Şimdi Ara

LPG'Lİ YENİ KASA ASTRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR, İKİCİ EL BRC LPG'Lİ YENİ KASA ASTRA HP 1.6 EDITION İLANI GÖRDÜM (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hatasiz-full-1-6-edition-2010-yeni-kasa-tam-otomatik-145829945/detay/). TURBO DEĞİL. FİYATI FİLAN UYGUN GELDİ AMA LPG BU ARAÇLARDA TAVSİYE EDİLMİYOR DİYE DUYDUM. YENİ KASA ASTRA - LPG UYUMU KONUSUNDA BİLGİSİ OLANLAR YARDIMCI OLABİLİR M?

• quote:

Orijinalden alıntı: sinekapti

ARKADAŞLAR, İKİCİ EL BRC LPG'Lİ YENİ KASA ASTRA HP 1.6 EDITION İLANI GÖRDÜM (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hatasiz-full-1-6-edition-2010-yeni-kasa-tam-otomatik-145829945/detay/). TURBO DEĞİL. FİYATI FİLAN UYGUN GELDİ AMA LPG BU ARAÇLARDA TAVSİYE EDİLMİYOR DİYE DUYDUM. YENİ KASA ASTRA - LPG UYUMU KONUSUNDA BİLGİSİ OLANLAR YARDIMCI OLABİLİR M?

1-araç edition değil daha üst donanım büyük olasılıkla enjoy
    2-araçta brc marka lpg sistemi var şimdi taktırmaya kalksanız 1700 tl
    3-lpg ile 100000 kmyi devirmiş 1.4 t astra gördüm,1.6 atmosforik motor daha fazla dayanır.
    4-bence astrada lpg kullanımı ile ilgili söylentilere pek kulak asmayın,bende bir çok yazı okudum ama net sorun yaşayan insanlar yok hepsi varsayımdan ibaret,varsayalımki yazılanlanlar gibi bir sorun yaşandı,sübapları değiştirmenin maliyeti 1000-1500 tl arasında değişiyor,imzamdaki araca daha 8000 kmde iken lpg dönüşümü yaptırdım aracıma doya doya biniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

ARKADAŞLAR, İKİCİ EL BRC LPG'Lİ YENİ KASA ASTRA HP 1.6 EDITION İLANI GÖRDÜM (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hatasiz-full-1-6-edition-2010-yeni-kasa-tam-otomatik-145829945/detay/). TURBO DEĞİL. FİYATI FİLAN UYGUN GELDİ AMA LPG BU ARAÇLARDA TAVSİYE EDİLMİYOR DİYE DUYDUM. YENİ KASA ASTRA - LPG UYUMU KONUSUNDA BİLGİSİ OLANLAR YARDIMCI OLABİLİR M?

3-lpg ile 100000 kmyi devirmiş 1.4 t astra gördüm,1.6 atmosforik motor daha fazla dayanır.
    4-bence astrada lpg kullanımı ile ilgili söylentilere pek kulak asmayın,bende bir çok yazı okudum ama net sorun yaşayan insanlar yok hepsi varsayımdan ibaret,varsayalımki yazılanlanlar gibi bir sorun yaşandı,sübapları değiştirmenin maliyeti 1000-1500 tl arasında değişiyor,imzamdaki araca daha 8000 kmde iken lpg dönüşümü yaptırdım aracıma doya doya biniyorum

aynen katılıyorum

• Ben aracima besbin km de iken 100 bin km garantili landirenzo yaglamali lpg taktirdim 12 bin km oldu kulağına kurşun araçta tık yok iyi usta iyi işçilik olursa sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

aynen katılıyorum

2050 lira bu arada landirenzo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.