Şimdi Ara

Lord Of The Rings de en çok sevdiğiniz karakter hangisi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
5.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Myy preciousssss.
     Lord Of The Rings de en çok sevdiğiniz karakter hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Myy preciousssss.

Ya bunun neresini seviyorsunuz?Sinema ve edebiyat tarihindeki en itici karkater bence.
  • legolas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Myy preciousssss.

Kıymetlimissss

Gimli

• her ne kadar filmde yer almayan bir karakter olsada kitabı okuyanlar bilir

TOM BOMBADİL
  • legolasSssS
  • orta çağdan beri ingiliz yani
    quote:

Orijinalden alıntı: chawush

Sir Aragorn

@sipahi

tom bombadil, sauronun yüzüğü kendisinden alamayacağı söylenen, ayrıkvadiye yaptığı zorlu yolculuğunda frodo ve saz arkadaşlarını kurtaran, doğaya hükmedebilen, yüzüğü iplemeyen, yüzüğün etki etmediği ve bence kitaptaki en gizemli karakter

hatta elrond'un divanında yüzüğü bombadil'e vermek düşünülmüş, ama börtü böcükle kafayı bozmuş bi tip olduğu için yüzüğü önemsemeyip unutacağı düşünüldüğü için vazgeçilmiş öyle kral bir tontondur kendisi

filmde yer almaması tamamiyle hayal kırıklığıdır

benim favorim tabiki ;

Witch-King of Angmar

• quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

Orijinalden alıntı: thereisno_spoon

Bunun Sauron olduğunu söylesem inanır mısınız? Gerçekten Sauron bu,3. çağın başlangıcına kadar böyleymiş kendileri (tabi yine de insan değil,sadece insan formunda.).

bunu görmüştüm fakat böyle net fotosunu görmemiştim, baya karizmatik ve yakışıklıymış sauron

İlginç

• quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Gothmog

Gandalf ....

• Legolas

plase aragorn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipahi

Tom bombadil kim,görevi ne ? Seriyi okumadım filmleri bir kaç kere izledim seri olarak.Oyunlarını ezbere bilirim.Bfm 2de özel güç olarak var tom bombadil.Zıplıyor dans ediyor falan :D

Orta Dünya'da yüzüğün gücünün işlemediği çok yaşlı, dev gibi, sakallı bi adam. Yüzük hem bu adamda çalışmıyor, hem de bu adam zaten yüzüğü umursamıyor. Öyle biri.
  • Denethor
  • Kralın dönüşünde uzatılmış versiyonda Witch King gandalfı yerle bir ediyor durum kitapda da aynı mı?
    bu arada kimse balrog sevmiyo galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungate

Kralın dönüşünde uzatılmış versiyonda Witch King gandalfı yerle bir ediyor durum kitapda da aynı mı?

tabiki birde balrog var, witch-king ile birlikte favori karakterlerim

bfme' de balrog geldimi tamamdır zaten

kitapta aslında bir çok şey atlanmış

örneğin mancınıklarla atılan taşların alev alma sebebi witch-king in yaptığı büyülerdir.

minas tirih kapısınında asıl kırılma nedeni "gron" değil witch-king in yaptığı büyüdür

kapı kırıldıktan sonra witch-king içeri girer ve orada bizim hacıyla karşılaşır, yine filmdeki gibi ayvayı yediniz artık tırtsın olum kelime-i şahadet getir len gibisinden okkalı bir laf eder ve kılıcı alevlenir(sanırım) tam o anda rohan borusunu duyar ve geri döner

ama öyle asa kırılma durumları yoktur, pıtırcık ceksın ın kendi uydurmasıdır

zaten genel tartışmalarda gandalf bir maia olduğu için geçmişte insan olan bir büyücüye yenilemeyeceği söylenir

• Witch King , Gimli , Gandalf
  • quote:

Orijinalden alıntı: the enemy

quote:

Orijinalden alıntı: sungate

Kralın dönüşünde uzatılmış versiyonda Witch King gandalfı yerle bir ediyor durum kitapda da aynı mı?

tabiki birde balrog var, witch-king ile birlikte favori karakterlerim

bfme' de balrog geldimi tamamdır zaten

kitapta aslında bir çok şey atlanmış

örneğin mancınıklarla atılan taşların alev alma sebebi witch-king in yaptığı büyülerdir.

minas tirih kapısınında asıl kırılma nedeni "gron" değil witch-king in yaptığı büyüdür

kapı kırıldıktan sonra witch-king içeri girer ve orada bizim hacıyla karşılaşır, yine filmdeki gibi ayvayı yediniz artık tırtsın olum kelime-i şahadet getir len gibisinden okkalı bir laf eder ve kılıcı alevlenir(sanırım) tam o anda rohan borusunu duyar ve geri döner

ama öyle asa kırılma durumları yoktur, pıtırcık ceksın ın kendi uydurmasıdır

zaten genel tartışmalarda gandalf bir maia olduğu için geçmişte insan olan bir büyücüye yenilemeyeceği söylenir

İki Kuleyi okuyorum bende orda da Elfler Miğfer Dibine gelmiyor.Elendil'in kılıcı da ilk kitapda dövülüyor Aragorn'a veriliyor.

• daha dur 3. kitabıda bitir kafan iyice karışıcak

şimdiden söyliyim, 3. kitapta legolas ve gimli pek olayın içinde değiller, figüran gibi ordan oraya koşuyorlar sadece bknz prens imrahil

2. kitaptasın eğer okumadıysan söyleyeyim azcık kıllık olsun, eomer değildi sanırım yardıma gelen, batı ağıl kralımıydı neydi.

ben filmde çok etkilenmiştim elflerin gelişinden, yani aslına bakarsan çok güzel şeylerde düşünülmüş ama çok saçma şeylerde eklenmiş

mouth of sauron da pisi pisine öldü yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: the enemy

daha dur 3. kitabıda bitir kafan iyice karışıcak

şimdiden söyliyim, 3. kitapta legolas ve gimli pek olayın içinde değiller, figüran gibi ordan oraya koşuyorlar sadece bknz prens imrahil

2. kitaptasın eğer okumadıysan söyleyeyim azcık kıllık olsun, eomer değildi sanırım yardıma gelen, batı ağıl kralımıydı neydi.

ben filmde çok etkilenmiştim elflerin gelişinden, yani aslına bakarsan çok güzel şeylerde düşünülmüş ama çok saçma şeylerde eklenmiş

mouth of sauron da pisi pisine öldü yahu

Erkenbrand geliyordu yardıma,aslında en çok Ağaçsakal'ın evini merak ettim ben filmde olsaydı nasıl olurdu acaba.

• İllaki Legolas
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.