Şimdi Ara

LP sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, ister noob deyin ister bütün sıkıntı sende biraz da kendini eleştir deyin ki gercek hayatta da sürekli yaptıgım bir durumdur bu -özeleştiri özel ilgi alanım- sizle paylaşmak istediğim bi konu var. diyeceksiniz 500 defa konuşuldu hala ne konusu açıyosun birader, haklısınız ama sıkıntı şu benim oyun kazanınca gelen kahrolasıca LP 13 e 14 e indi ve bronz 4 teyim takdir edersinizki cıkmanın cok zor oldugu bi lig bi de bu puan da düşünce hepten cekilmez bi hal aldı, durumum su an 97 w 115 l.

sadede gelecek olursam bu puan ne zaman eskisi gibi 20-25 arasına cıkacak.

herkese teşekkürler, saygılar..

not: server west belki alakasız ama olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakican88 -- 14 Nisan 2013; 17:42:49 >

• bir divisionda kaldığın süre arttıkça daha az geliyor diye biliyorum ben sen iyisin yine +1 +3 gelenler vardı forumda
  • beterin beteri varmış :) peki düzelmeyecek mi bu sonusuza kadar böyle mi olacak ?
  • Yeni hesap aç.Hayatta çıkılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakican88

beterin beteri varmış :) peki düzelmeyecek mi bu sonusuza kadar böyle mi olacak ?

O ligten cikman yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakican88

cıkmanın cok zor oldugu bi lig
    YAV HE HE demek istiyorum.
  • noob, bütün sıkıntı sende biraz da kendini eleştir.
  • Onlardan biriyim silver 5 teyim 100 den fazla maç atmışım 7 puan gelirse seviniyorum ben..
  • Bende s5 deyim 12 puan geldi dun cok sasirdim cok sık rank oynam toplam 60 mac 27 ye 33 wl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyla ilgili supporta ticket atmıştım. Bende gümüş 1 aşamasında her maçtan 2-3 puan alıyordum çıldırıyordum. hatta bunu kümede çok kalmama bağlayıp 3 maç trolleyip(evet herkesten özür diliyorum) bilerek gümüş 2 ye düştüm tekrar eski haline dönsün. Eski halinde dönmedi sadece bir nebze daha iyi oldu artık 10 puan almaya başlamıştım (eskiden 20 şer alırken) .

Bunun sebebi ELO dediğimiz kavramın hala devam etmesiymiş. Hatta west serverında olanlar (ki sen west serverındaymışsın) lolking.com adresinden elosuna bakabilir.Elon eğer kümendeki adamların elo ortalamasından düşükse her maç çok az puan alabiliyorsun hatta bu rakam 0 a bile düşebiliyormuş.Yani 1 maç kazanacaksın ve sıfır puan alacaksın. O yüzden Win/Lose durumunu sürekli takip et. Mesela benim Win/Lose durumum +12 idi ve deli gibi puan alıyordum lige göre elom yüksekmiş o zamanlar ama arkadaşımla oyuna girdik girdik yenildik yenildik günde 15-20 maçtan 3 ünü 4 ünü kazanabildik ve win/lose durumum şuanda -12 ve kazandığım maçlardan 10 puan alıp kaybettiğim maçlardan 20 puan kaybediyorum. umarım yardımcı olmuştu bu bilgi sana bir sorun olursa alıntıla , cevap veririm

• Selamlar,

Eğer bir şekilde eşleştirme derecen, mevcut ligindeki diğer sihirdarlara oranla çok yüksek ise veya terfi edeceğin küme/lige göre çok düşükse 1 hatta 0 puan bile kazanabilir ve kaybedebilirsin. Yani aslında sistem senin, senden daha güçlü veya daha zayıf rakipler ile aynı kümeye yerleşmeni engelliyor.

Riot Odin'in yazdığı bir mesajdan alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blu4yes -- 14 Nisan 2013; 20:29:08 >
  • Ben daha bronz olmadan 10 t topladıktan sonra Bronze II oldum :D birkerette
  • cevaplayan, trolleen herkese sevgiler, sevilyosunuz :D cevap verdiğiniz için cok teşekkür ederim cevabımı aldım.
  • Puan azaldıkça fazlalaşıyor ligin tepelerinde azalıyor bir tierin 1. liginin en tepesinde 1-5 geliyor 4-6 gidiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.