Şimdi Ara

Lord of the Rings Online [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
6
Favori
97.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chakır

benim de o dikkatimiçekti trial oynarken moblardan bolca kırmızı can potu, mavi mana, yeşil moral potu düşüyodu beta da kırmızı pot 10 lwl oldum hala düşmedi. sadece mavi ve yeşil bir miktar pot u görewle aldım.... vay be bu kadarda cimrilik pes yaniiii trialde bolca item düşüyordu betada ı ııııh okadar mob kestim bitane bi işe yarıyanıda yaramayanıda düşmedi. oysaki düşük lwl de moblardan düşen itemleri kullanmak bir gelenektir. görgüsüz Turbine...

kırmızı pot wound potudur yani yaralanmalarınızı iyileştirir can vermez. yeşil potlar moral potu yani can veren potlardır. potlar oyunda görevlerden,crafting ile moblardan düsenler ile temin edilir.

• ben key aldım ve önceki 10 günlük hesaba yaptım oyuna giremiyorum. süren yok diyolar ne yapmalıyım yardım edin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk58

ben key aldım ve önceki 10 günlük hesaba yaptım oyuna giremiyorum. süren yok diyolar ne yapmalıyım yardım edin?

önceki postları okumanı tavsiye ediyorum.
  • benim key boşa gitti galiba sitede beta yazıyo ama oyun süresi yok oyuna giremiyorum
  • sizn key boşagitti die bişi yok. anladığım kadarıyla beta client yerine normal oyunu indirmişsiniz o sebeple olmuyor. key aldığınız yerlerdeki download linklerinden indirmeniz gerekiyordu.
  • chakır hala wow oynuyomusun ? sence hangisi güzel lotro vs wow vs conan
  • beta ile orjinal oyun arasında fark var. başta ben bile anlayamadım hala bu hataya düşen arkadaşlar için söylüyorum hemen göze çarpan farklılıklar-http://yfrog.com/jv0005betaorjinalj beta için 1 tane realmy var (Bullroarer), açılış ekranı farklı ve 1 tane karakter kurmana izin veriyor. oluşturduğun karakterde 5 yerine 3 tane çantası var. .....

Can@ buzaman değin şu oyun güzel bu oyun kötü die ayırt etme huyum olmadı. hangisi zewkliyse o bu yaz tatili boşluğunu lotr ile oynayarak geçirmeye karar verdim.

• bende wow oynuyodum ama hesabı dondurdum sıkılmaya başladım yaz için yeni oyun arıyorumda?
  • raid-dungeon oyunda varsa hepberaber girelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chakır

beta ile orjinal oyun arasında fark var. başta ben bile anlayamadım hala bu hataya düşen arkadaşlar için söylüyorum hemen göze çarpan farklılıklar-http://yfrog.com/jv0005betaorjinalj beta için 1 tane realmy var (Bullroarer), açılış ekranı farklı ve 1 tane karakter kurmana izin veriyor. oluşturduğun karakterde 5 yerine 3 tane çantası var. .....

Can@ buzaman değin şu oyun güzel bu oyun kötü die ayırt etme huyum olmadı. hangisi zewkliyse o bu yaz tatili boşluğunu lotr ile oynayarak geçirmeye karar verdim.

3 gündür bıkmadan oynuyorum bende..Oyundaki nickin ne senin

• ben aheste oynuyorum. oyunun tadını çıkartmam lasım nickim trialdekiyle aynı yine guardian, sadece farklılık yeni yerleri görmek maksadıyla elf açtım. bana maden lasım. 15 lwl de tam takım craft yapmayı planlıyorum.

item renkleri konusunda bilgi verecek biri varmı? dün 2 tane birden aynı kalkan düştü mor renkli (bu renk wow da epic oluyor ) kalkanlardan birini yanıma yakalaşan hiç tanımadığım bir guardiana verdim adam sevinçten bir sürü teşekkür yazısı gönderdi. tamam ilk lwl lerde gri de sonra nasıl bir yol izliyor örneğin henüz yeşil yada mavi item görmedim. turncu renk her yerde olduğu gibi o anki en iyi itemi temsil etmesi lasım.

ayrıca oyun içersinde arada sırada klavye bağlantısı kesiliyor adam dumadan gidiyor felan. ctrl-alt-delete ile bile oyundan çıkamıyorum restart son çare. baya bir mesafedeki playerler beyaz siluet şeklinde gözüküyor çok yaklaşınca giyim kuşam belli oluyor. görüntü ayar yeri bulamadım. sizde de bunlar oluyormu?

• oyundaki itemler kötüden iyiye sırası ile beyaz-sarı- mor-mavi. bir de first age legendary itemlar var, onlar ise turuncu.

http://lotro-wiki.com/index.php/Category:Items
  • @Chakır

hocam bu durumda nickin ne oluyo anlamadım ben

Bu arada monster play seçeneği aktif degildi o açılmış.Tıkladım 65 level orc lardan seçebiliyorum..Ama seçmedim bu ne demek yani?

Savaş falan olunca mı açılıyor o seçenek yoksa benim levelimle ilgili bi durum mu?
  • sonunda oyun indi.
    elfler başlangıç yeri olarak nereyi seçtiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJ_furkan

@Chakır

hocam bu durumda nickin ne oluyo anlamadım ben

Bu arada monster play seçeneği aktif degildi o açılmış.Tıkladım 65 level orc lardan seçebiliyorum..Ama seçmedim bu ne demek yani?

Savaş falan olunca mı açılıyor o seçenek yoksa benim levelimle ilgili bi durum mu?

!0 lvl bir karakterden sonra açılıyor diye biliyorum
  • Başlangıç yerini seçemiyosun, sadece ismine yapışıyor, ben löthlerieni seçtim ama oyunda öyle bi yer yok zaten :P

16 level elfim, bree'De olan varsa fellowship kuralım

edit: Monster play şimdilik açık normalde açık olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkerius -- 24 Temmuz 2010; 10:29:28 >
  • Beyler bu PVMP olayları nasıl bilginiz var mı?
  • hunter skill verilişleri farklı.eksik olan bi skill var çok iyi dmg veriyodu şimdi hunter biraz güçsüz kalmış gibi geldi.belki ilerde verirler o skillide.
  • Daha önce sorulduysa kusura bakmayın,bu karakterler beta bitince silincek mi?
  • Sanırım open beta oluyor bu, silinmemesi lazım diye biliyorum.

Ben de indirdim sonunda kuruyorum, inşallah bi yanlışlık yapmadım hesap alırken vsvs.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.