Şimdi Ara

lpg kiti önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 1.4 albea var 2009 model aracıma lpg taktırmak istiyorum ancak kararsız kaldım hangi kiti taktırmalıyım?Atiker normal 1000 tl obd 1200 tl atiker gold 1450 fiyat verdiler yardımcı olur musunuz

• Merhaba
    PRİNS technomax lpg kiti önerisi hiç bir sorun yaşamazsınız saygılar
    detaylı bilgi için info@cetinsayotogaz.com 0216 574 97 33

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetinsayotogaz -- 16 Mart 2017; 15:20:1 >
  • 2015 model 1.25i Ford Fiesta için uygun kit hangisidir
  • Atiker Gold Taktırınız hiç bir sorun yaşamazsınız saygılarİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot64

2015 model 1.25i Ford Fiesta için uygun kit hangisidir

konuyu açalı baya olmuş :)
    bu süre zarfında atiker gold taktırdım çok memnun kaldım sonra sattım sıfır alığım arabaya da atiker grand taktırdım buda çok güzel kit
    size de uygun kit grand dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demallpg

Atiker Gold Taktırınız hiç bir sorun yaşamazsınız saygılarİ.

hocam goldun üretimi bitti artık eldeki stoklar eritiliyor sonrasında grand olarak devam edecek atiker
  • cevabınız için teşekkürler :) bazı ustalarda goldda var
    bazı kişilerde grand daha yeni tamammen Türk yapımı diyorlor net bi bilgi veren yok ODBli olmasına kesin karar kıldım modoel seçemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot64

cevabınız için teşekkürler :) bazı ustalarda goldda var
    bazı kişilerde grand daha yeni tamammen Türk yapımı diyorlor net bi bilgi veren yok ODBli olmasına kesin karar kıldım modoel seçemedim

Dediğim gibi grand yeni bir sistem ben hem gold hem grand kullandım grand daha yeni bir sistem zaten gold yavaş yavaş bitecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 siştemde satışta arasındaki fark enjektör farkı birinde ahc enj kullanıyor birinde romano .gold montaj fiyatı 1650 tl dir.gold yada grand olduğuna bakmanız lazım.o fiyata montaj yapan iş yeri fazla açok kallmaz kısa zamanda kapanır.bütün malzemenin gold olduğundan emin olmanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: demallpg

2 siştemde satışta arasındaki fark enjektör farkı birinde ahc enj kullanıyor birinde romano .gold montaj fiyatı 1650 tl dir.gold yada grand olduğuna bakmanız lazım.o fiyata montaj yapan iş yeri fazla açok kallmaz kısa zamanda kapanır.bütün malzemenin gold olduğundan emin olmanız lazım

Grand fiyatı nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grand 1600 TL fiyat aldım bizzat görüştüm usta ile
    grand aeb yazılım değilmiş sanırım bu dez avantaj mı ?
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    1650 TL MONTAJ FİYATI
  • heredot64 H kullanıcısına yanıt
    SON YAZILIM TEKNOLOJİSİ İLE BİR ÇOK MARKADA OLMAYAN PANELLERE SAHİP.KALİTESİ TARTIŞILMAZ SİSTEM ŞU AN DÜNYA GENELİNDE KULLANILIYOR AŞIRI TALEP GÖRDÜĞÜ İÇİN ATİKER TALEBE YETİŞEMİYOR.SIFIR HATA BİR SİSTEM.
  • Montaj yaptırmak isyteyen forum kullanıcılarına öncelikli tavsiyem NEYİ, NEREDE VE NASIL taktırıcağınız gibi soruları kendinize sorup ondan sonra arayışa girmelerini tavsiye ederim. Hiçbir zaman rakamlara aldanıp montaj yaptırmayınız.
    Öncelikle marka seçimi marka seçimi yaparkken uzun vadeli yedek parça teminin de sorun yaşanıp yaşanmıcağı hakkında emin olunuz. En önemlisi ürün kalitesini sorgulayınız.
    İkinci olarak montaj bütün sıralı sistemler de hemen hemen montaj uygulaması aynıdır. Fakat montaj uygulamarın her araca ve motora farklı uygulandığı bütün lpg markaların araçların motor tiplerine öre ürünler mevcut. Örnek vermek gerekirse HONDA ACCORD 2.4 190 HP 4 silindirli araca **** standart kit takılamaz. Bu araca TAM verim ve sonuç almak istiyorsanız **** SÜPER KİT taktırmalısınız. Bu yüzden öncelikle doğru bilgi alacağınız servisi seçmelisiniz.
    Şunu hiçbir unutmamalısınız ister ucuz ister pahalı ürün taktırmak demek en iyi sonucu alırsınız anlamına gelmez. O yüzden aracınıza olması gereken ürün ve markayı tercih ediniz.
    Son alarak ama esasında en önemlisi montaj sonrası servis hizmetidir. Malesef sektörümüz de bu sık yaşanan sorunların başında geliyor. Daha öncede dediğim gibi ister ucuz ister pahalı olsun mutlaka benzinli veya bir dizel araç ta ne tür arızalar ve problemler çıkıyorsa lpg sistemlerin de bu olabilir ve bunu gayet normal karşılamak gerekiyor.O yüzden montaj sonrası teknik destek ve yaptığı işin arakasında sadece yaptığı işe odaklanmış olan bir servis olmalıdır. Problemler ve sorunlar karşısın da 7-24 ulaşabilceğiniz, muhattap bulmanız, her türlü teknik konuda size destek ve doğru yönlendirmeler yapması gerekiyor.
    Bu dediğim konular dikkat edip bilinçli bir şekilde montaj yaptırdığınız sürece problem yaşamanız gerçek anlam da zor. O yüzde Rakamlarla değil kaliteli servis arayışında olunuz

• heredot64 H kullanıcısına yanıt
    iyi günler
    fiesta aracınıza 2 yıl motor garantili oem markanız olan landirenzo ile yağlama sistemli olarak lpg dönüşümü yaptırabilirsiniz tavsiye ederim 2013 yılından bu yana ford yetkili servislerinde landirenzo kullanılmaktadır 2 yıl 3 yıl 4 yıl garanti seçenekleri mevcuttur memnun kalırsınız iyi güvenilir bir serviste montaj yapılmasıda bi o kadar önemlidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.