Şimdi Ara

LPG PERİYODİK BAKIM MASRAFI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 23 ay önce 2001 Polo Classic marka aracıma BRC fast sequent sıralı sistem taktırdım. Maşallah hiç bir sorun çıkarmadı. Yaklaşık 30.000 km oldu. Bu lpg sisteminin bir bakımı falan varmı ? Bi filtre değiştireceğimi söylemişlerdi ilk taktırırken. Bu gün telefonla sordum bi gel bakalım dediler masrafında 2 filtrede değişirse 70 YTL olur dediler. İki tane filtre için 70 ytl biraz pahalı değilmi ? Daha evvel filrte değiştiren arkadaşlar yardımcı olariblirlermi __??

• BEN YENİ TAKTIRDIM SİSTEMİ AMA 70 YTL GERÇEKTEN ÇOK FAZLA.EĞER SİSTEMİN Bİ PARÇASI ARIZA YAPARSA GARANTİSİ BİTTİĞİNDE VAY HALİMİZE DEMEKKİ...
  • 2 filtre mi? neredeymiş 2 filtre ben tek sanıyordum
  • Ya anlamadımki altı üstü filtre 70 YTL ciddi masraf
  • bende bir filtre sanıyordum

ama 2 filtre varsa ve 70 ytl ise çok fazla bence
  • 2 filtre dedikleri biri bildiğimiz gaz filtresi diğeride regülatördeki diyafram.
  • İki tane var biri lpg enjektörlerinden önce birisi de kesicinin içinde sıralı sistemlerde.Saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: Sulphur

2 filtre dedikleri biri bildiğimiz gaz filtresi diğeride regülatördeki diyafram.
  • mikserli sistem kullandığım için bilmiyordum. demek 2 tane sıralıda. 70 ytl ise şaka gibi bir rakam. ben 5 ytl ye değiştiriyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzhannn

İki tane var biri lpg enjektörlerinden önce birisi de kesicinin içinde sıralı sistemlerde.Saygılar
    quote:

2 filtre dedikleri biri bildiğimiz gaz filtresi diğeride regülatördeki diyafram.

• Evet dediğiniz gibi mikserli de tek filtre var.Saygılar
    quote:

mikserli sistem kullandığım için bilmiyordum. demek 2 tane sıralıda. 70 ytl ise şaka gibi bir rakam. ben 5 ytl ye değiştiriyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzhannn

İki tane var biri lpg enjektörlerinden önce birisi de kesicinin içinde sıralı sistemlerde.Saygılar
    quote:

• küçük filtrenin fiyatı 1 lira büyük filtre ise 30 lira filan brc de böyle. 10 - 15 işçilik verseniz tutacağı maksimum 50 lira. kaldiki büyük filtre 60000 kmde değişiyor.5000 kmde bir küçük filtreyi değiştiriyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.