Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
1
Favori
59.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesin kafa buluyorsun da biz lost'cuyuz yemeyiz
    quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

ARkadaşlar Birşey Sorcam ben Lostu Yeni İzlemeye Başladım Daha Sezon1 Bölüm 1i İzledim de

Şimdi bu Dizi Neden Bokadar Çok Tutuluyor yani Milletin İlgisini bu dizide ne çekiyor..
    İkinci Sorumda Bu 1.Bölümde ormanda acayip bişiler oluyor..Adamı yiyor felan ağaçlar sallanıyor..Ormanda yaratıkmı var?

cvplarsanız sevinirim

bu arada aklıma bir sey takıdı;hey sen ilk bolumdeki arkadas okuma zira ;
    ---------------spoiler---------------------------
    hatch pearl'deki oryantasyon kasetinde hatch uyelerinin 8saatlik bir mesai ile 3 haftalık bir gozlem yapmalarından bahsediliyordu ,ama sezon finalinde michael adisinin satısa getirdiği alanda yıgınla boru içersinden yollanmış tube vardı,şimdi buna kurgu hatası diyecem,üç haftada okadar numune yollanırmı diyecem ama malum lost ,
    yane,tıpkı hurley'in yanında kankisi olan adamın bulunmadıgını ispat etmek için doktorun hurley'e gosterdiği fotonun çekildiği ortam ile uyusmaması gibi,
    agzına kestiminin çamur da atamıyoruz şimdi senaryoya,bunların hepsi birbirine baglanacak diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

quote:

Orjinalden alıntı: waraxe

bu abramsın bize yaptıgı da bir nevi işkence sayidden geri kalır yanı yok yani bu arada bi turkce forum sitesi gordum sadece lostla ilgili..asagidaki gibi bi sohbete tanık olup dumura ugradim..

quote:

x1 kisisi: ha bu arada kate de baya seri katil çıktı yaw. bir de kocası çıktı şimdi kurbanları arasında

quote:

x2 kisisi: öldürdümüki kocasını ben bayılttı sandım

quote:

x1 kisisi: öldürdü. çünkü dedi ki bunlar senin son anların. yoksa sana çok soru sorarlar.güya korudu yani adamı.

quote:

x3 kisisi(nihayet): kate kocasını bayılttı tabiiki de, ne öldürmesi arkadaşlar

x2 kişisi olarak ben, o forumda utanç duydum. ne öldürmesi ya harbiden!

sen miydin dostum o orda sen bozmamak icin x1'i "sandım" diyosun ayılsın kendine gelsin diye ama arkadaş hala ısrarcı ehehe..izlerken ne ictiyse artık..bi insan birini korumak icin öldürür mü yahu "sana cok soru sorarlar en iyisi ben seni öldiriyim sormasınlar" bu mudur mantık

edit:su verdiginiz abc'nin sitesi müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waraxe -- 18 Kasım 2006; 3:22:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

kesin kafa buluyorsun da biz lost'cuyuz yemeyiz
    quote:

ARkadaşlar Birşey Sorcam ben Lostu Yeni İzlemeye Başladım Daha Sezon1 Bölüm 1i İzledim de

Şimdi bu Dizi Neden Bokadar Çok Tutuluyor yani Milletin İlgisini bu dizide ne çekiyor..
    İkinci Sorumda Bu 1.Bölümde ormanda acayip bişiler oluyor..Adamı yiyor felan ağaçlar sallanıyor..Ormanda yaratıkmı var?

cvplarsanız sevinirim

hatch pearl'deki oryantasyon kasetinde hatch uyelerinin 8saatlik bir mesai ile 3 haftalık bir gozlem yapmalarından bahsediliyordu ,ama sezon finalinde michael adisinin satısa getirdiği alanda yıgınla boru içersinden yollanmış tube vardı,şimdi buna kurgu hatası diyecem,üç haftada okadar numune yollanırmı diyecem ama malum lost ,
    yane,tıpkı hurley'in yanında kankisi olan adamın bulunmadıgını ispat etmek için doktorun hurley'e gosterdiği fotonun çekildiği ortam ile uyusmaması gibi,
    agzına kestiminin çamur da atamıyoruz şimdi senaryoya,bunların hepsi birbirine baglanacak diye

Oooohooooo oo Ben Şuan kadar ki Tüm bölümleri Seyrettim Hocam..

Msj Tarihine Bakarmısın O İlk Zmanlarda Atılmış msjdı
  • yaa 5 saatlik ekşide lost incelemelerimden sonra gecenin 4'ünde mi ne yazmısım da ,hakkatten ne yapmışım ,gece,uykusuzluk sadece locke'u bozmuyormus

ben son sezonda 3. bolumdeyim tutuyorum kendimi izlemiyorum ,ne bileyim yeni arayıslara girdim,heroes,jericho falan ,bitmesin diye lost ,3 ay çok uzun yaaa

ama bu da tatlı oluyor beah,pyhsco'lar nasıl izliyorsa bolumleri hic bir sey kacırmıyor ekşinin elemanlar,okuyup okuyup fark etmediklerimi yakalıyorum falan filan
    quote:

quote:

kesin kafa buluyorsun da biz lost'cuyuz yemeyiz
    quote:

cvplarsanız sevinirim

Oooohooooo oo Ben Şuan kadar ki Tüm bölümleri Seyrettim Hocam..

Msj Tarihine Bakarmısın O İlk Zmanlarda Atılmış msjdı
  • arkadaslar,
    ekşiden 2. sezonun son bolumunde havadan dusen karantina yazılı kapağin bizim bildiğimiz locke'un buldugu yani kapak olmadıgı spoiler olarak girilmiş,

neden neden neden????

adam sallamışmı acaba
  • offf Daha yeni İzledim Sindire Sindre

kate Runnnnnn Dedi ve Bitti

Ulan hay ben böyle dizinin..

Kim tavsiye etti be ben bunu nerden izledim yaaa hınaaaa

• quote:

offf Daha yeni İzledim Sindire Sindre

ben izleme demiştim hocam
  • tek korktuğum dizinin sonu benim düşündüğüm gibi olacak. ozaman baya bi söverim boşuna izledik diye. söyle prison break deki gibi araya şaşırtan şeyler koysalar daha bi heyecanlı olur dizi.
  • merhabalar yoktum bayadır
    1mbitten 256 ya düştüm felaket bi durum
  • sindire sindire izleyen arkadas,
    sorularıma cevaplar nerede ozaman

quote:

offf Daha yeni İzledim Sindire Sindre

• quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

merhabalar yoktum bayadır
    1mbitten 256 ya düştüm felaket bi durum

Hocam hoşgeldin nerelerdesin özlettin kendini VB yi indirebildin mi?Gerçi 256 sın bilemiyorum Artık sende bizdensin...
  • valla ayrı eve çıktım tek kalıyorum,yeni adsl açtırdım gitti kampanyalı hesap
    256 ile yetiniyorum off of..vb'de listede daha indirmedim indirince haber edicem..
    vizelerle uğraşıyoz bi de..
  • Bence bu verilen ara LOST'a zarar vericek.

Ben çok aşırı sevmeme rağmen bu aralar LOST'un boşluğunda HEROES adlı diziyi izlemeye başladım.

Ve inanın LOST'dan daha güzel denebilecek ya da aynı seviyede olabilecek bir dizi diyebilirim.

Kate'in amatörce davranışı(hamile kalması) sadece diziye ara verilmesini sağlamadı inanın çok kişi HEROES izleyecek yani 1 numaralı yeri kaptıracak gibime geliyor..
  • değilmiş la hamile falan

bu arada heroes x-men ayarı bir şey çok güzel benim seveceğim tarz ama inan ki LOST'un yanına bile yaklaşamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 29 Kasım 2006; 12:32:54 >
  • ya yanlış bilmiyorsam kate hobbitle beraber değil miydi,o salak loser mı kate hamile bıraktı,ulenn hakketten lost'ta hiç bir sey gorundugu gibi değilmiş

quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

Bence bu verilen ara LOST'a zarar vericek.

Ben çok aşırı sevmeme rağmen bu aralar LOST'un boşluğunda HEROES adlı diziyi izlemeye başladım.

Ve inanın LOST'dan daha güzel denebilecek ya da aynı seviyede olabilecek bir dizi diyebilirim.

Kate'in amatörce davranışı(hamile kalması) sadece diziye ara verilmesini sağlamadı inanın çok kişi HEROES izleyecek yani 1 numaralı yeri kaptıracak gibime geliyor..

• quote:

arkadaslar,
    ekşiden 2. sezonun son bolumunde havadan dusen karantina yazılı kapağin bizim bildiğimiz locke'un buldugu yani kapak olmadıgı spoiler olarak girilmiş,

neden neden neden????

adam sallamışmı acaba

yaw ben s3e6 yı sindire sindire izledim

Şuan P.break 1s indiriyorum 8gb İki güne biter heralde..

valla bier rahatladım sormayın ya..diziler aralara giriyor..

yetiştiremiyorum anacım hangisini çekeceğimi şaşırdım
  • hııı bende butun lost bolumlerını izlediğini zannettim anlayıslı olmak lazım yaklasım meselesi,sadece 3sezon e:6 demek

sayın BluuBZeR0 neden s3e6?

quote:

quote:

arkadaslar,

neden neden neden????

adam sallamışmı acaba

yaw ben s3e6 yı sindire sindire izledim

Şuan P.break 1s indiriyorum 8gb İki güne biter heralde..

valla bier rahatladım sormayın ya..diziler aralara giriyor..

yetiştiremiyorum anacım hangisini çekeceğimi şaşırdım
  • episode yani bölüm 6 demek
  • kate hanım hamile kalıyo 6 ay ara, çok saçma başka mantıklı bişey için verselerdi arayı daha güzel olurdu
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.