Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.082
Cevap
1
Favori
59.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bncede saçma oldu katenin hamile kalması.. ama neyse dizi mükemmel.. süpper...
  • 2. sezonda da son birkaç bölümden önce 2 ay kadar bi ara verilmişti..
    3. sezonda da ilk birkaç bölümden sonra 3 ay kadar bir ara verildi. kate yüzünden veya 6 ay falan diil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sophomore -- 24 Kasım 2006; 17:51:58 >
  • kate de kate
  • kate de kate diyosunda dogurtuyorlar olum kate'i

quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

kate de kate
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

kate de kate

Hocam 24'ün ikinci sezonuna basladım ben de fena sardı o da LOSTun yoklugunu aratmıyor. Hem de daha 5 sezon var elimde sindire sindire izlerim
  • Losta ara verdik yine diğerlerini indiriyoruz. Asosyal olacağız arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freddy Krueger

Losta ara verdik yine diğerlerini indiriyoruz. Asosyal olacağız arkadaşlar

olduk bile hele su Heroes 9.bölüm insin hersey daha güzel olacak
  • o son sözler çıkmıo aklımdan

-kate, damn it, run!

74 gün kaldı..
  • eve yeni girdim taksimden geliyorum trojan barda 1.GELENEKSEL LOST PARTİSİ vardı sabaha kadar,iyi eğlendik
  • Arkadaşlar endişe etmeyin Evangeline Lilly hamile falan değil,dizide de böyle bir şey yok.Aranın sebebi tamamen abc'nın yayın politikası,zaten JJ Abrams'da bunu açıkladı sadece diğer kanallarda ki rakiplerin durumunu dengelemek için ve biraz zaman kazanmak için yapılan bir hamle.
  • Bir rivayette cekim yapılan bölgede muson yagmurlarının baslamasıymıs ne kadar doğru bilmiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Bir rivayette cekim yapılan bölgede muson yagmurlarının baslamasıymıs ne kadar doğru bilmiyorum...

hawai de muson yağmuru oluyor mu
    ben bir tek ekvator boyu ve hindistan da diye biliyorum ama sanırım okyanuslarda da gelgitten dolayı oluyordu..
  • Arkadaşlar siz erkekler hakikaten hiç anlamıyosunuz bu işten Kate hamile bile olsa 3 ayda doğuramaz kedi mi bu

Bu adamlar 1.sezonda da 2. sezonda da böyle saçma sapan aralar verdiler, siz yüksek ihtimalle toplu izlediniz iki sezonu da anlamadınız. Ben pilot bölümden beri amerika'da yayınlandığı hafta izliyorum. Hep böyle aralar oldu. Spekülasyona gerek yok başlıycak işte Şubat'ta
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jodie

Arkadaşlar siz erkekler hakikaten hiç anlamıyosunuz bu işten Kate hamile bile olsa 3 ayda doğuramaz kedi mi bu

Bu adamlar 1.sezonda da 2. sezonda da böyle saçma sapan aralar verdiler, siz yüksek ihtimalle toplu izlediniz iki sezonu da anlamadınız. Ben pilot bölümden beri amerika'da yayınlandığı hafta izliyorum. Hep böyle aralar oldu. Spekülasyona gerek yok başlıycak işte Şubat'ta

varya demiyim demiyim dedim ama sen demişsin sonunda..3 ayda mı cocuk dogurcak bu kadın..gercekten hamile olup da hamileligini bekleseler 1 seneyi gecerdi bu ara logusalıktı bilmemneydi..

• quote:

Arkadaşlar siz erkekler hakikaten hiç anlamıyosunuz bu işten Kate hamile bile olsa 3 ayda doğuramaz kedi mi bu

ehhh acıkcası biraz kediye benziyor

• quote:

Orjinalden alıntı: waraxe

quote:

varya demiyim demiyim dedim ama sen demişsin sonunda..3 ayda mı cocuk dogurcak bu kadın..gercekten hamile olup da hamileligini bekleseler 1 seneyi gecerdi bu ara logusalıktı bilmemneydi..

He valla

• arkadaşlar 2. sezonun final bölümü olan Live Together Die Alone isimli bölümü tek parça mı indireyim yoksa iki parça mı?
    bi fark olur mu?
  • bende yeni izlemeye basladim sayilir muthis bir dizi 3 gun icinde 1. sezondan 18 bolum izledim harikaymiss
  • @eDDiè hocam aramıza hosgeldin diyelim bak sonunu söyleyeyim mi Jack var ya Jack
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.