DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
LOL Soru-Cevap Kosesi
2.107
Cevap
34
Favori
75.468
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      15951 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Ocak 2013 13:59:11 Konu Sahibi
      Merhaba,
      Bu konu altinda LOL hakkinda sorulmak istenilen ve merak edilen tum sorulara beraberce cevap vermeye calisacagiz. Daha once benzeri acilan konulardan farkli olarak Rehber Bolumunde yer alacak ve gerekirse ust konu olarak tutulacaktir.
      Bu konuda akliniza takilan, bilmek istediginiz yada bilmediginiz LOL ile ilgili olan herseyi sorabilirsiniz. Fakat Champion tavsiye, Taktik ve ust konularda bahsi gecen seyler sorulmasi yasaktir. Amacimiz bir cesit bbilgi bankasi olusturmak ve malum Season 3 de ki yeniliklere daha cabuk alisabilmektir.
      Ayrica "Mesajim Bulunsun" veya "Takip" gibi mesajlarinin kullanimi yasaktir. Onun yerine konunun altindaki "Mesajim Bulunsun" butonu ile takibi yapilacaktir.

Konunun Kullanimi:
      - Uyelerimizin sordugu sorunun cevabini bilenler uyenin mesajini alintilayarak cevapyalacaktir.
      - Karsit gorus, alternatif cevap ya da benzeri sekilde konularin uzamasina sebebiyet verecek mesajlarin tartismaya donmeden sonlanmasi gerekiyor.
      Dolayisi ile bu tarz tartismaya girmemenizi tavsiye ederim. Gerekirse tartismanin netlesmesi icin yeni konu acilabilir.
      - Cok eski mesajlari cevaplamayin. En guncel soru konun en sonundaki sorudur.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Yüzbaşı
      887 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:08:14
      BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
      bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
      neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123Sharky -- 9 Ocak 2013; 14:11:42 >
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Not
      09 Ocak 2013 14:10:04
      İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 9 Ocak 2013; 14:13:06 >

Nothing is true,Everything is permitted..

.:Altaïr ibn La-Ahad:.
    • Binbaşı
      1658 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:14:05
      Health bazlı vuran itemlere karşı ne yapmalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramstayn -- 18 Nisan 2014; 21:04:05 >

Feuer und Wasser kommen nicht zusammen
      Kann man nicht binden sind nicht verwandt
      In Funken versunken steh ich in Flammen

und bin im Wasser verbrannt

Im Wasser verbrannt
    • Yüzbaşı
      563 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:21:11
      quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
      bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
      neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

@123Sharky bt nin life steal i normal vuruşların tamamında ve bazı fiziksel skillerde etkili.BT nin bana göre en önemli özelliği lane de uzun süre kalmanı sağlar ve fightlarda gelen life steal küçümsenmemeli + olarak yüksek damage full stack bir bt 100 damage veriyor.

Alıntıları Göster

@KıL hiç ranked girmemiş bir oyuncu 1200 elodan başlar ilk oyunlarında elosu gözükmez
      quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

@ramstayn Mundo eğer full itemse 1v1 de öldürmek pek kolay değil ama ap carry niz dfg almışsa birde ignite atmışsanız sanıyorum ki en kolay bu şekil öldürülebilir. (ignite attığında ultisinin verdiği hp nin %50 sini kaybediyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 9 Ocak 2013; 14:23:50 >
      |
      |

• Çavuş
      65 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:58:54
      ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

Diamond yolunda .........
    • Yüzbaşı
      563 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:05:26
      quote:

Orijinalden alıntı: za1reth

ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

bende bir ara west te türkçeyi denemiştim bazıları ban yersin diyor ama somut birşey yok herkes varsayımla konuşuyor.Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
      |
      |

• 09 Ocak 2013 15:06:06
      quote:

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

And this is how it looks when I am standing on the edge
      And this is how I break apart when I finally hit the ground
      And this is how it hurts when I pretend I don't feel any pain
      And this is how I disappear when I throw myself away

500px Steam
    • Çavuş
      65 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:11:54
      quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Alıntıları Göster

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

• 09 Ocak 2013 15:16:01
      quote:

Alıntıları Göster

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

500px Steam
    • Binbaşı
      1042 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:47:17
      quote:

Alıntıları Göster

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

Dostum önce iki sunucunun güncel patch dosyalarını indireceksin daha sonra Tr sunucusunu açacaksın ilk oyna geldiğinde kapat. Arkadaşın belirttiği locale.cfg dosyasını aç ve en_gb yaz bu kadar. Bir daha ki açışında güncelleme istemeyecektir senden ama sunucu değiştirirsen dediğim yolu tekrarlaman gerekecek.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksaydık, karanlıklar aydınlığa dönerdi ...
    • Çavuş
      65 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:52:08
      quote:

Alıntıları Göster

Oyun tamamiyle ingilizce oluyor.Diğer türlü yapamadım ben,bu yolla cok basit.Benimde internetim 10 kb
      |
      |

• Yarbay
      3376 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:59:43
      oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

• Yarbay
      2122 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:02:12
      TR'de ping yok ama lag var sizde de böyle mi? 4 kişiye sordum 3'ü he dedi.
      |
      |

• Yarbay
      2453 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Jamie Cook

09 Ocak 2013 16:07:45
      cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

• Yüzbaşı
      289 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:13:23
      quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

turnusol kağıdı ile renk değiştiriyor
      |
      |

LOL TR : AizChen
    • Yüzbaşı
      915 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:14:35
      quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

KT Bullets Rolster and NaJin Black Sword fan^^
    • Yarbay
      2492 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:17:08
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackDiary

cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

Aşırı profesyonel cevap:

Deneme yapıcaksın, sana dönükken ultiyi basarsan stun yiyor mu yemiyo mu, sonra öteki tarafa dönükken basarsan stun yiyor mu? Onu öğrendikten sonra katarinanın dönük olduğu yere göre ulti atıcaksın. Tabi bunu yapmak için ÇOK güçlü reflexin olması gerekir.

ortalama oyuncu cevabı:

Rastgele bas %50 şansın var.

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi Dev Konu

Zalman Z11+ / Powercolor AMD R9 280x / AMD FX 8320 / M5A97 R2.0 / Kingston 2133 MHz 2*4=8GB Dual Kit
      Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+
    • 09 Ocak 2013 16:17:52
      quote:

Orijinalden alıntı: janneninklavyesi

Alıntıları Göster

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.

500px Steam
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      6 Not
      09 Ocak 2013 16:18:16
      quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

hp'ye göre vuran karanterler tercih edilmeli ve 1 adet ignite atılmalı

dün solo top da karşıma geldi,lanede trade girdigimiz an %30 canla ayrılıyor,tabi ulti basıp fulleyip gene geliyor orası ayrı :D ama E skili çok işe yaradı mundoya karşı

ayrıca adc olarakda tristina veya vayne

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,480
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.