Şimdi Ara

LOTR BFME en iyi ırk hangisi sizce?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
12.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LOTR BFME en iyi ırk hangisi sizce?Tartışalım.Irkınız ve taktiğiniz nedir?Ben gondorcuyum.Hızlı bir başlangıçla haritayı kontrol altına alıp 3 birlik knight+Gandalfla Rohan'a saldırırım.İsengard ve Mordor'a karşı marketplace atıp, stoneworker geliştirmelerini yaparım.Sonra orduyla -ve tabii ki Gandalf- saldırırım.Pek kaybetmem.Siz de taktiklerinizi yazın.

• Biraz geç kalmadın mı?
  • tabi karşıdakininde eli armut toplamıyo.Gandlaf leven atlamadan hiç bir işe yaramaz ama yinede Gondor içlerinde en iyi ırk bak diğer ırklar içinde Rohanda Rohirimleri Teoden ile parlattınmı AtakTrolleri bile devirirler Mordorda Nagüller (uçanlar) Isengard dada mayınla tüm orduyu temizlersin bide mızraklıları çok güçlü
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeanMD

Gandlaf leven atlamadan hiç bir işe yaramaz

Yok canım o kadar da değil.Ayrıca teoden gerçekten çok işe yarıyor.
  • Ben rohanla daha iyi oynuyorum rohan en iyi ırk bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkiller17 -- 4 Eylül 2007; 21:17:18 >
  • 1 de en iyi ırk Rohan bence.Legolası olsun Aragorn u olsun çok etkililer.2. oyunda favorim çok yavaş olmalarına rağmen dwarves lar hem çok güçlüler hemde çok dayanıklılar.Witch king de is en iyi ırk bazı yeni birimlerle beraber mordor olmuş durumda.Black orcs denen ucuz ve çok etkili bir birim var(400).Süvari şeklindeki nazgullar 6 atlı birden olarak çıkıyor.Witch king ve 2 saz arkadaşından bahsetmeye gerek yok en iyi taktik onlarla yapılıo kaleleri indirmek için biçilmiş kaftan.
  • Rohan
  • Gondor'u tek geçerim
  • Birde gondor favorim 2'de de dwarves çok iyi bence
  • Kardeş sana açik konuşayim.. Rohan iyidir ama filmdeki en iyi ırk elflerdi :P Hele o dişi elfler yok mu.. Ayrık vadi yok mu.. Dedim anamı da alayim gidelim şurdan bi kız alalım.. Cennet bu olsa gerek..
  • bence en iyi ırk elf ler ben o oyunun uzmanı oldum şimdi eki ni bitiriyorum
  • battle for middle earth 2 de bence en iyi ırk cüceler.biraz oynayın çok süper oluyor
  • 2de en iyi ırk cüceler çünkü binaları çok sağlam.topçuları tam yıkıcı güçte birimleride kılıçlılara karşı çok iyi ama benim favorim elves ve ısengardbu arada hort oldu ama
  • BFME1 de en iyi rohan BFME2 de en iyi cücüler bu kesin geri kalan hepsi yanlış
  • men ırkı da baya bi işe yarıyor.kaleyi geliştirip haritayı açarsan gollumu bulabilirsin.ondan sonra ver elini galadriele
  • HORT NICKIME UYGUN KONULARI HORTLATIRIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogantrt

Kardeş sana açik konuşayim.. Rohan iyidir ama filmdeki en iyi ırk elflerdi :P Hele o dişi elfler yok mu.. Ayrık vadi yok mu.. Dedim anamı da alayim gidelim şurdan bi kız alalım.. Cennet bu olsa gerek..

• Madem hortlamış devam edelim.Ben Isengard'ı seviyorum.Böyle Rohan'ı Gondor'u sevip herolarla oynayan arkadaşlarımı Lurtz ile ezmek çok zevkli oluyor.
  • en iyi dwarwes çünkü hem mithril(zırh)ları çok güçlü hemde canları çok fazla + mızraklıları iyi vede ayrıca hero olarak gimli biraz pahalı ama çok işe yarıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

HORT NICKIME UYGUN KONULARI HORTLATIRIM

bunun neresi hort la
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.