Şimdi Ara

Lol'e Yeni Başlayacagım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bu Lol Denen Oyuna Baslayacagım Hakkında Hiç Bişey Bilmiyorum Sitesini Bile Açmadım Ama İsmi Güzel Geldi Oyun Neyle İlgili Konusu Ne Nasıl Oynanır Neye Dikakt Edilir MMO Mudur Fps Midir Yani Sadece Adını Duydugum Bir Oyuna Başlamak İstiyorum Metin2 Yede Boyle Baslamıstım Bi Aralar Oynaya Oynaya Herseyi Ogrendim Ama 4 Yılımı Aldı O 4 Yıl Boşa Gitti Hiç Zevk Vermiyor Malum Yaz Geldi Gündüz Dişarı Cıkılmaz Bu Sıcakta Anca Akşam Cıkılır Gündüz Oyalanacak Bişeyler Lazım Yani Bana Bi Bu Konuyu Koşelice Anlatabilirmisiniz Mesela Siz Lol e Nasıl Başladınız Açılımını Bile Bilmiyorum Lol 'ün Çaresizlikten :D:D Oyun Arıyorum Cs. Oynuyorum Ama MousePad Siparişim Gelene Kadar Oyalanacak Bişeyler Lazım Siz Beni Anladınız İşte.. Nedir Bu Lol ? :)

• Okumayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Okumayın.

Burda Bilgi Almaya Çalışıyoruz Demi
  • çok lag oluyor 300 ping oluyor hiç oynanmıyor konusuda kule kesiyon bot kesiyon kurt murt kesiyon sıkıcı yani biz niye oynuyoz bende bilmiyom
  • metin2 ye devam et bence
  • Kurt Murt Kesiyon he w.team gibi bişeymi
  • quote:

Okumayın.

10 mesajından 9'u boş, yardım etmeyeceksen neden mesaj atarsın ki?

2 takım var her takım 5 kişilik, Nexus adlı düşman takımın binasını yoketmeye çalışıyorsun özet olarak. Mid, Jungle, Bottom, Top adlı koridorlar var. Mid'e genelde APC, Top'a offtank, Jungle'a tank, Bottom'a da ADC, Support gider. APC oyunda ability power üzerine oynar, ability power veren itemleri alır, ADC ad versiyonu, tank sırf dayanıklıklık üzerine oynanılıyor takımı tanklayıp tüm damage'i üzerine çekersin, offtank'ta APC / ADC - Tank karışımı, Support'ta support itemleri ile takımı destek olan bir rol.

izi pizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 26 Haziran 2013; 17:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Okumayın.

2 takım var her takım 5 kişilik, Nexus adlı düşman takımın binasını yoketmeye çalışıyorsun özet olarak. Mid, Jungle, Bottom, Top adlı koridorlar var. Mid'e genelde APC, Top'a offtank, Jungle'a tank, Bottom'a da ADC, Support gider. APC oyunda ability power üzerine oynar, ability power veren itemleri alır, ADC ad versiyonu, tank sırf dayanıklıklık üzerine oynanılıyor takımı tanklayıp tüm damage'i üzerine çekersin, offtank'ta APC / ADC - Tank karışımı, Support'ta support itemleri ile takımı destek olan bir rol.

izi pizi.

Yani anladıgım kadarıyla karşı takımın kulesini ele geçirip xp mi kazanıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Okumayın.

izi pizi.

Abi açılımını bile biliyorum demiş ben en basitinden araştırarak geldim öğrendim kimse bana yardım etmedi. Biraz bakar insan en basitinden Youtube videolarına.

• Normalde yapmazdım ama, Metin2'den sonrasını okumadım, gerçekten.
  • Sen kendini ne sanıyosun her kelimenin basını büyük yapmalar falan dünya senin etrafındamı dönüyor qnq?
  • El Alıskanlıgı Furkangok45 ama istersen senin içinde boyle yaziyim :D forumda dolanırken lol gordum canımda sıkkın baslayayım oyuna dedım gelıp sizn yaptıgınıza bak destek olcanıza kostek oluyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirBlock

El Alıskanlıgı Furkangok45 ama istersen senin içinde boyle yaziyim :D forumda dolanırken lol gordum canımda sıkkın baslayayım oyuna dedım gelıp sizn yaptıgınıza bak destek olcanıza kostek oluyonuz

League of Legends nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Yeni oyuncu rehberi

http://gameinfo.tr.leagueoflegends.com/tr/game-info/get-started/new-player-guide/

• metin2'yi 4 yılda nasıl öğrendin onu anlamadım. Sadece 3 ay oynayıp sql öğrenmek için kendime hamachi server kurmuştum . Custom 130 level silahlar vardı tıraş bıçağı falan hey gidi günler
  • Evet ama başladığında botlarla oyna türk serverinde oyna ama ana bacı girerler demedi deme
  • metin2 den geliyorsan hiç uğraşma oyun mekanikleri çok farklı
  • ÖN YARGILARINDAN KURTUL Bİ HER METİN2 OYNAYAN COCUK OLSAYDI... YENILINCE SOVECEK KADARDA KARAKTERSİZ DEĞİLİM SORUNU KENDIMDE ARARIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirBlock

Kurt Murt Kesiyon he w.team gibi bişeymi

• yanlış anlamada siteye bile bakmadım diyosun yardım istiyosun biz başladığımızda türkçe site falan da yoktu çırpınırdık sınırlı imkanlarla biraz uğraş sonra yardım iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mashido

yanlış anlamada siteye bile bakmadım diyosun yardım istiyosun biz başladığımızda türkçe site falan da yoktu çırpınırdık sınırlı imkanlarla biraz uğraş sonra yardım iste

+46654366
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.