Şimdi Ara

Lord of the Rings Online [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
6
Favori
97.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes oyundaki Irk'ını yazabilir mi..? (..Lütfen..)
  • elfim.
  • 2.5 saattir patch atıyor. TTneti durmadan saygıyla anıyoruz ama, saygı duyulacak bir altyapımız var, ikisini birlikte anıyorum bu sefer:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepydragon

2.5 saattir patch atıyor. TTneti durmadan saygıyla anıyoruz ama, saygı duyulacak bir altyapımız var, ikisini birlikte anıyorum bu sefer:D

ttnetle alakası yok patch hızının.
  • olsun ben her fırsatta ttnete dümdüz gitmek istiyorum hacı öncekilere saysınlar :D

Oyuna girdim sonunda, nickim Eos.
  • Elf LORE-MASTER ne oluyor? Bir de Zorluk seviyesi Hard diyor.. o ne oluyor?
  • Healer yada dps gidebilirsin büyücü tarzı birşey,ttnet kullanmıyorum maksimum 30dk sürdü patch
  • Hmm.. O zaman ben Elf Hunter olayım
  • Monster bölümü açılmış 65 lvl char veriyo denemelik sanırım...
  • Oraya koş, buraya koş. Haritanın maşallahı var, ve de m ye bastığımızdaki görünümü tek kelimeyle iğrenç.
  • ben şu an 13 levelim. 10-15 level arası olup da epic questleri benimle beraber yapmak isteyen varsa iletişime geçerse sevinirim.
  • bendede patch atma işi saatler sürdü tt net kullanıyorum. :P oyun içinde sorun var trial oynarken böle değildi yada benim pc bu sıcaklardan etkileniyor. klavye kitlenme soruna hala devam ediyor. ayrıca galiba ekran kartı soğutma işleminde tam randımanlı değil. uzaktaki karakterler (player olarak npc değil yani) siluet beyaz gözüküyor. varmı bi çaresi yada sizdede oluyormu? bu arda nick chavush elf guardian. klavye kitlenme sorunu sebebiyle oyunu oynama iştahım kaçtı 13 lwl de şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chakır

bendede patch atma işi saatler sürdü tt net kullanıyorum. :P oyun içinde sorun var trial oynarken böle değildi yada benim pc bu sıcaklardan etkileniyor. klavye kitlenme soruna hala devam ediyor. ayrıca galiba ekran kartı soğutma işleminde tam randımanlı değil. uzaktaki karakterler (player olarak npc değil yani) siluet beyaz gözüküyor. varmı bi çaresi yada sizdede oluyormu? bu arda nick chavush elf guardian. klavye kitlenme sorunu sebebiyle oyunu oynama iştahım kaçtı 13 lwl de şuan

Beyaz gözükmesi herkesde var diye düşünüyorum.Klavye kilitlenmeleri bende nadir oluyo oda lag dan.
  • oyuna girebiliyo musunuz bende bağlantı hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuro no Shinigami

oyuna girebiliyo musunuz bende bağlantı hatası veriyor.

Evet bende de..Update var sanırım şuan o yüzden giremiyoruz
  • Girebilen varmı ?
  • Bende de girmiyor arkadaşlar. Oyun kapalı..
  • açıldı beyler
  • yine kapandı
  • Tek başıma kasıyorum :/ Yok mu beraber kasılacak, görevleri beraber yapacak..?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.