Şimdi Ara

LoL icin notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar lol icin notebook alicam 1000 tl butcem var lol oynarken kasmasin yeter onerilerinizi alabilirmiyim

Not:http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/dell-3521-11w45bc-3521-notebook-pentium-18ghz-4gb-500gb-156-intel-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=67819
    Ben biraz baktim bu iyi gibi geldi suan aklimda bu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oynarsında sadece lol için almak saçma değil mi ?
  • Lol yeterli oluyo bana baska oyunlarda yuklerim ama oncelik lolde

• notebook bölümüne açman daha mantıklı burdakilerin oyunla ilgisi bilgileri var donanımla ilgili bilgilerinin olduğunu sanmıyorum
  • Tavsiye icin tesekkurler orda aciyorum hemen :)

• Verdiğin linkteki laptop oyunu bile zor açar. 1.200 - 1300'e ancak oyunu orta ayarlarda 30 fps ile oynatabilecek laptop bulabilirsin. Sadece ram'e bakma. En azından çift çekirdek 2,4 ghz işlemcin, paylaşımsız 512 mb orta seviye bir ekran kartı ve 3 ya da 4 gb RAM'e sahip olmalısın. Bu şekilde low grafikte rahat oynayabilirsin

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-e1-571g-e1-571g-notebook-core-i5-260ghz-4gb-500gb-2gb-156-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=67853

Bunun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSG -- 5 Ağustos 2013; 1:24:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Verdiğin linkteki laptop oyunu bile zor açar. 1.200 - 1300'e ancak oyunu orta ayarlarda 30 fps ile oynatabilecek laptop bulabilirsin. Sadece ram'e bakma. En azından çift çekirdek 2,4 ghz işlemcin, paylaşımsız 512 mb orta seviye bir ekran kartı ve 3 ya da 4 gb RAM'e sahip olmalısın. Bu şekilde low grafikte rahat oynayabilirsin

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-e1-571g-e1-571g-notebook-core-i5-260ghz-4gb-500gb-2gb-156-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=67853

Bunun gibi

İşlemci hızı 2.4 olmasa da olur bu desktop değil ama yine 2 ghz üstü olsun tabi sonucta ama pentium alma.i3-i5 var o fiyata.Bir de acer almanı tavsiye etmem.Düşük bütçe modellerinin çoğunluğunda ısınma sorunu mevcuttur.

• quote:

Verdiğin linkteki laptop oyunu bile zor açar. 1.200 - 1300'e ancak oyunu orta ayarlarda 30 fps ile oynatabilecek laptop bulabilirsin. Sadece ram'e bakma. En azından çift çekirdek 2,4 ghz işlemcin, paylaşımsız 512 mb orta seviye bir ekran kartı ve 3 ya da 4 gb RAM'e sahip olmalısın. Bu şekilde low grafikte rahat oynayabilirsin

Bunun gibi

1300 tlye aldığım bilgisayarımda hepsi very highda oynuyorum desem???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: swindler48

Merhaba arkadaslar lol icin notebook alicam 1000 tl butcem var lol oynarken kasmasin yeter onerilerinizi alabilirmiyim

Not:http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/dell-3521-11w45bc-3521-notebook-pentium-18ghz-4gb-500gb-156-intel-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=67819
    Ben biraz baktim bu iyi gibi geldi suan aklimda bu var

Hocam bence notebook alma.Sistem tavsiyesi bölümüne bütçeni yaz onlar sana o notebooktan kat kat iyi bir sistem toplarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 360Arcader

quote:

Bunun gibi

İşlemci hızı 2.4 olmasa da olur bu desktop değil ama yine 2 ghz üstü olsun tabi sonucta ama pentium alma.i3-i5 var o fiyata.Bir de acer almanı tavsiye etmem.Düşük bütçe modellerinin çoğunluğunda ısınma sorunu mevcuttur.

Açıkcası gaming laptoplar dışında ısınma sorunu yaşamayan laptop görmedim ben. Ama aynı düzeylerde lenova bulabilir. Şayet lenovaların daha az ısınma problemi yaşadığını duymuştum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 360Arcader

quote:

Bunun gibi

Açıkcası gaming laptoplar dışında ısınma sorunu yaşamayan laptop görmedim ben. Ama aynı düzeylerde lenova bulabilir. Şayet lenovaların daha az ısınma problemi yaşadığını duymuştum

Ben de asus'un k55vd, k55vj, k56cb modellerinin hiçbirinde ısınma olduğunu görmedim.Notebook forumunda da baya mesajım vardır 1-2 aydır bakıyorum o foruma 1-2 şikayet anca görmüşümdür o da ısınmadan değil.

• Arkadaslar butcem 1000 tl en fazla 1100 olur ben fazla anlamiyorum hepsi low da olsada olur 60 fps oynayabileyim yeter

• quote:

Arkadaslar butcem 1000 tl en fazla 1100 olur ben fazla anlamiyorum hepsi low da olsada olur 60 fps oynayabileyim yeter

İnternetten mi alacaksın elden mi? Bazıları internetten almak istemiyor da sana model bakayım.Hangi ilde oturuyorsun eğer internetten almaya karşıysan?
  • quote:

Arkadaslar butcem 1000 tl en fazla 1100 olur ben fazla anlamiyorum hepsi low da olsada olur 60 fps oynayabileyim yeter

Bana kalırsa bu işlerden anlayan bir arkadaşını al yanına, birlikte o parayla kasa toparlayın. Ortaya çok daha verimli bir şey çıkar
  • Farketmez karsi degilim Mugla/Fethiye de oturuyorum

• Hocam masaustu istemiyorum tasimam lazim surekli evde duran biri degilim

• 2. El 500 Tl ye bir asus almak hem karlı hemde performanslı. Lol sistem isteyen bir oyun değil
  • Ben de Acer Travelmate 5742G laptop var fps oyun başlarında 150 tfde 60 falan oluyor tavsiye ederim ama senin bütçeni aşabilir 1200 'e almıştım sanırım .
  • Evet asar 100 lira bile olsa bana verilen limit 800 tl ustunu ben eklicem zaten okadarda param yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.