Şimdi Ara

LoL'un Gözü Şimdi de Starcraft'ın Tahtında (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • LoL kısa zamanda çok büyük ilerlemeler kaydetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fengshyia

quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

league of legend wowu devirmedi yok oyle bır sey uyelık sayısına değil aktıf uyeık sayısına bakılmalı Bır lol oyuncusu 10çar açıyo ref ıcın ama bır wow oyuncusu 1 zaten suan en yuksek aktıf kulanıcı wowda olması lazım
    EDİT : burdan lolu sevmedıgım anlasılmasın zaten lol oynuyorum suan çokda seviyorum arkadaşlarınla gırınce çok zevkli ama wowudevirecek bir oyun değil ama suan kendı turu ıcındekı en zevklı oyun bence tabı dota2 yı bılmıyorum zaten tarz oalrak lole wow karşılaştırlamaz bırısınde bır hıkaye var buyuk bır harita var MMORPG diğeri Bir haritada pvp yapıyorsunuz

Zaten günlük aktif oyuncu sayisina göre alındığı yazyordu. Ama bilemeyeceğim ne kadar doğru olduğunu tabii

Dogru degildir ozaman ama suan ilk 3 se oldugu kesin hack olmayan para yatirmaya bagli olmayan oynayiasa ve takim oyununa bagli parasiz bir oyun ama bence wow bie gomlek ustun oyunlari dilan es gecersek oda coluk cocuk pek yok ha varmi var ama diger oyunlar kadar yok ama zaten dedigim gibi lol yada wow birinci demek yanlis olur ama dedigim gibi suan wow bi iki gomlek ustun bir oyun verdigi parayi hak ediyo bu arada wowa baba parasi veren ergen detected diyenleri kiniyorum lole ayda wowdan daha fazla para harcaniyor ayda wowda max 15 dolar harciyorsun bunu diyenler kesin daha fazla para harciyordur eminim

• Az para değil
  • şimdi lol un zamanı ne zaman biter ona benzer basit oynanış ve çok guzel bi akksiyon moba çıkmadığı surece lol 1 ncidir nedenmi ben lol den sonra 10 tane mmo denedim bunların içinde çok para harcadığım sağlam oyunlarda var ama nedense ne oyun gelirse gelsin gunde 1-2 kez lol atası geliyor inasanın
  • birileri 3 milyon aktif wow demiş vsvs bence kendilerini kandırıyorlar wow artık nerdeyse bitme noktasında lol se çıkıştı olan bi oyun ama wow kraldır çunku inanılmaz bi sure boyunca bu istikrarda gittiler lol bunu becerirmi bunu zaman gösterir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.