göre mi getiriyorlar.nasıl alcam ben bunu ?

Mavibilgisayardan alsana bende ordan alıcam galiba (E500 düşünüyorum). Benim arkadaşlar genelde ordan alıyo bi sorun yaşayan görmedim. Bende daha önc ordan DELL 6400 aldım.
  • quote:

lg r400 vatan bilgisayarın bursa mağazasında yok en azından siteden öle gözüküyor.daha önce vardı.acaba siparişe göre mi getiriyorlar.nasıl alcam ben bunu ?

İşte burada TIKLAhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=30015 Üstelik İşlemci 2.0 GHZ. ve aynı fiyat. Dolar yükselmeden alın derim ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikorehber -- 2 Ekim 2007; 2:27:04 >

• Bir hafta oldu bende LG- P1 aldım. Detaylı fotoğrafları forumun LG-P1 başlıklı açılan konusunda bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yysoylu -- 2 Ekim 2007; 9:25:15 >
  • Bende burdayım.
    LG- P1
  • valla kullanıcı hatası olacak bi durum yok..gömülü bişekilde olan webcami nasıl bozabilir ki bi kullanıcı..istanbula gidince götürcem bilgisayarı..şimdi zor

quote:

Orjinalden alıntı: DerbenTli

quote:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.