Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (2014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burdaki 5-6 kişi Mentalistte oynuyordu.Desmond falan özlemişim.
  • özledik
  • keşke diziyi 1. sezondan itibaren tekrar çekseler daha görsel ve daha iyi sonla bağlanan bir hikaye ile...
  • çoğu kişi gibi bende de ilk yabancı dizi akımı başlatmıştır...saçma sapan bitse de güzel günlerdi....
  • 3x14

Nikki ve Paulo önemli oyuncular olmasa da böyle ölürlerse üzülücem ve öleceklerini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temhemrime -- 31 Temmuz 2017; 16:4:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the 100den sonra başlamayı düşündüğüm dizi inşallah zamanıma değer

• Ben de yeni başladım, arka arkaya 6 bölüm izlediğim olmuştur. 13.bölüm de bitti. Dizi zihnimde hala geçmişe flashbacklerle devam eden normal bir dizi gibi göründü. İnternette çokça spoiler yememe rapmen yine de insanların alışılmadık semboller buldugunu görünce şaşırdım doğrusu. Neler kaçırmışım neler. Şimdiye kadar izlenimim dizi içindeki garip John karakterinin diyaloglarını da içine katarsak adanın insanları bir tür dönüşüme uğrattığı, sanki gwçmişte yaşananlarla ile adada yaşananlar arasında bir koşutluk var. Belki adanın hiç olmadığı, bunun bir tür deney olduğu gibi ıvır zıvır şeyler aklıma geldi İnternette yqzıldığı kadar puzzle odaklı bir dizi mi? Yani onlarca bölüm var, çorba gibi olmasın zihnimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SM01_VXG -- 10 Ağustos 2017; 17:23:47 >

• Koskoca 2014 sayfalık başlığına bile kimse gelmez olmuş.Sende unutuldun be tarihin gelmiş geçmiş en iyi dizisi...

Man Of faith e selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnets_Bitch -- 9 Şubat 2018; 4:15:3 >
  • 3 ya da 4. sezonda bırakmıştım taa liseye başladığımda mı ne izlemiştim. Az buz hatırlıyorum. Yeniden izlesem mi?
  • ilk 2 sezonu efsanedir. her bölümü ayrı bir güzel. resmen beyin yakmıştı. nasıl da özledim be..
  • 4. sezon 12 veya 13. bölümde bıraktığım dizidir.

Bırakmamın üzerinden 1 sene geçti diziden o kadar sogudum ki adını bile anmadım o kadar bıkmıştım.

Ben zamanında izlememiş ve spoiler yememiştim, herkes öneriyor basladım saf gibi

4. sezondan spoiler

4 sezondur hiç bir gizemim çözülmemesini geçtim.
    Others ekibinden kaçarken sarışın bir dokturu bizimkilerin sahilde kaldığı yere getiriyorlar ve herkes soru sormak istiyor,(bu ada nedir? bu gizemlerin sırrı nedir? bizi neden kaçırdınız? vs vs vs)
    Fakat jack izin vermiyor-Ona zaman tanıyın diyor-
    1 sonraki bölümüde izledim ama o sarışın bayana bu adanın sırrı ne sorusu sorulmayınca

Böyle dizi olmaz olsun deyip bıraktım. Düşünün tüm soruların cevaplarını bilecek birine o sorular saoruomuyor ve hiç bir gizem hakkında bilgide yok.

Açıkcası ne sorunu merak ediyorum nede hikayesini

O kadar soğudum lost dan. Belkide Lost u güzel kılan şey yayınlandıgı zaman izlemek olmalydı

• AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin o sarışın kişi bildiğini sandığın soruları inan bilmiyor, Bu yüzden ona sorulsa bile o sorular birşey çıkmayacak, Gerisi spoiler olduğu için yazmıyorum

Ben canım sıkıldıkça izliyorum
  • Benim için özel yeri olan , tarihin en iyi dizisi.
  • dizi benim için çok güzeldi.yeni izledim finali ve 6.sezon bazı karışıklıkları açığa kavuşturmadı bana göre şimdi ilk sezonlarda hatırlarsınız

flashbacklerde uçak kazasından önceki hayatlarını gösteriyordu yolları kesişiyordu bazı insanların birbirleriyle, lakin jack ve ekibin 30 yıl önceki kuğu ambarın

inşaatını yok etmesi sonucunda yani son sezondaki flashbacklerde kaza hiç yaşanmamış uçak los angelese inmiş gibi gösteriyordu lakin anlamadığım burdada yolları kesişiyor

ve birbirlerini tanımıyor hiç kimse desmondın bazılarını sırayla ayıktırması sonucu hatırlanıyor olaylar ve birde desmondın ayıktırmakdıkları var mesela libby delirmiş

halde hastanede ama hugoyu hatırlıyor onla fiziksel temas kurunca hugoda geçmişi adayı hatırlamaya başlıyor bu sadece örneklerden birisi buna benzeyen 2-3 örnek daha

var son sezonda bunlara anlam veremedim. hatta sawyer dolandırıcıyken miles de benzer sayılır son sezon poliscilik oynuyorlar farklı yaşantı ortaya çıkıyor lütfen birisi beni aydınlatsın

ikincisi ise çok saçma bulduğum şey jackın locke babasının ayakkabısını giydirme mevzusu ajira uçagına binmeden önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknkoca2 -- 13 Aralık 2017; 2:48:7 >

• dizinin hakları netflix'ten hulu'ya geçmiş

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Netflix'in anlaşma bittiği gibi Hulu saldırıyor bütün dizilere. Yakında original dizileri hariç Netflix'in elinde dizi kalmayacak.
  • o zaman dünyanın en mükemmel güzel dizi sahnesini izleyelim

• WISDOM kullanıcısına yanıt
  • Efsane universite yillarimda baslamisti ama pek izleme sansim olmuyordu. Ailemde izlemis ama yarim yamalak. 5. ve 6. sezonlar yok. Dayanamadim ben de haftasonu izlettirmeye basladim bizimkilere :) Hepimiz final spoilerini almistik ama fena sariyor. 2 gunde 20 bolum izledik gerisini siz dusunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.