Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karasac

parafly esenboğa önceden ücretliydi değil mi? yenimi ücretsiz yapmışlar?

Ucretsizdi.birkaç kere girdim ben bu sene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin kart platinum mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 3 Kasım 2015; 11:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cersav

quote:

Orijinalden alıntı: delibbbbb

Geçen günlerde Esenboğa anadolujet prımeclass lounge kullandım ucustan 6 saat önce ikinci güvenlik noktasından geçtim 25 tl bedel karşılığında sabah 8:20 deki ucusuma kadar faydalandım ve çok memnun kaldım, içecek menüsü bayağı zengin küçük sırın bir yer forumdan sterılmıkrop arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu arada m&s milyon satan var mı yada elite kart hediye edebilecek :)tesekkurler

Esenboğa primeclass giriş ücreti herkese mi 25 tl ? Yoksa THY yolcuları ya da belirli bir kredi kartı sahibi olanlara mı bu fiyat ? Web sitesinde 21€ +kdv görünüyor.

Kendim cevap vereyim, evet THY yolcularına 25 tl ve Vodafone Red kampanyası hala geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delibbbbb

Geçen günlerde Esenboğa anadolujet prımeclass lounge kullandım ucustan 6 saat önce ikinci güvenlik noktasından geçtim 25 tl bedel karşılığında sabah 8:20 deki ucusuma kadar faydalandım ve çok memnun kaldım, içecek menüsü bayağı zengin küçük sırın bir yer forumdan sterılmıkrop arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu arada m&s milyon satan var mı yada elite kart hediye edebilecek :)tesekkurler

Esenboğa primeclass giriş ücreti herkese mi 25 tl ? Yoksa THY yolcuları ya da belirli bir kredi kartı sahibi olanlara mı bu fiyat ? Web sitesinde 21€ +kdv görünüyor.

Kendim cevap vereyim, evet THY yolcularına 25 tl ve Vodafone Red kampanyası hala geçerli.

alkollü içecek var mı orada?

• quote:

Orijinalden alıntı: karasac

sizin kart platinum mu?

Değil dostum.parafly mavi olan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazzeus kullanıcısına yanıt
    Evet var.
  • Ist Ataturk icin bir tane lounge kullanima ihtiyacim var, redliolup satmak isteyenler pm lutfen.

• Bonus Visa Platinum sahiplerine LGM Lounge’da %50 indirim!

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/bonus-visa-platinum-sahiplerine-lgm-loungeda-50-indirim

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde LGM İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alanlarına girişte ödenen hizmet bedelini Bonus Visa Platinum kartı ile ödeyenler hizmet bedeli üzerinden %50 oranında indirimli olarak yararlanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

•Bu kampanya“LGM Havalimanı İşletmeleri Ticaret ve Turizm A.Ş.” (“LGM”) tarafından düzenlenmektedir.
    •Türkiye’de ihraç edilmiş tüm Visa Platinum kredi kartları ve Visa Platinum Banka Kartları (ticari kartlar ve ön ödemeli kartlar dahil değildir) bu Kampanyada geçerlidir.
    •Güncel cari hizmet bedelleri İç Hatlar Lounge için 40 TL (KDV Dahil), Dış Hatlar Lounge için 50 TL (KDV Dahil)’dir. Bu doğrultuda mevcut fiyatlar üzerinden Visa Platinum kart sahipleri, İç Hatlar Lounge kullanımı kapsamında 20 TL (KDV Dahil), Dış Hatlar Lounge kullanımı kapsamında 25 TL ( KDV Dahil) bedel ödeyecektir.
    •Yetişkin yanında gelen 6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmayacaktır.
    •Kampanyadan ancak Visa Platinum Kart Sahibi yararlanabilir ve Visa Platinum Kart sahibi her bir giriş için yanında maksimum 2 kişiyi (kendisi hariç) aynı indirimli koşullar dahilinde Lounge alanına sokabilir.
    •Kampanya, LGM İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alanları hizmet bedelinin sadece Lounge alanı girişlerinde ödenmesi durumunda geçerlidir. Kampanya, ISG mobil app ya da farklı bir kanaldan Lounge hizmeti satın alımlarında geçerli değildir.
    •Kampanya kapsamında indirimli alınan Lounge alanlarına giriş hizmetleri üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, indirimli veya ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan hizmet herhangi bir promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz. Böyle bir durumda LGM ilgili kampanyayı uygulamama hakkına sahiptir.
    •Katılımcıların kayıt için verdiği kişisel bilgiler sadece tanıtım, promosyon ve bilgilendirme amaçlı olarak kullanılacaktır. Bilgilendirilmek istemeyen katılımcılar her zaman ps@sgia.aero’a email atarak tercihlerini değiştirebilirler.
    •Bu kampanya LGM İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alanlarına uygulanan başka promosyon, kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
    •Kampanya süresince Visa Platinum kart sahibi ayrıcalığı dilediği kadar kullanılabilir.
    •Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.
    •Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
    •Kampanyayı düzenleyen kuruluş, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.
    •ISG’nin Kullanıcı Koşulları ve detaylı bilgi için:www.sabihagokcen.aero.adresi ziyaret edilebilir.
    •Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
    •VISA mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. VISA kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
    •Sorular için: ps@sgia.aero

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül – 31 Aralık 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatogun -- 6 Kasım 2015; 9:37:47 >

• Vakıfbank milplus platinum ile Sabiha Gökçen LGM lounge ücretsiz.

• vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim

uçuş 10 kasımdadır atatürk havaalanı dış hatlardır
  • Maximiles Select 'e güveniyordum ama az önce sitelerinde aşağıdaki yazıyı görünce hayal kırıklığı yaşadım...

"İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havalimanları Dış Hatlar Terminallerinde yer alan Millennium Lounge ve Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminalinde bulunan Maximiles Lounge hizmetimiz 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir.

Son iki sayfaya baktım ama göremedim bu haberi ama ben çok üzüldüm. O da gitti elimizden.
  • Arkadaşlar siteye baktım. Qatar havayolları ile uçanlar Doha Havalimanında'da kullanabilecekler Priority Pass kartı ile fakat 4 saat kullanma süresi ile sınırlı. Yanlız sormak istediğim bir soru var. Diyelim ben aktarma yapacağım.Transit salonundan loungelere girebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Maximiles Select 'e güveniyordum ama az önce sitelerinde aşağıdaki yazıyı görünce hayal kırıklığı yaşadım...

"İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havalimanları Dış Hatlar Terminallerinde yer alan Millennium Lounge ve Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminalinde bulunan Maximiles Lounge hizmetimiz 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir.

Son iki sayfaya baktım ama göremedim bu haberi ama ben çok üzüldüm. O da gitti elimizden.

millennium loungeye gitmeye hiç gerek yok içecekler sınırlı yiyecekler sınırlı şartlar sınırlı.Kapatsın loungeyi onun yerine comfort yada primesclassa ücretsiz giriş versin tamamdır

Bu arada

vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 8 Kasım 2015; 20:27:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Maximiles Select 'e güveniyordum ama az önce sitelerinde aşağıdaki yazıyı görünce hayal kırıklığı yaşadım...

millennium loungeye gitmeye hiç gerek yok içecekler sınırlı yiyecekler sınırlı şartlar sınırlı.Kapatsın loungeyi onun yerine comfort yada primesclassa ücretsiz giriş versin tamamdır

Bu arada

vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim

Bayadır gitmedim ama gittiğimde her istediğimi yemiştim!
    Değişti mi sonradan bilmiyorum. Neyse demek ki onlar da bozmuşlar...

Ben de Ocak'ta gidiyorum, her bankanın kartını almışıtm Lounge için ama hepsi tek tek gitti. Hayırlısı olsun bakalım. Kartları tek tek iptal etmeye başlayayım.

• Cuma gunu icin bir kod ihtiyacim var. Red sifresi olanlar pm atarlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: djaker

Cuma gunu icin bir kod ihtiyacim var. Red sifresi olanlar pm atarlarsa sevinirim.

Kod ile tek kişi mi giriş yapabiliyor yoksa misafirimizi de yanımızda sokabiliyor muyuz ? Benim Red tarifem lounge'ı kapsamıyor ama taahhüdüm bitiyor belki lounge ı da kapsayacak şekilde bir red tarifesi seçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

quote:

Orijinalden alıntı: djaker

Cuma gunu icin bir kod ihtiyacim var. Red sifresi olanlar pm atarlarsa sevinirim.

Kod ile tek kişi mi giriş yapabiliyor yoksa misafirimizi de yanımızda sokabiliyor muyuz ? Benim Red tarifem lounge'ı kapsamıyor ama taahhüdüm bitiyor belki lounge ı da kapsayacak şekilde bir red tarifesi seçeceğim.

Vodafone Red Elite Plus, Red Elite Extra ve Red Elite üyelerinin yanlarında gelen 1 tane misafirleri yukarıda belirtilen özel yolcu salonlarından ücretsiz olarak faydalanabilirler.

denilmiş hocam yani yukarda belirtilen tarifelerden birine geçersen ücretsiz 1 misafirinle girebiliyormuşsun...

benim de 17 aralık da uçusum var mani olmazsa ama, o zaman bu kampanya maalesef ki bitiyor :( uzatsalar keşke de şifre bulsam :)

• photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Benim uçuşum da 19 Aralık, demek ki bana da faydası yok :) En kötü TTNET Lounge var. Daha önce iki defa kullandım, en azından sakin sakin oturmak için güzel oluyor sabah saatlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Benim uçuşum da 19 Aralık, demek ki bana da faydası yok :) En kötü TTNET Lounge var. Daha önce iki defa kullandım, en azından sakin sakin oturmak için güzel oluyor sabah saatlerinde.

hocam uzatılabilirde ki uzatılması gerek yani bizim kullanabilmemiz için
    daha önce anımsadığım, ekim sonuydu şimdi kasım sonu yazıyor kampanya koşullarında bir daha uzatılırda, aralık sonu derse kod isterim senden :))
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.