Şimdi Ara

Low-Tech Nano AKvaryum Yeniden Kurulum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bunlarım temizliği bakımı ve masrafı hakkında biraz bilgi verirmisiniz ?
  • Hocam dış filtreyi değiştirmişsiniz galiba ? Ne kullanıyorsunuz şuan karşılaştırma yapar mısınız ? Birde canlı bitkileri nereden temin ediyorsunuz ? Bulunduğum ilde sağlıklı bitki bulamıyorum hep kökleri çürük kalitesiz vs. Hele moss ball bulmak tamamen imkansız
  • @Chris Brown
    Hocam temizlik konusu kabaca dış filtre ve haftalık %20 civarında en az 48 saat dinlendirilmiş musluk suyu ile haloluyor.

Haftada bir dip çekimi (sifon ile), 2 haftada 1 katkı su düzenleyici vs.

Masraf konusu tamamen size ait , uçarsınız da normal seyirde de ortalama ekipmanlarla da gidersiniz.

Ama şu var ki her zaman savunurum, ben çok yapamasam da, sonuçta bir hobi ve lüks demek. Yapılıyorsa malesef alman ekipmanlarla yapılmalı. sağlıklı stabil ve sorunsuz neredeyse.

@oKsyqeN

Hocam haqoss asılabilir dış filtreye geçtim . 500 s/lt. Haqoos tamamen sessiz, 4 sepetli mini süper bir dış filtre.

Canlı bitkiler bir abimden temin ediyorum kendisi yetiştirip satıyor. Bodrum katı üretimi . :)
  • şu http://www.hepsiburada.com/haqos-aski-dis-filtre-510-l-h-pm-ptm670expro500 sanırım dimi. En güzeli yemin ediyorum benim dış filtrenin hortumlarının içi hep yosun oldu temizlenmiyoda hemde çok yer kaplıyor. Bide bende satın almak istiyorum link vs. varsa atar mısınız
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    pm
  • Birader apisto beslemek istiyorum çok sevdiğim bir tür kakadu nerde bulabilirim adanada yaşıyorum.

İyi hobiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.