Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben de bir lost fan'iyim
    size birkac sorum var:

lost sezon 1 ve sezon2 nin dvd cover'i olan var mi?
    varsa post'layabilir mi?
    ve gercek dvd size'inda mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eenigmaticc

Arkadaşlar geçen gün haberlerde gördüm Lost un 2010a kadar süreceği açıklanmış
    bence kötü olmuş ya konudan sapıcaklar uzattıkca uzatıcaklar falan

evt bende duydum O değilde dizinin nasıl biteceği hakkında teoriler var okumak bile istemezsiniz, umarım izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıcak bir son hazırlarlar

• quote:

Orjinalden alıntı: smecall

quote:

Arkadaşlar geçen gün haberlerde gördüm Lost un 2010a kadar süreceği açıklanmış
    bence kötü olmuş ya konudan sapıcaklar uzattıkca uzatıcaklar falan

evt bende duydum O değilde dizinin nasıl biteceği hakkında teoriler var okumak bile istemezsiniz, umarım izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıcak bir son hazırlarlar

bizde öyle umuyorz ama lost bu ne olucagı belli olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: Stormrage

merhaba arkadaslar ben de bir lost fan'iyim
    size birkac sorum var:

lost sezon 1 ve sezon2 nin dvd cover'i olan var mi?
    varsa post'layabilir mi?
    ve gercek dvd size'inda mi?

yok mu?
  • Arkadaşlar ne kadar aradıysam bir türlü 1.sezon 24.bölümü indiremedim netten..Biri yardımcı olabilirmi... hemen hemen her siteden denedim ama indiremedim bir türlü..şu an 23.bölümdeyim,yrd lütfen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dad06

Arkadaşlar ne kadar aradıysam bir türlü 1.sezon 24.bölümü indiremedim netten..Biri yardımcı olabilirmi... hemen hemen her siteden denedim ama indiremedim bir türlü..şu an 23.bölümdeyim,yrd lütfen...

Buyur kardeş biraz reklam gibi oldu ama, İndireceğin site bana ait
    Arkadaşlar Lost'un tüm Bölüm ve alt yazılarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz, iyi seyirler
    ::TIKLA İNDİR::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 22 Mayıs 2007; 11:36:45 >

• @smecall
    baba sendede neler warmış ya siteler falan
  • Yaz , yaz hemen yaz
  • quote:

@smecall
    baba sendede neler warmış ya siteler falan

üye olursunuz artık
  • oluruz oluruz
  • Elime geçtikten sonra birgün 14 saat aralıksız izlemiştim.Ben "Yetmezzz!" dedim beden ve gözler yorgun olduğu için "Yeter..!!!" dedi.Yemek bile yemeden,abur cuburla idare ederek...Kısaca beni de ekleyebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: maqician

Elime geçtikten sonra birgün 14 saat aralıksız izlemiştim.Ben "Yetmezzz!" dedim beden ve gözler yorgun olduğu için "Yeter..!!!" dedi.Yemek bile yemeden,abur cuburla idare ederek...Kısaca beni de ekleyebilirsin...

Hoşgeldin
  • 2. Sezon 6. bölümdeyim dizi çok güzelmiş.Şu ana kadar izlediğm 3. en iyi dizi diyebilirim
  • arkadaşlar benide katın aranıza. bu arada bu dizi kaç sezonluk çekilecekmiş bilen var mı? ben 6 sezon diye duydumda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: carman1tr

arkadaşlar benide katın aranıza. bu arada bu dizi kaç sezonluk çekilecekmiş bilen var mı? ben 6 sezon diye duydumda.

ewet doru duymussun 6 sezon olucak yani 2010 da biticek dizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: carman1tr

arkadaşlar benide katın aranıza. bu arada bu dizi kaç sezonluk çekilecekmiş bilen var mı? ben 6 sezon diye duydumda.

evt 2010 da bitecekmiş dizi aramıza hoşgeldin.

Arkadaşlar farkındayım çok durgun bu topik sınavlarla uğraşıyorum bitsinler burada güzel paylaşımlar yapıcam
  • ya ben bugn (hatta az önce) 2. sezon u bitirdim 3. sezon bölümleride war elimde ama dvd-rom okumuyo cd yi cıldıracam parçalıycam bu dvd yi

• sun ın çocuk kimden? jin den mi yoksa keltoştan mı.
    lost un müptelası oldum yaw...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r2d2droids -- 28 Mayıs 2007; 22:21:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: r2d2droids

sun ın çocuk kimden? jin den mi yoksa keltoştan mı.

Bebek Jin'den
  • quote:

Orjinalden alıntı: smecall

quote:

Orjinalden alıntı: r2d2droids

sun ın çocuk kimden? jin den mi yoksa keltoştan mı.

Bebek Jin'den

Hayir bebek benden. Sun'in benimle bir baglantisi var hatta Kate'in de var Ana Lucia'nin da vardi.

Ben 4. sezonun buyuk supriziyim, diziye bir Turk geliyor kolay mi senaryoyu buna gore duzenle-
    meleri gerekecek bu da anca Subat'a yetisir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.