Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: Sleipnirr

Arkadaşlar,

Albaraka World Platinum kartın sayfasında "İstanbul Atatürk Havalimanı TAV Primeclass İç ve Dış Hatlar Lounge'larına bir misafirinizle ücretsiz giriş yapabilirsiniz." yazıyor.

Var mı bu kartı kullanıp deneyen? Bankayı aradım ama müşteri hizmetleri kesin bir bilgi veremedi. Nereden teyit ettirebiliriz acaba?

bende çıkartsam mı diye düşünüyorum

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

http://www.wingscard.com.tr/wings-info/kampanyalar/kampanyalar/havalimani-lgm-loungelarda-visa-ile-50-indirim

Birincisi, asiri kalabalik olacagini zannediyorum.
    Ikincisi, yanimizda birini daha sokmak istesek acaba ona da indirim yapma haklimiz var mi?

• asksarabi kullanıcısına yanıt
    caneycaney kullanıcısına yanıt
    Ben dün kart başvurusunda bulunmak üzere bankaya gittim. Kartın alt limiti 5000 TL imiş. Yıllık 90 TL ücreti varmış ve iade etmediklerini söyledi ilgilenen memur amca. Ayrıca kredi notunuzun da en az 1350 olması lazımmıs. Benimki 1200lerde olduğu için notunu yüksette gel dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleipnirr -- 27 Ekim 2015; 14:50:51 >
  • quote:

Ben dün kart başvurusunda bulunmak üzere bankaya gittim. Kartın alt limiti 5000 TL imiş. Yıllık 90 TL ücreti varmış ve iade etmediklerini söyledi ilgilenen memur amca. Ayrıca kredi notunuzun da en az 1350 olması lazımmıs. Benimki 1200lerde olduğu için notunu yüksette gel dedi.

Benim zaten kart limitlerim yüksek ama 5000 tl sini ayıramam albarakaya.25 tl ye millenium lounge kaldı kala kala

• quote:

benim 1399 kredi notum şuan ama, bu hangi banka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Albaraka

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Albaraka

eyv hocam...

• Geçen günlerde Esenboğa anadolujet prımeclass lounge kullandım ucustan 6 saat önce ikinci güvenlik noktasından geçtim 25 tl bedel karşılığında sabah 8:20 deki ucusuma kadar faydalandım ve çok memnun kaldım, içecek menüsü bayağı zengin küçük sırın bir yer forumdan sterılmıkrop arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu arada m&s milyon satan var mı yada elite kart hediye edebilecek :)tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: delibbbbb

Geçen günlerde Esenboğa anadolujet prımeclass lounge kullandım ucustan 6 saat önce ikinci güvenlik noktasından geçtim 25 tl bedel karşılığında sabah 8:20 deki ucusuma kadar faydalandım ve çok memnun kaldım, içecek menüsü bayağı zengin küçük sırın bir yer forumdan sterılmıkrop arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu arada m&s milyon satan var mı yada elite kart hediye edebilecek :)tesekkurler

parafly a esenboga primeclass ücretsiz hocam;

http://www.parafly.com.tr/Ayricaliklariniz/Index/1242

• Kartlarına son 2 ay içerisinde sahip olmaları ya da,
    Kartlarını son 1 ayda en az bir kere kullanmaları gerekmektedir.

Şimdi bu kartı alıp iki ay beklemek lazım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parafly esenboğa önceden ücretliydi değil mi? yenimi ücretsiz yapmışlar?
  • benim birde anlamadığım neden hep aynı loungelara kampanya yapıyor bankalar? teb ve parafly ikiside esenboğa ya yapmış yapın birinizde izmire, antalyaya hayret ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 30 Ekim 2015; 13:57:20 >
  • Arkadaşlar meraba , şehirdışından arkadaşım gelicek İzmir'e sabah 9gibi İzmir'den Van'a sunexpress ile yolculuk yapıcak. Onu hem uğurlamak hemde görüşmek için İzmir Adnan Menderes havalimanında lounge hizmetlerinden ikimiz yararlanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ug35ur

Arkadaşlar meraba , şehirdışından arkadaşım gelicek İzmir'e sabah 9gibi İzmir'den Van'a sunexpress ile yolculuk yapıcak. Onu hem uğurlamak hemde görüşmek için İzmir Adnan Menderes havalimanında lounge hizmetlerinden ikimiz yararlanabilir miyiz?

Lounge lardan faydalanmak için biletli yolcu olmak gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: delibbbbb

Geçen günlerde Esenboğa anadolujet prımeclass lounge kullandım ucustan 6 saat önce ikinci güvenlik noktasından geçtim 25 tl bedel karşılığında sabah 8:20 deki ucusuma kadar faydalandım ve çok memnun kaldım, içecek menüsü bayağı zengin küçük sırın bir yer forumdan sterılmıkrop arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu arada m&s milyon satan var mı yada elite kart hediye edebilecek :)tesekkurler

Esenboğa primeclass giriş ücreti herkese mi 25 tl ? Yoksa THY yolcuları ya da belirli bir kredi kartı sahibi olanlara mı bu fiyat ? Web sitesinde 21€ +kdv görünüyor.

• vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim
  • delibbbbb D kullanıcısına yanıt
    Hocam Esenboğa da iç hatlar için lounge var mı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Hocam Esenboğa da iç hatlar için lounge var mı ki?

evet var. biletli yolcu bekleme alanında alt katta. anadolu jet yolcularına 25 tl
  • quote:

vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim

Vadafone kampanyası geçen ay sonu bitmedimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: arda28

quote:

vodafone red businessli arkadaşlar aranıyor lounge için fiyatlarınızı pmden yollarsanız sevinirim

Vadafone kampanyası geçen ay sonu bitmedimi?

business redlilere yılın sonuna kadarmış hocam
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.