Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.538
Cevap
50
Favori
1.183.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekle yaw. fakat forumun 2. sayfasını okumadım spoiler olayına girmişsiniz. ben 3-20 deyim son 2 bölümü indircem pzt günü ozaman bakarım artık
  • slm öncelikle bende az önce 3. sezon 23 ü izledim pm den biri bana tam olarak ne olduğunu yazabilir mi acaba baya bi garip son oldu çünkü , en sonunda o ikisinin orda işi neydi nası olduu şimdi anlatamıyorumda burda :)

msn : aspirinim@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigsoldier

buradan indirebilirsin dostum

http://www.deezi.net/

çok saol
  • Subat senı beklıyoruz.Gel Gel Gel....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eommaergh

Subat senı beklıyoruz.Gel Gel Gel....

Harbi yaa Şubat'ı beklicez ben Heroes'e başladım şimdide napim lost bitti ama Heroes ta lost kadar mükemmel
  • Şubat 2008'e kadar nasıl dayanacağız...

en azından, KANAL D, ATV gibi popüler tv kanalları gösterse de, 40 dakikalık bölümleri en az 2 saatte izlesek, hem de şubat 2008 e kadar en az 10 kere tekrar gösterirler... LOST'suz geçen günler ancak böyle geçer herhalde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nariel

quote:

Orjinalden alıntı: bigsoldier

buradan indirebilirsin dostum

http://www.deezi.net/

çok saol

bişey değil dostum

• quote:

Orjinalden alıntı: outlaw

Şubat 2008'e kadar nasıl dayanacağız...

en azından, KANAL D, ATV gibi popüler tv kanalları gösterse de, 40 dakikalık bölümleri en az 2 saatte izlesek, hem de şubat 2008 e kadar en az 10 kere tekrar gösterirler... LOST'suz geçen günler ancak böyle geçer herhalde...

aynen bende katılıyorum
  • Lost’u Türkler Çekseydi ?

Jack: Nejat İşler
    Kate: Berrak Tüzünataç
    Sawyer: Kıvanç Tatlıtuğ
    John Locke: Mazhar Alanson (cuk!)
    Hurley: Ata Demirer (Evet Evet)
    Mr.Eko:Pascal Nouma (Neden olmasın)
    Jin:İlhan Mansız (Bunu tuttum)
    Sun: Ayumi Takano (Başka aday var sanki)
    Shannon:Pınar Altuğ
    Charlie: Özgür Çevik
    Boone:Berk Hakman
    Ana Lucia: Doğa Rutkay (Hiç olmamış)
    Claire: Seçkin Piriler
    Desmond:Birol Ünen
    Michael: Steve Kompela (Fazlaca matrak kaçar)
    Benjamin Linus: Halit Ergenç (Bence cuk!)
    Juliet: Özge Özberk (Yok yok hiç olmaz daha neler!)
    Alexandra Rousseau: Melisa Sözen (Mantıklı)
    Ethan Rom: Timuçin Esen (Ne alakası var ya)
  • güzel bir wallpaper siteden çalıp düzelttim

• tşekkrler
  • listeye beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
    Ayrıca lost ile ilgili pekçok teoriyi toparlayıp biraraya getirdim.
    yuzsekiz.com'un teori yarışmasından sonra kendi teorimi de orada paylaşacağım. Sizin de teorileriniz varsa orada paylaşabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz

listeye beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
    Ayrıca lost ile ilgili pekçok teoriyi toparlayıp biraraya getirdim.
    yuzsekiz.com'un teori yarışmasından sonra kendi teorimi de orada paylaşacağım. Sizin de teorileriniz varsa orada paylaşabilirsiniz.

Hoşgeldin OzgurOz Ekledim
  • Bu foruma yazanlar eklenmıyo mu zaten yaaa....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eommaergh

Bu foruma yazanlar eklenmıyo mu zaten yaaa....

hayır bazıları ölesine girip bişiler yazıp çıkıyo
    Benide ekle demeniz yeter.
    Arkadaşlar 1. sayfada verdiğim imza kodunu kullanırsanız daha güzel olur
  • O zaman benıde eklermısın...
  • biraz beyin fırtınası yapın ekle ekle nereye kadar olmamış bu lost topiki
  • www.yuzsekiz.com'da teori yarışması var.Yarışmanın kurallarına göre siteye gönderilen teorinin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekiyor.
    Benim de harika bir teorim var , yarışmanın neticelenmesinin akabinde bunları burada paylaşıyor olacağım.

Başka bir forum sitesinde Locke'un kurtaraan'ın Walt olacağını 4 bölüm önceden söylemiştim (ki Locke'un başaının belaya gireceğini de söylemiştim)
    Burdan yola çıkarak 4.sezonda neler olacağını size harfiyyen anlatacağımı iddia edebilirim
  • 4 gün önce 1.sezondan başladım şuan 1.sezonun 9. bölümündeyim daha 24 bölümü var çok güzel bi dizi keşke daha önceden indirmeye başlasaymışım resmen uyuşturucu gibi film insan izlemedn duramıyor bidahaki bölümü merak ediyo neyse benim kotalı olduğu için bugün daha indirmicem yarın babamın iş yerine gitcem orda 1024 kb ve sınırsız ayrıca rapid e de üye olmuş yarın bayağı bi bölümünü durmadan indiricem artık diğer sezona hızla geçiş yaparım bu arada ben psp için biyerden indiriyorum isteyene pm den gönderebilirim linkleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz

www.yuzsekiz.com'da teori yarışması var.Yarışmanın kurallarına göre siteye gönderilen teorinin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekiyor.
    Benim de harika bir teorim var , yarışmanın neticelenmesinin akabinde bunları burada paylaşıyor olacağım.

Başka bir forum sitesinde Locke'un kurtaraan'ın Walt olacağını 4 bölüm önceden söylemiştim (ki Locke'un başaının belaya gireceğini de söylemiştim)
    Burdan yola çıkarak 4.sezonda neler olacağını size harfiyyen anlatacağımı iddia edebilirim

Dört gözle bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.