Şimdi Ara

lol'ü birlikte oynayacağım arkadaşlar ara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

carnagebegins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroicSlam11 -- 27 Temmuz 2011; 23:07:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Oldu olacak muhtarlıktan ikâmetgâh adresiyle SSK hizmet dökümü de iste. Bu ne ritüel arkadaşım, köy meydanı mı burası? Tarikat mısınız yoksa, ciddi söyle?

nicholai sana özeniyorum kimseden de kaçmamış zaten gel bi oyun atalım

Salih beni sevmiyorlar bak; boş adam olmakla suçluyorlar, kültürsüz eyitimsiz dahi anlamındaki -de'leri ve soru eklerini bitişik yazan öküz olarak görüyorlar, kızım olsa sana vermez, oğlum olsan her gün alnına su damlatırdım diyörlar. Sonunun böyle olmasını mı istersin ha, böyle olmasını mı istersin SÖYLE.

Ben yapacak olsam şu sefil hayattan kendimi çekip kurtarıcam da üzerimdeki ölü toprağına tutuldum bir kere. Ama yapabilirsem, buraları benim gibi PİSLİQ ve LUĞZIRlardan temizleyip tek renkli bir forum oluşturmak, her biri birbirine benzeyen matruşkalar gibi üyeleri dizmek ve o ısırılası dudaklarından şehvet öpücükleri almayı arzuladığım kızları da düzmek hayalindeyim. Ne dersin, yatmalık alt aşörtmenimizi altımıza çekip bu güneşli ve cıvıl cıvıl günde benimle nâif ve ciddi hedefime peyderpey ilerlemeye var mısın? Eğer cevabın evet ise, yağmur yağdığında beni düşün.

Çünkü ancak ölüm bizi ayırabilir birbirimizden... (Üç nokta da koyarım ki okuyup beyenen bağyanlar olursa "Daha anlatacağım şeyler var ama bende kalsın, gizemli bir erkeğim" imajını yaratabileyim)

• quote:

Can, millet oyun oynuyor sen yalnızca oyunun konusunda sürtüyorsun gibime geliyor kusura bakma da. Oyun işini ciddiye alıp kız arkadaşıyla da geçinebilen bir nesilin çocuklarıyız biz ama senin tohumun için yorum yapmayayım sonra şikâyet ediyorsun.

Aslında sen de seviyorsun seninle ilgilenmemi, biliyorum ama sana sararsam sübyancılıktan yatarım içerde. Öptüm çok. Kib.

Kötü niyet yok faideli bilgisi: Kızları güldürmek için maymunluk yapma cici. Kızlar kendilerini güldüren erkekten hoşlanır, kendine güldüren erkekten değil. O tür erkeklere yalnızca acırlar.

bağamı dedin ha bağamı?

bağa demişe benzemiyon o zaman bir soru sorduk cevaplarmısın lae

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

Oldu olacak muhtarlıktan ikâmetgâh adresiyle SSK hizmet dökümü de iste. Bu ne ritüel arkadaşım, köy meydanı mı burası? Tarikat mısınız yoksa, ciddi söyle?

nicholai sana özeniyorum kimseden de kaçmamış zaten gel bi oyun atalım

Salih beni sevmiyorlar bak; boş adam olmakla suçluyorlar, kültürsüz eyitimsiz dahi anlamındaki -de'leri ve soru eklerini bitişik yazan öküz olarak görüyorlar, kızım olsa sana vermez, oğlum olsan her gün alnına su damlatırdım diyörlar. Sonunun böyle olmasını mı istersin ha, böyle olmasını mı istersin SÖYLE.

Ben yapacak olsam şu sefil hayattan kendimi çekip kurtarıcam da üzerimdeki ölü toprağına tutuldum bir kere. Ama yapabilirsem, buraları benim gibi PİSLİQ ve LUĞZIRlardan temizleyip tek renkli bir forum oluşturmak, her biri birbirine benzeyen matruşkalar gibi üyeleri dizmek ve o ısırılası dudaklarından şehvet öpücükleri almayı arzuladığım kızları da düzmek hayalindeyim. Ne dersin, yatmalık alt aşörtmenimizi altımıza çekip bu güneşli ve cıvıl cıvıl günde benimle nâif ve ciddi hedefime peyderpey ilerlemeye var mısın? Eğer cevabın evet ise, yağmur yağdığında beni düşün.

Çünkü ancak ölüm bizi ayırabilir birbirimizden... (Üç nokta da koyarım ki okuyup beyenen bağyanlar olursa "Daha anlatacağım şeyler var ama bende kalsın, gizemli bir erkeğim" imajını yaratabileyim)

Nicholai benim bir suçum yok bsceditçisi biri böyle lafı kenardan iliştirsede "yarası olan göconur kardeşş" diyebilmek için seçtiği bu yöntemle beni sen özentisi ilan etti neyse ben zaten bikaç şey dışında pek çok şeye değer vermeyen bir insan olduğumda nicholai özentisi diye adlandırılmak ne kadar kötü bilemeyebilirim..

Sana özelden oyun nikini sorduğum gün yine böyle nazlanmıştın belki hatırlamakta zorlanan kısımlarını kullanmaya engel olan etmenler şuanda elinin birtanesini işgal ediyordur ama sen tek eliyle bile forumda birsünü özenti çıkaracak kişisin hala.. kahretsin mütevaziliğin beni iyice çıldırttı..

Şimdi peyderpey ilermeye varmıyım bilemedim biraz zamana ihtiyacım var sanırım bu yüzden üzerime gelme fazla belkide değiştirmemiz gereken kendimiz değil önce buna bir karar verelim iyi düşünmek lazım..

• DH Elite. Saçmalamışsınız böyle okuyasım bile gelmedi. Bidefa köftegül nicho özentisi değil ühühühühü. 2.si kendini kimseden ayrı görmeyin. Şöyle şöyle yapcan diyip öğretmeye bakın. Öğretemiyosanız bırakın gitsin ama hiçbirşey demeden adama NOOB OMGUDUDDUUD demek mantıksız. Yusuf sana diyorum Battleforge a gel eski parlak günlerimizi yaşıyalım ühühüh :(((

Yuemsin yorumu zaten... Oğulcan daha mantıklı yorum yapar. Küçük kardeşim kendisi. EZDİM SENİ. DH NİN YENİ KRALIYIM OOAOEOA!!111!
  • bi cvp yazacaktımda son uyarı puanındayım o yüzden sadece bi soru soracam şu bilmediği oyunu oymaya çalışan dienlere.

annenizin karnında mı öğrendiniz siz bu oyunu sevgili playerler??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok---

DH Elite. Saçmalamışsınız böyle okuyasım bile gelmedi. Bidefa köftegül nicho özentisi değil ühühühühü. 2.si kendini kimseden ayrı görmeyin. Şöyle şöyle yapcan diyip öğretmeye bakın. Öğretemiyosanız bırakın gitsin ama hiçbirşey demeden adama NOOB OMGUDUDDUUD demek mantıksız. Yusuf sana diyorum Battleforge a gel eski parlak günlerimizi yaşıyalım ühühüh :(((

Yuemsin yorumu zaten... Oğulcan daha mantıklı yorum yapar. Küçük kardeşim kendisi. EZDİM SENİ. DH NİN YENİ KRALIYIM OOAOEOA!!111!

mantıklı olacam diye yırtınmışa pek benzemiyordum bu bir yana burdaki herkes mantığını klavyesinin kenarına koymuş yazarken arada parmaklarını bandırıp öyle yazıyolar sanırım da ben bandırmayınca sorun oldu.. ilginç..

• @yuems böyle cool bi söz yazıyım demişsin ama saçmalamışsın hacı.

@ölüm lokumu ırkçılıgın manası yok abi, eğer ruslara öyle diyorsun ama inan türklerin durumu da pek parlak değil.

@devrim olm bf sux, lol oyna sen.

@nicholai geçen feedleyince engelledin mi sen beniğ :( ? ha nicholai ? rus demişlerdi sana, savunmuştum seni. rus değil o arkadaşım benim demiştim, annelerini ortaya katmıştım. canım pahasına engellemiştim sana rus demelerini. bunun için miydi ha bunun için miiiydiii ???

@dağınık ekle bakiyim "dattebayo"

@hikayeci inan mesele oyunu iyi oynamak değil, ben lvl 15 arkadaşlarla da takılıyorum, onlara oyunu erkenden öğretip karşı takımına daha yüksek lvl adamların da gelmesini sağlayarak onun açısından oyunun zorluğunu arttırıyorum falan. ama nice lvl 30lar var ki adama bir şey dersin, dediğin apaçık doğru bir şeydir, ama adam yapmaz. takmaz bile seni, şimdi sen bu göz göre göre hata yapan lvl 30 adamla takılırsan bir hafta sonra nasıl bi durumda olursun bilgin var mı :)
    özet geçersek nub dediğin söz dinlesin istediği kadar feedlesin, taşırım ben.

yazından low lvl olduğunu çıkardım, dattebayo eklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watafak -- 28 Temmuz 2011; 3:07:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok---

DH Elite. Saçmalamışsınız böyle okuyasım bile gelmedi. Bidefa köftegül nicho özentisi değil ühühühühü. 2.si kendini kimseden ayrı görmeyin. Şöyle şöyle yapcan diyip öğretmeye bakın. Öğretemiyosanız bırakın gitsin ama hiçbirşey demeden adama NOOB OMGUDUDDUUD demek mantıksız. Yusuf sana diyorum Battleforge a gel eski parlak günlerimizi yaşıyalım ühühüh :(((

Buraya resim koydun diye tanımadığın birisi seni ekleyip, ne bir isim, ne bir forum nicki vermeden "hadi girek" derse sen de o dediğin "elite"lardan olursun. Yap bunu, ya da yapmalarını iste.
    Ayrıca 1 haftadır her gün 50 tane oyun invite'ı geliyor, ısrarla. Yine bu tanımadığım kişilerden. AFK ayağı yapınca bir tepki gelmiyor da decline basınca "DH LİSELİ TİM İŞ BAŞINDA" diye bir haykırışla karşılaşıyorsun genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 28 Temmuz 2011; 3:16:48 >

• Beni her girdiğimde en az 5 kişi ekliyor (OEOAOEAO SÜPER POPÜLERİM) bende takımı 5 e tamamlamak için herkese davet atan manyaklardanım. Ama tanıdığım adamlara atıyorum tanımadıklarıma değil farkım burda. Ben garip huyluyum biraz. Dh deki tutumuna göre adama davranıyorum dh dense eğer. Mesela Gurcell başımın tacıdır. Adam mükemmel feedliyo ama olsun. Böyle aşırı takmam adam kötüyse ciddi oynıycam diyip bilerek feedlemesin yeter. Trolliycekse beraber trolleriz nerd rage de yapmam. Arkadaş listemin çoğuyla 10 15 leveldan beri oynuyorum. Bi %30 uda 10 levelken eklediklerim. DEVRİMİN ÇIRAKLARI falan diyodum yusufla hatta. Hala oynuyoruz dediğim gibi muhabbeti olsun yeter. O yüzden İNANBANA gel birlikte oynıyalım ühühühühü. Yarın oynarız. Noobları almıyorum ama 15 25 arası alıyorum çoğunlukla.
  • devrim, ezreal ile attığın fail ultileri hatırladım. sana bu oyunu ben öğretmiştim lan :D ama senle 2-3 oyundan sonra anlaadım ki kötü bir eğitmenim, kendimi içkiye kumara verdim. tf2 takılıyorum indir gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watafak -- 28 Temmuz 2011; 4:36:25 >
  • Evet çırak eğitmenini ezdi ;))))))9999
  • you have slained your master yusuf, say gg to him!!!
  • BdTmeRiseng

eu nordic & east

ama şimdi tatilde olduğum için giremiyorum oyuna 1 ağustos'tan itibaren gireceğim

isteyen ekleyebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLittleKnight -- 28 Temmuz 2011; 14:08:30 >
  • eu nordic / caet
    1600 elo civariyim ekleyin beni takilalim elo hellde kaldigina inananlari da gerekirse kurtaririm zor bisey degil zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caetay -- 28 Temmuz 2011; 13:01:14 >
  • @Watafak cool olmaya ben mi çalışıyorum yoksa insanlara noob feeder mazoşist diyerek yeter lan rahat verin arkadaş aramıyorum havası yaratarak sen mi cool olma havası içindesin?

http://forum.donanimhaber.com/m_44468602/mpage_1/key_donanimhaber%2Carkadaslik/tm.htm

madem öyle neden bu linketeki "Donanımhaber Oyuniçin Arkadaşlık Grubu" konusunda ilk sıralarda senin adın var? neden bu linkteki konunun ilk cevabında senin;

Oyun içi nick : Dattebayo
    Eu
    yeni başlayanlara eğitim verilir :)

böyle bir mesajın var? bunu söylerken feeder ve noob dışındakileri mi kapsıyordu senin eğitimin?

şimdi de arkadaş aramıyorum diyerek cool olmaya çalışan sen olmadın öylemi... peki...

• yazımı okumadan yorum yapma. yeni başlayanlara eğitim veriyorum, noob olup da göz göre göre yanlış yapan, ve bu yanlışından dolayı başkalarını suçlayanlara değil.

yeni başlayanlara herhangi bir kötü lafım olmadı dikkat ettiysen, hatta hatalarının normal olduğunu bile söylemiş olmam lazım yazılarımda. dikkatli okursan anlarsın. H varya, merdiven o, temelden başla sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watafak

@yuems böyle cool bi söz yazıyım demişsin ama saçmalamışsın hacı.

@ölüm lokumu ırkçılıgın manası yok abi, eğer ruslara öyle diyorsun ama inan türklerin durumu da pek parlak değil.

@devrim olm bf sux, lol oyna sen.

@nicholai geçen feedleyince engelledin mi sen beniğ :( ? ha nicholai ? rus demişlerdi sana, savunmuştum seni. rus değil o arkadaşım benim demiştim, annelerini ortaya katmıştım. canım pahasına engellemiştim sana rus demelerini. bunun için miydi ha bunun için miiiydiii ???

@dağınık ekle bakiyim "dattebayo"

@hikayeci inan mesele oyunu iyi oynamak değil, ben lvl 15 arkadaşlarla da takılıyorum, onlara oyunu erkenden öğretip karşı takımına daha yüksek lvl adamların da gelmesini sağlayarak onun açısından oyunun zorluğunu arttırıyorum falan. ama nice lvl 30lar var ki adama bir şey dersin, dediğin apaçık doğru bir şeydir, ama adam yapmaz. takmaz bile seni, şimdi sen bu göz göre göre hata yapan lvl 30 adamla takılırsan bir hafta sonra nasıl bi durumda olursun bilgin var mı :)
    özet geçersek nub dediğin söz dinlesin istediği kadar feedlesin, taşırım ben.

yazından low lvl olduğunu çıkardım, dattebayo eklersin.

Olm iyi de ben Rus'um lan. İnanmıyorsan forumdaki arkadaşlarla dünkü oyunumuzun sonunda "Babam bana dokundu." temalı çalışmamın sıkrinşatını yollayayım. Babamın adının Nicholai olduğunu, beni çok sevdiğinden bazen bodrumda bana yardım et deyip aksiyonlar yaşadığımızı falan aktardım oraya. Okuyun diye yazıyoruz bunları. O kadar kitabı kışın yakalım da ısınalım diye yazmadık.

@Ragnarok vicdansızına (Diğerleri okumasın lütfen); Beni her gün 25 kişi ekliyor rahatlıkla. Bazıları bağyan oluyor, işte erkeklerin kadınlardan üstün olduğunu yazılarımda argo kullanarak cinsiyet ayrımcılığı yaptığımı, erkek olduğumu belli ettiğimi söyleyenlerden tut o şehvet ısırıkları alınası yanakları yazılarımı okurken gülümsemekten gamzelerini belli eden güzel gözlü zengin ve bakımlı kadınlara kadar. Bazıları da abızıttın mı?:) deyip beni engelliyor. He deyince zıt da demiyor, direkt engelliyor.

İnsanlık nereye gidiyor?

Kıskanç, bencil ve çirkin edit: Yeter birader, kavgayı bırakın da şu beni sevdiğiniz kısımları az daha irdeleyin. Sırtım terledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 28 Temmuz 2011; 14:16:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caetay

eu nordic / caet
    1600 elo civariyim ekleyin beni takilalim elo hellde kaldigina inananlari da gerekirse kurtaririm zor bisey degil zaten

Bu adama dikkat edin..
  • Benim bu konuya birseyler yazmam lazim. Hepsini okuyunca yazarim az sabirli olun.

Not: Buarada Watafak iyidir. Cok guzel geyik yapar iyide oyun oynar ama herkese tavsiye etmem.
    Not2: Nico nedir bu forumun senden istedigi? Ne yaptin sen bu adamlara?
    Not3: yazacak bisey bulamadim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.