Şimdi Ara

LPG Dönüşüm Belgesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yeni mezun makine mühendisiyim.Bi iş başvurusu yaptım cevabını bekliyorum fakat bilgili arkadaşlara sormak istiyorum.LPG dönüşüm belgesi almak için girilen kursların yerlerini ve zamanlarını nerden öğrenip başvurabilirim? Cevaplarsanız sevinirim

• makina mühendisleri odasından

www.mmo.org.tr

yada 444 8 666
  • Baktım buraya ama bulamadım gene de teşekkürler.Telefonla bi şansımı deneyim en iyisi yarın
  • Bu arada bizim burada kurs var, haber vermeyi unutmuşum :), SAmsuna beklerim;

Şubemizde 29 - 31 Temmuz 2010 tarihleri arasında "Araçların LPG‘ ye Dönüşümü Mühendis Yetkilendirme Kursu" düzenlenecek olup kursa katılmak isteyen üyelerimizin (0362) 444 8 666 nolu telefonu arayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kurs, 13.30 - 19.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Kursta Aranacak Şartlar
    1 - Oda Üyesi Makina veya Uçak Mühendisi Olmak
    2 - Kurs Ücretini Yatırmış Olmak - (165,00 TL)
    3 - Üye Ödenti Borcu Olmamak
    4 - 2 Adet Fotoğraf
    5 - Oda Kimlik Kartı (tarihi geçti ise yenilenmelidir)
    NOT: 29 Temmuz 2010 Perşembe günü Saat 13.30 da kursumuz başlayacaktır.
    ADRES: Kılıçdede Mah. Cumhuriyet Cad. No:149 SAMSUN, (Samsun - Ordu Karayolu üzeri Tekel Sapağı Yanı)
  • Sanırım bende Samsun a gelicem bugün işe başladım benden bi an önce belge bekliyolar.İstanbul 28inde Samsun 29unda.
    Ama Ankara dan geleceğim için biraz bana maliyetli olucak bunu da işyeri karşılamıyo.Peki affınıza sığınarak bi soru sorsam bu kurs bana herşeyiyle ne kadara mal olur Ankara dan gelince?
    Başka sormak istediğim şeyler de var ama onları özelden sormam gerek maaş hususu felan :D ilginiz için teşekkürler
  • Rica ederim, özelden istediğiniz sorabilirsiniz.

Yalnız maliyetler konusunda sizi yanlış yönlendirebilirim, müdürümüz Ercan Beyi istersen telefona hem kalacak yer konusunda hem de maliyetler konusunda size yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Berlin_

Rica ederim, özelden istediğiniz sorabilirsiniz.

Yalnız maliyetler konusunda sizi yanlış yönlendirebilirim, müdürümüz Ercan Beyi istersen telefona hem kalacak yer konusunda hem de maliyetler konusunda size yardımcı olacaktır.

özelden bi msj attım size ilginiz için tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.