Şimdi Ara

LoL Dünyasının En iyi takımı : CLG.EU < ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
9.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence aAa takımını unutmamamak lazım.cünkü moma ayrılısından cok sey kaybeder diye düşünsem de amt mid de cok iyi iş görüyor.ayrıca güzel takım oyunları var hicbir zaman kücümsenemeyecek bir takım aAa,avrupanın clg den sonraki bana göre en iddalı takımıdır(m5 bu aralar dağıtmıs gibi görünüyor gosu bence cok haketmiyor o takımı cünkü hepsi karakterli elemanlar ama gosu flamer ve aşagılayıcı).AL takımı ise yeni arayıslarda angush da gitti takımdan cok fazla birsey beklemiyorum acıkcası bu aralar onlardan.clg na hayatının büyük yanlıslarını yaptı.dignitas amerikadan favori takım gibi görünüyor.tsm ise dyrus ve oddone rol değişimi hic fayda sağlıcağını sanmıyorm.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

@SchutZ
    Oyun dunyasini iyi tanimak daha kurallara ve duzene uymamaya sebebiyet verseydi. Bu forumda hic kimsenin ayni konu altina yorum yazmasina gerekkalmazdi. Yada her oyunu bilen bu ozgurluge sahip olsaydi dusunun ne halde olurdu forum.
    Kibarca yapilmasi gerekeni yapmasini soyledikden sonra konuyu kilitlememis olmam yapilan ise saygimi gosterir. Lakin o saygiyi gormezden gelip cesitli bahaneler turetmende forumu gectim ama en azindan bana karsi saygisizligini gosterir.
    Simdi kisa ve net birsekilde soruyorum sen benim yerimde olsaydin ne karar verirdin?

Eğer o kadar sorun teşkil ediyor ise,bu yazımı kopyalayıp diğer mesajın altına yahut diğer mesajları bu konunun altına alabilirsin çok zor olmasa gerek
  • Benim favorim ALTERNATE valla.
  • @Ken B.
    Bunu benim yapmam degil sizin bilmesi gerekir.
  • Alın Oce'nin nasıl top oynadığını izleyin son karar sizin:http://www.own3d.tv/#/live/2721

Bu arada kev1n çok iyi Orianna oynuyor.
  • Oce'ye laf söyletmem beyler
  • Şu anda da SK vs M5 var.
  • Mundo yaklaşık 2 dakika çimende bekledi ama sonunda aldılar Darien'i.

Darien'i 2. kez aldılar. Ocelote bence şu an iyi gidiyor, farm'ını düzgün yapıyor, kontrollü oynuyor. Ama xin'den hiç gank yemedi şu ana kadar. Mundo'nun attığı gankleri xin atmış olsaydı çok daha farklı olurdu durum.

Vazgeçtim, oce mide geri dönmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 20 Mayıs 2012; 17:43:08 >
  • M5 yardırışlarda
  • 1/4 kennen gg oce
  • "Merhaba ben Reginald,oynamayı bilmem ama size çok fena kızarım."
    Türkçesi bile komik

edit:

CLG.Na = Voyboy,bigfatlp
    bu nedir yaw bigfatlp realy orada tek adam var oda doublelift 1 numaralı ad carry gerisi yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 20 Mayıs 2012; 18:07:24 >
  • voyboyun transferiyle support problemi dışında kusursuz bir takım oldu diye düşünüyorum (xpecial veya nhat en sevdiğim,tarzlarını begendiğim 2 supp,onlardan birinide alırlarsa en çok yıldıza sahip takım olacaklar bana kalırsa.)

ama her zaman TSM benim favori takımım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

"Merhaba ben Reginald,oynamayı bilmem ama size çok fena kızarım."
    Türkçesi bile komik

edit:

CLG.Na = Voyboy,bigfatlp
    bu nedir yaw bigfatlp realy orada tek adam var oda doublelift 1 numaralı ad carry gerisi yalan.

+1

Regi kötü dedim forumda bana yok senin elon +2 k mı falan filan denildi.
    Ama şu gerçek turnuvadaki diğer mid oyuncularına bakın regi cidden kötü kalıyor onların arasında

Ayrıca doublelift te cidden iyi oyuncu

• Ya ben sadece dyrusu izliodum kendisi çok sağlam top lane oynuyorda hangi takımda oynuyordu o unuttum şimdi.
  • Bahsettiğin o 5v4 Dragon verme olayında benim bildiğim en azından Oce'nin söylediği; Rakip 4 Kişiyken toplu bir savaşa girmek istememiştik (Gossu dc yemişti) fakat siz geldiniz ve kestiniz dedikten sonra surrender vermişlerdi. Yani öyle ezilme falan diye birşey hatırlamıyorum ben o oyunda ekonomi olarak sk daha üstündü.
    Edit: Gossu tekrar dc yedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VCR -- 20 Mayıs 2012; 19:48:02 >
  • Saint CLG'den niye ayrıldı bilen varmı arkadaşlar? CLG'nin takım lideri gibiydi, birden Curse'ye geçmesi bana çok ilginç geldi. Son zamanlarda Doublelift ile çok atışıyorlardı, belki o yüzdendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 20 Mayıs 2012; 20:07:19 >
  • Abi birakin bunlar rating. Oce midi artik herkes biliyor. Cok iyi fakat ayni her sey. Oynayan icinde izleyici icinde. Rol degistirince oce top izlersin. Napiyo bu acaba diye. Daha cok izleyici daha cok para demek. Ki sk turnuvada 1. Olup 25 binlik odullere uzak oldugu icin uzun zamandir bu yolla populerliklerini koruyorlar. Keza clg ayni sey. Hotshotun topta trollugu bitti simdi daha ozgur bi lane olan jungleda insanlar yapicagi sinirsiz trollugu izleme pesinde. Fark ettiyseniz twitche kayan tsme ragmen izleyici sayilari artislar yasamadi cnku insanlar yukselmekte olan clg euyu izliyor. Ama simdi her taraf icin tek duzelik kalkti. Artik cassio oce degilde lee sin olaf oce gorcez ya da jungle nidaleeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @snsnyn
    müthiş tespit,okudugum en mantıklı yorum bu forumda
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.