Şimdi Ara

Lost ingilizce alt yazılı nerden bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lostun ingilizce altyazılı halini nasıl bulabilirim daha önce 2 kere izledim türkçe olarak şimdi ingilizce geliştirmek için arıyorum ama bulamadım tavsiyelerinizi bekliyorum.

• http://sezonlukdizi.com/

http://dizilab.com/

2 tane kaliteli site buldum ileride ihtiyacı olan izleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup3457

Lostun ingilizce altyazılı halini nasıl bulabilirim daha önce 2 kere izledim türkçe olarak şimdi ingilizce geliştirmek için arıyorum ama bulamadım tavsiyelerinizi bekliyorum.

hocam sen yetkili bi' abiye benziyorsun 3. sezon finalindeyim ve bir sorum var.
    yeraltındaki tesis yani “ayna” fizik kurallarına aykırı su dipte öylece duramaz su basıncı diye bisi var oranın iç basıncı az olduğu için su orayı doldurur.
    bu adamların o zamanlar su basıncından haberi yok muydu yoksa bu da mı adanın hikmeti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babboable

quote:

Orijinalden alıntı: yakup3457

Lostun ingilizce altyazılı halini nasıl bulabilirim daha önce 2 kere izledim türkçe olarak şimdi ingilizce geliştirmek için arıyorum ama bulamadım tavsiyelerinizi bekliyorum.

hocam sen yetkili bi' abiye benziyorsun 3. sezon finalindeyim ve bir sorum var.
    yeraltındaki tesis yani “ayna” fizik kurallarına aykırı su dipte öylece duramaz su basıncı diye bisi var oranın iç basıncı az olduğu için su orayı doldurur.
    bu adamların o zamanlar su basıncından haberi yok muydu yoksa bu da mı adanın hikmeti ?

Lost ta var böyle mantık hataları, şu sahile giden boruyla alakası var diye kandırmıştım kendimi o zamanlar. Sonuçta bilim kurgu olan bir dizi çokta şey etmemek lazım .

daha adanın komple yer değiştireceğini göreceksin bunlar ne ki :)

• sezonlukdizi.com iyidir hocam tavsiye ederim çoğu dizi var. Ben Merlin ve Breaking Bad i ing izlemek istemiştim ikiside yoktu şansıma ama lost vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.