Şimdi Ara

★★LOS GALACTURCOS F.C.®©★★ Artık Playstation bölümündeyiz!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.182
Cevap
2
Favori
120.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gökhan, ben, yımah, johnc, tahir sanırım gelenler. Başka yazan oldu mu benim görmediğim? Serhan da geleceğim dedi bana PM'den.

Edit: ali de (yado) geleceğini yazmış şimdi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 18 Ekim 2010; 16:03:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

Aynen bu kadar hırs yapmaya gerek yok bence....
    quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Herşeyi anladımda 1.5 saat harcadığınız elektriğe yazık yav

Tabi hırs zaten bu.

Adamlar senin benim Türk'lüğüm dahil küfür etmedikleri bir yer kalmamıştı. İnatla hırslı karıştırmayalım. Size yediricez bu laflarınızı dedik ve yedirdik de. Birisi sana bu kadar sövse ve sonunda sen de istediğini ona vereceksen zaten boşver pro'yu gerçek hayatta da kaybedersin.
  • O zaman başka tabi, işin içinde küfür olduğunu bilmiyorduk.

Beyler 22:00 da herkes kulüpte olsun lütfen
  • Ali hocam senle ilk tanışmamız çok renkli olmuş arşivi karıştırdım da:

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

AS ROMA-WERDER BREMEN DÜELLO YAPACAK!!!

Superstars 1. liginde, Roma Olimpiyat Stadı bu akşam çok ilginç bir mücadeleye sahne olacak. Roma teknik direktörü yado1907 ile Werder Bremen Teknik Direktörü Naturklich arasında twitter üzerinden yapılan tatlı atışma Naturklich'in maç teklif etmesi ve yado1907'nin kabul etmesi ile sonuçlandı. Bu akşam iki takım bir dostluk maçı yapacak.

BU FOTOĞRAF BARDAĞI TAŞIRDI
     ★★LOS GALACTURCOS F.C.®©★★ Artık Playstation bölümündeyiz!!

Roma teknik direktörü yado1907'nin Roma-Aston Villa maçında kaptan Totti'ye eliyle defansı işaret ederek "Bunlar var ya bir verkaçla dağılır. Bu taktikle ligde dağıtamayacağımız takım yok." demesi ve bunun tüm spor gazetelerinde yer alması Naturklich'i kızdırdı. Naturklich'in "Roma ile derhal bir maç yapacağız. Naldo ve Mertesacker sizi de dağıtacaklarmış (!) . Hazır olun. Totti duvara çarpmış gibi yere düştüğünde bakalım gene rakip defanslara gülebilecek mi?" diyerek oyuncularını motive ettiği ve yeni transfer Ariza Makukula'ya da özel bir çalışma programı verdiği öğrenildi.

NALDO VE MERTESACKER TANK GİBİ

Werder Bremen'de defansın ağır topları Naldo ve Mertesacker bu özel maça günde 4 parti kondisyon antrenmanı ile hazırlanıyor. Hem hızlı, hem de iri fizikli olmalarıyla dikkat çeken Naldo ve Mertesacker "tank stoperler" olarak biliniyorlar.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Maç öncesinde maçın oynanacağı Roma Olimpiyat Stadı çervesinde Polis Akademisi filmindeki polislerin görevlendirileceği ve etrafta kuş uçurtulmayacağı bildiriliyor. Şimdi tüm spor kamu oyu bu maça kilitlenmiş durumda.

--------------------
    NATURKLICH ÇEŞİT ÇEŞİT ÇILDIRDI

İddialaşma üzerine oynanan maçlarda Werder Bremen'de defans hatalarından çok konsantrasyon eksiklikleri fark getirdi. Naturklich'in maçlardan önce öğrencilerine "Kendi sahamızda rakip üzerimize gelirken bilinçsizce basmayın. Verkaçlara dikkat edin. Tek taktikleri verkaç. Verkaçı yemezseniz bu iş biter." diyerek uyarmasına rağmen daha ilk maçın 2. dakikasında Roma'nın golü Bremen'de şok etkisi yarattı. Bu golle konsantrasyonları adeta sıfıra inen yeşil beyazlılar maçta hiç varlık gösteremedi ve maç 5-0 sona erdi. İkinci maçtan önce ise Naturklich'in artık yumuşak tavrını bırakıp futbolculara sert bir şekilde uyarı ve tehditlerde bulunduğu "Oynamak istemeyen gidecek. Sezon başında kimin ne olduğunu bu maçlarda hep birlikte göreceğiz." dediği öğrenildi. Bu uyarı işe yaramış olacak ki, ikinci maçta Werder Bremen Daha derli toplu bir futbol sergiledi ve maçı 3-2 galip noktaladı. Bu maçta Alex De Souza şov vardı. İnanılmaz oynayan Alex bir çok pozisyona girdi ve golünü de attı. 3. ve son maçta 2. maçtaki taktiği ve 11'i bozmayan Naturklich'in takımı Werder Bremen 55. dakikaya kadar maçı kafa kafaya oynarken, bu dakikda sağ kanattan fritz'in sol kanada attığı uzun topu stop etmek yerine doğrudan oyuna sokmayı düşünen Boenisch'in kaptırdığı top gol olunca gene ilk maçtaki hastalık depreşti. Golden sonra santrada kapılan topta Roma 2-0'ı buldu ve maçı bitirdi. Bu golden sonra Werder Bremen'de oyun disiplini diye bir şey kalmadı ve fark geldi. Yenilen ilk golde adeta çılgına dönen Naturklich, sol bek Boenisch'e bağırıp çağırarak elini boğazına götürerek işaret parmağını yatay olarak boğazına sürdü ve "Sen bittin" mesajı verdi.

BOENISCH SAPITTI

Naturklich'in tehdidi üzerine üzülmesi gerekirken kendi Arnold Schwarzenegger sanmaya başlayan Boenisch'in hareketleri izleyenleri güldürdü. Sağlık ekibinin tüm müdahalelerine rağmen durumu düzelmeyen sol bek oyuncusu bremende bir psikoloji kliniğine yatırıldı.

• Reis o durum farklı o zaman ok.
    quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

Aynen bu kadar hırs yapmaya gerek yok bence....
    quote:

Herşeyi anladımda 1.5 saat harcadığınız elektriğe yazık yav

Tabi hırs zaten bu.

Adamlar senin benim Türk'lüğüm dahil küfür etmedikleri bir yer kalmamıştı. İnatla hırslı karıştırmayalım. Size yediricez bu laflarınızı dedik ve yedirdik de. Birisi sana bu kadar sövse ve sonunda sen de istediğini ona vereceksen zaten boşver pro'yu gerçek hayatta da kaybedersin.

• Arkadaş bu yabancılardaki türk düşmanlığı nedir ya. Geçen 2 vs 2 yapacağız dedik ki 2'yi 3'ü boşverelim 4-5 kişi yabancılara karşı online teamplay yapalım. Oda kurduk bi eleman geldi nicki "denyo". Kendini güzel ifade etmiş nickiyle ama çok da yetersiz kalmış tabi nick. Arkadaş adam bizim türk olduğumuzu görünce sürekli küfür etmeye başladı, bir de türkçe ediyor. Adama f... off dedim git odadan yüzsüz gibi duruyor neyse maç yapalım dedik dersini öyle verelim. Maçta da gol atınca sürekli küfür ediyor. Sonra odaya döndüğümüzde gene geldi, dedim ki arkadaş sen nerdensin almanya dedi. Türklerden giren çıkan nedir sana dedim, geldiler burayı sardılar defolup gitsinler dünyadaki en pis insanlar diyo. Size k...ızı yıkamayı biz öğrettik dedim ama hiç dinlemiyo sürekli küfür. En sonunda odayı kapattık.
  • Hadi ya o kadar şey dedimi şerefsiz almanmış ha vay köpekler biz olmasak nasıl kalkınacaklardı bu faşist şerefsizlerin yine bir yerleri kalktı herhalde 2. dünya savaşında yedikleri tokat az geldi herhalde onlara neyse asabım bozuldu yine...
    quote:

Arkadaş bu yabancılardaki türk düşmanlığı nedir ya. Geçen 2 vs 2 yapacağız dedik ki 2'yi 3'ü boşverelim 4-5 kişi yabancılara karşı online teamplay yapalım. Oda kurduk bi eleman geldi nicki "denyo". Kendini güzel ifade etmiş nickiyle ama çok da yetersiz kalmış tabi nick. Arkadaş adam bizim türk olduğumuzu görünce sürekli küfür etmeye başladı, bir de türkçe ediyor. Adama f... off dedim git odadan yüzsüz gibi duruyor neyse maç yapalım dedik dersini öyle verelim. Maçta da gol atınca sürekli küfür ediyor. Sonra odaya döndüğümüzde gene geldi, dedim ki arkadaş sen nerdensin almanya dedi. Türklerden giren çıkan nedir sana dedim, geldiler burayı sardılar defolup gitsinler dünyadaki en pis insanlar diyo. Size k...ızı yıkamayı biz öğrettik dedim ama hiç dinlemiyo sürekli küfür. En sonunda odayı kapattık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahmazoğlu Tahir -- 18 Ekim 2010; 16:46:15 >

• Tamam gençlik sakin olun, kılıçları bileyin, akşam 11.dünya savaşı var
  • quote:

Tamam gençlik sakin olun, kılıçları bileyin, akşam 11.dünya savaşı var

Akşama kaç kişi geliyor? Yado, sen, tahir, ben, freev, johnc, mshinoda, yımah garanti.
    Herhalde bir 7 kişi falan olacağız.
    Virtual proya mehter müzikleri yükledim ama pek de olmuyor sanki
  • Akşama rakip olarak alman istiyorum
    quote:

Tamam gençlik sakin olun, kılıçları bileyin, akşam 11.dünya savaşı var
  • Maç giriş müziği kesinlikle "to victory" 5+1 ses sistemi bağlı ps3'e düşünün artık arenada gibi hissediyorum kendimi boğa gibi saldırasım geliyor cevaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GkhnFB -- 18 Ekim 2010; 17:05:36 >

• Öfkeyle kalkan zarala oturur sakin olalım
  • quote:

Maç giriş müziği kesinlikle "to victory" 5+1 ses sistemi bağlı ps3'e düşünün artık arenada gibi hissediyorum kendimi boğa gibi saldırasım geliyor cevaaa

Cevo ben giriş müziğini mehter yaptım çalmıyor. En iyisi sen bana o dediğin müziği pm le link at. Gidince yüklerim ve pro giriş olarak ayarlarım. Gol müziğim türkiyem gayet sağlam çalıyor çok yüksek ve stad efekti ile çkıyor çok gaza geliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Takım için Castlevania dan vazgeçicem bir süre demek , feda olsun

Senin adam lm ve lb olabilir duruma göre. Defansın göbeğini yımah ve johnc oluşturacak. Onlardan biri olmasa bile any oynayan bir defans cpu CB'yi de yönetir. Senin biraz tacklingve physical çalışman lazım. Yımahtan yardım iste onun adamı resmen pique olmuş

Nesi var adamımın benimkide Sabri Sarıoğlu mübarek

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 21 Ekim 2010; 14:10:21 >
  • Başkan Bende girerim 10da :D maçda banada yer ayırın lütfen :D
  • quote:

Ali hocam senle ilk tanışmamız çok renkli olmuş arşivi karıştırdım da:

quote:

AS ROMA-WERDER BREMEN DÜELLO YAPACAK!!!

Superstars 1. liginde, Roma Olimpiyat Stadı bu akşam çok ilginç bir mücadeleye sahne olacak. Roma teknik direktörü yado1907 ile Werder Bremen Teknik Direktörü Naturklich arasında twitter üzerinden yapılan tatlı atışma Naturklich'in maç teklif etmesi ve yado1907'nin kabul etmesi ile sonuçlandı. Bu akşam iki takım bir dostluk maçı yapacak.

BU FOTOĞRAF BARDAĞI TAŞIRDI

Roma teknik direktörü yado1907'nin Roma-Aston Villa maçında kaptan Totti'ye eliyle defansı işaret ederek "Bunlar var ya bir verkaçla dağılır. Bu taktikle ligde dağıtamayacağımız takım yok." demesi ve bunun tüm spor gazetelerinde yer alması Naturklich'i kızdırdı. Naturklich'in "Roma ile derhal bir maç yapacağız. Naldo ve Mertesacker sizi de dağıtacaklarmış (!) . Hazır olun. Totti duvara çarpmış gibi yere düştüğünde bakalım gene rakip defanslara gülebilecek mi?" diyerek oyuncularını motive ettiği ve yeni transfer Ariza Makukula'ya da özel bir çalışma programı verdiği öğrenildi.

NALDO VE MERTESACKER TANK GİBİ

Werder Bremen'de defansın ağır topları Naldo ve Mertesacker bu özel maça günde 4 parti kondisyon antrenmanı ile hazırlanıyor. Hem hızlı, hem de iri fizikli olmalarıyla dikkat çeken Naldo ve Mertesacker "tank stoperler" olarak biliniyorlar.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Maç öncesinde maçın oynanacağı Roma Olimpiyat Stadı çervesinde Polis Akademisi filmindeki polislerin görevlendirileceği ve etrafta kuş uçurtulmayacağı bildiriliyor. Şimdi tüm spor kamu oyu bu maça kilitlenmiş durumda.

--------------------
    NATURKLICH ÇEŞİT ÇEŞİT ÇILDIRDI

İddialaşma üzerine oynanan maçlarda Werder Bremen'de defans hatalarından çok konsantrasyon eksiklikleri fark getirdi. Naturklich'in maçlardan önce öğrencilerine "Kendi sahamızda rakip üzerimize gelirken bilinçsizce basmayın. Verkaçlara dikkat edin. Tek taktikleri verkaç. Verkaçı yemezseniz bu iş biter." diyerek uyarmasına rağmen daha ilk maçın 2. dakikasında Roma'nın golü Bremen'de şok etkisi yarattı. Bu golle konsantrasyonları adeta sıfıra inen yeşil beyazlılar maçta hiç varlık gösteremedi ve maç 5-0 sona erdi. İkinci maçtan önce ise Naturklich'in artık yumuşak tavrını bırakıp futbolculara sert bir şekilde uyarı ve tehditlerde bulunduğu "Oynamak istemeyen gidecek. Sezon başında kimin ne olduğunu bu maçlarda hep birlikte göreceğiz." dediği öğrenildi. Bu uyarı işe yaramış olacak ki, ikinci maçta Werder Bremen Daha derli toplu bir futbol sergiledi ve maçı 3-2 galip noktaladı. Bu maçta Alex De Souza şov vardı. İnanılmaz oynayan Alex bir çok pozisyona girdi ve golünü de attı. 3. ve son maçta 2. maçtaki taktiği ve 11'i bozmayan Naturklich'in takımı Werder Bremen 55. dakikaya kadar maçı kafa kafaya oynarken, bu dakikda sağ kanattan fritz'in sol kanada attığı uzun topu stop etmek yerine doğrudan oyuna sokmayı düşünen Boenisch'in kaptırdığı top gol olunca gene ilk maçtaki hastalık depreşti. Golden sonra santrada kapılan topta Roma 2-0'ı buldu ve maçı bitirdi. Bu golden sonra Werder Bremen'de oyun disiplini diye bir şey kalmadı ve fark geldi. Yenilen ilk golde adeta çılgına dönen Naturklich, sol bek Boenisch'e bağırıp çağırarak elini boğazına götürerek işaret parmağını yatay olarak boğazına sürdü ve "Sen bittin" mesajı verdi.

BOENISCH SAPITTI

Naturklich'in tehdidi üzerine üzülmesi gerekirken kendi Arnold Schwarzenegger sanmaya başlayan Boenisch'in hareketleri izleyenleri güldürdü. Sağlık ekibinin tüm müdahalelerine rağmen durumu düzelmeyen sol bek oyuncusu bremende bir psikoloji kliniğine yatırıldı.

evet iddialı maç yapmıştık

1 hafta roma avatarıyla dolaşmıştın forumda

güzel geçiyor senle maçlarımız

şu 2vs2yede önem verelim lig tarzında sürekli oynayacağımız bir düzen olsun

• gk için talibim

Mert(KinqlTRl)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinqlTRl

gk için talibim

Mert(KinqlTRl)

bana düşmez belki ama akşam 22de psnde ol yaparız maç

kalecinin leveli kaç
  • Toplanalım mı psnde ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.