Şimdi Ara

LoL'un Gözü Şimdi de Starcraft'ın Tahtında (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • riot oyuncuya ve oyuna önem veriyor. bazı şirketler oyunla alakalarını kesmiş sadece gelene bakıyorlar. bknz: K2
    streamde yayınlanan turnuvalar oyuncu çekiyor. insan bakarken bile zevk alıyor. gerisini siz düşünün.
  • NOT SO FAST!
  • mahalle karısı gibi çeneniz var isteyen oynar istemeyen oynamaz
  • Bilmeyenler icin soyleyeyim 10m olan LoL'un aktif kullanicilari. Toplam kullanici sayisinin 30m+ oldugunu duyurmustu Riot. Ref sisteminin pek bi etkisi yok buna yani.
  • Bilmeyenler icin soyleyeyim 10m olan LoL'un aktif kullanicilari. Toplam kullanici sayisinin 30m+ oldugunu duyurmustu Riot. Ref sisteminin pek bi etkisi yok buna yani.
  • takip
  • O değilde Asyadan toplam 6 takım gelmesi çok kötü oldu. Avrupa ve Amerika elemeleri büyük finalden daha heycanlı olacak gibi.
  • lol wowumu devirmiş 11 milyon toplam oyuncuya sahip olan lol wowun aktif oyuncu sayısına eşit lolun sadece 3 milyon oyuncusu aktifse iyidir.Eğer aktif olmayan oyunculara bakıyorsak wowun 38 milyon oyuncusu vardı sanırım toplamda , wow mmoprg lolsa mmoprgden uzakdan yakından alakası olmayan bi oyun karşılaştırmak aptalca.Lol'un en çok oynanan mapi 5v5 (adını hatırlamıyorum) warcraft 3'ün en çok oynanan mapinin özentisidir Ve lol gibi lore 0 olan bi oyun starcraftı geçmesini beklemek komik doğrusu :D

Edit: şimdi aklıma geldi lol f2p wow ücretli diyorum ve sizi özenti oyununuzla baş başa bırakıp gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belarius -- 3 Mayıs 2012; 14:59:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

lol wowumu devirmiş 11 milyon toplam oyuncuya sahip olan lol wowun aktif oyuncu sayısına eşit lolun sadece 3 milyon oyuncusu aktifse iyidir.Eğer aktif olmayan oyunculara bakıyorsak wowun 38 milyon oyuncusu vardı sanırım toplamda , wow mmoprg lolsa mmoprgden uzakdan yakından alakası olmayan bi oyun karşılaştırmak aptalca.Lol'un en çok oynanan mapi 5v5 (adını hatırlamıyorum) warcraft 3'ün en çok oynanan mapinin özentisidir Ve lol gibi lore 0 olan bi oyun starcraftı geçmesini beklemek komik doğrusu :D

Edit: şimdi aklıma geldi lol f2p wow ücretli diyorum ve sizi özenti oyununuzla baş başa bırakıp gidiyorum

Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: z Z z Z z Z

quote:

lol wowumu devirmiş 11 milyon toplam oyuncuya sahip olan lol wowun aktif oyuncu sayısına eşit lolun sadece 3 milyon oyuncusu aktifse iyidir.Eğer aktif olmayan oyunculara bakıyorsak wowun 38 milyon oyuncusu vardı sanırım toplamda , wow mmoprg lolsa mmoprgden uzakdan yakından alakası olmayan bi oyun karşılaştırmak aptalca.Lol'un en çok oynanan mapi 5v5 (adını hatırlamıyorum) warcraft 3'ün en çok oynanan mapinin özentisidir Ve lol gibi lore 0 olan bi oyun starcraftı geçmesini beklemek komik doğrusu :D

Yav he he

Lol

• quote:

WoW'a bir heves paracıklarını döken ve sonradan içinde bir yara olarak kalan ergen detected.

• quote:

lol teen ergen vs. çocuk oyunu zaten hani o hsgg falan ergenlige gec girmis adamlar

lol en kotu ve oynamasi en kolay moba o konuda haklisin ki zaten fikir adamlari guinsoo falan hep dotanin yuz karalari

lol zaten bu 2012 senesiyle beraber iyice rengini belli etti eskiden lore falan vardi cat pat ondanda vazgecmisler boyle her 2 haftada bir hero cikartan iste her patch 3 5 janjanli skin cikaran bi oyun yani mide bulandirici bence lolun suanki hali. starcraft tahti falan zannediyorum saka amacli acilmis bi baslik bu boyle lol bolumune acmisken gaz bi baslik acalim gibisinden. yoksa lol suan piyasadaki en dandik ama populer oyunlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

quote:

WoW'a bir heves paracıklarını döken ve sonradan içinde bir yara olarak kalan ergen detected.

Hayatinda wow gibi parali oyunlari babasinin harcliyla oynayamayan kendi oynadigi oyunlari guzel sanan cocuk :D ben lola da para yatirmis adamim rahata tak :) wowa para yatirmisim icimde yara kalmis anca boyle seyler yazarsin :D hadi yazdiklarimdan bitanesi yanlis de ? Ulan warcraft la lolu karsilastiriyolar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Illuminati-

quote:

lol teen ergen vs. çocuk oyunu zaten hani o hsgg falan ergenlige gec girmis adamlar

lol en kotu ve oynamasi en kolay moba o konuda haklisin ki zaten fikir adamlari guinsoo falan hep dotanin yuz karalari

lol zaten bu 2012 senesiyle beraber iyice rengini belli etti eskiden lore falan vardi cat pat ondanda vazgecmisler boyle her 2 haftada bir hero cikartan iste her patch 3 5 janjanli skin cikaran bi oyun yani mide bulandirici bence lolun suanki hali. starcraft tahti falan zannediyorum saka amacli acilmis bi baslik bu boyle lol bolumune acmisken gaz bi baslik acalim gibisinden. yoksa lol suan piyasadaki en dandik ama populer oyunlardan.

Aynen oyle hocam ya :D beni sinirlendiren su ' yav hehe ' 'acin kalmis belli' gibi ergenlerin yorumlari degil :D Starcraft onlar daha portakalda vitaminken kac milyon oyuncuyo nolife a bagliyan oyun yok s2 den iyiymis lol :D yok riot blizzard I gecermis ulan blizzardin 1999 yilinda yaptigi seyleri bu sene yapan firma blizzardlami kiyaslaniyo onu anlamiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

quote:

Hayatinda wow gibi parali oyunlari babasinin harcliyla oynayamayan kendi oynadigi oyunlari guzel sanan cocuk :D ben lola da para yatirmis adamim rahata tak :) wowa para yatirmisim icimde yara kalmis anca boyle seyler yazarsin :D hadi yazdiklarimdan bitanesi yanlis de ? Ulan warcraft la lolu karsilastiriyolar ya

Sana dokunmuş ki deli gibi laf yetiştiriyorsun millete,bilemem yani.Ayrıca sana o dediklerini söyleyen oldu mu?2-3 kişinin yorumunu almışın genelleme yapıyorsun.Daha iyise iyidir kötüse kötüdür,lol denen oyun sana göre çöp olabilir ama belli ki hızlı bir gelişme göstermiş ve 'wowla lol kıyaslanıyo puahah' diyebileceğin yorumlar yapılmış bu oyun hakkında.Herkesin fikri farklıdır hadi şimdi uza.

• quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

league of legend wowu devirmedi yok oyle bır sey uyelık sayısına değil aktıf uyeık sayısına bakılmalı Bır lol oyuncusu 10çar açıyo ref ıcın ama bır wow oyuncusu 1 zaten suan en yuksek aktıf kulanıcı wowda olması lazım
    EDİT : burdan lolu sevmedıgım anlasılmasın zaten lol oynuyorum suan çokda seviyorum arkadaşlarınla gırınce çok zevkli ama wowudevirecek bir oyun değil ama suan kendı turu ıcındekı en zevklı oyun bence tabı dota2 yı bılmıyorum zaten tarz oalrak lole wow karşılaştırlamaz bırısınde bır hıkaye var buyuk bır harita var MMORPG diğeri Bir haritada pvp yapıyorsunuz

Zaten günlük aktif oyuncu sayisina göre alındığı yazyordu. Ama bilemeyeceğim ne kadar doğru olduğunu tabii
  • wow daha iyi daha çok oyuncusu var (vs vs ) diyebilirsin ama niye millete laf atıyosun ilk mesajda ? WOW U BABAN MI KURDU?
  • Arkadaşlar LoL erğen oyunu diyorsunuz.. Yok Grafikler söyle grafikler böyle.. Bunu Dota2 ve Hon oynayan arkadaşlarımda diyor.. Sürekli Git sen cocuk grafikli LoLunu oyna gibi laf yapıyorlar.. Dota2 Accountum da var Honda.. Gerçekci yapacaz diye diye içine edip herşeyi kapkaranlık yapıp Koskoca mapi tıkış tıkış yapıp sonrada üstüne.Hiç bir yenilik eklemeden.. Dota2 dir diye koyup yada. HoN yapdık biz çok farklı diye çıkarsanız size insanlar G.tü ile güler.. Birkere LoLde Bir heroyu 4 farklı türde kasabilirsiniz bu Dotada veya Honda yok yaratıcılık diye birşey yok neysen osun sen Tanksan tank dps ise dps.. LoL'de misal Nidale.. AD kasılabiliyor.. Tank kasılabiliyor.. AP kasılabiliyor. support olabiliyor ve hepsinde çok büyük işler yapıyor.. Hadi git bunu Dotada HoNda yap.. Mastires ve Runelar zaten başlı başına bir yenilik.. Hiç onlara laf yapamazsınız.. HoN ve Dota2 deki.. Rankedımsı sistem çok çok gereksiz saçma.. Daha bir sevyen bile olmadan girebiliyorsun.. Bilen bilmeyen herkez giriyor. LoL da bu sınır var mesala. Sevyene göre adamlarla oynuyorsun.. Ve Şunu diyin bana Dota HoN da her gün karşınıza Fnaticden MYM den ne bilim başka bir ünlü takımdan Karşınıza adam geliyor mu.. LoL size bu imkanı sağlıyor.. Diyorki Senin takımında olmasada sen kendini göster git en iyilerin arasında oyna. DOTA 2 isterse 3 boyutlu olsun isterse pcn içine girip ben oynayim 0 yenilik olan oyun motoru degişdirilip saçmalanmış bir oyundur. Kabul edin artık elim yoruldu yorum yazmakdan. HALA biz paralı oyun oynuyoruz GERÇEKÇİ oynuyoruz Siz cocuksunuz ergensiniz BİZ coooluz ADAMIZ havalarından triplerinden kurtulun.. birde unutmadan amaaaaan LoLde çok basit çocuklar oynuyor 13 yaşında tipler var diyen insanları oyun içinde gördüm ölüp ölüp dururken abi bunee mantık hatası bu ne saçm bu ne diyip duruyorlardı... Zamanında Troll morterd gibi heroların 1 vs 5 yaparken saçma olmuyormuydu sormak lazım..

• Bir şey daha dile getirmek istiyorum baba parasıymış felan diyede laf yapanlar.. O gün arkadaşlarım çok ısrar etti wow başla wow başla.. Bir acc alıp 70 kasabilmek 14 TL ye patladı. Bunuda babamdan alcak kadar düşmedim.. 85 olmak içinde +30 TL veriyorsunuz.. Ne şimdi 44 TL vererek sen benden üstünmü oldun WOW player ben sana 50 TL verem birdaha ne sen bu mevzuyu aç nede bu konu konuşulsun..
  • Riot bu hızla devam ederse seneye bütün rakiplerini sollamış olur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.