Şimdi Ara

LoL Dünyasının En iyi takımı : CLG.EU < !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
9.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısa haber niteliği taşıyan bir yazı ile karşınızdayım

Öncelikle şu sıralar olan değişikliklere göz atalım ;

- Voyboy Dignitas'tan ayrıldı.
    - Saintvicious CLG.NA'dan ayrıldı ve Voyboy yerine geçti.
    - HotshotGG Top lane'de kendi bölgesinde bile trollerken hiç tanımadığı Jungler bölgesine geçiş yaptı.

Bunlar NA bölgesinin haberleriydi şimdi bir de EU.West bölgesine göz atalım ;

- SK Gaming'in Mid lane rolünü üstlenen Ocelote <kendi kanaatimce M5,TSM,CLG.Eu maçlarında gösterdiği başarısız profilden ötürü [M5 4 kişi kalmasına karşın oyunda nashor'u kaptırıp Ace yemişlerdi ve ardından Hepsi Surrend. çekip Rage quit çektiler]> SR Kev1n ile rolleri değiştirdi.
    Açıklaması da şu şekildeydi : "Mid bölgesi için her zaman farm yapmak gerekiyor ben istemiyorum her zaman farm yapmak,top lane daha aksiyon dolu ve orayı seçtim." bakalım durumlar neyi gösterecek SK Gaming için.

- TSM'in klasik Reginald vakası hala devam ediyor,hatta Scarra dalga bile geçmişti : "Merhaba ben Reginald,oynamayı bilmem ama size çok fena kızarım."

Şimdi gelelim iki kral'a ;

- Moscow Five : Şu aralar performansları düşük bile olsa ki son CLG.Eu maçlarında çok kötü ezilmelerine rağmen geri dönüş beklenilen takım.

ve özellikle Gosu Pepper OoO adlı support rolünü üstlenen şahıs iki de bir "Rage,DC" atıp takımı yalnız bırakmazsa,M5'ten her performans beklenilebilir.
    Not : Gosu bir maçta Wickd ile birlikte çok fena atışmışlardı,ama wickd iyi eleman "Sen çok iyi oyuncusun niye böyle hareketlerde bulunuyorsun" filan deyip konuyu yatıştırmaya çalışmıştı.

***--CLG.EU--***

- Şu sıralar namağlup götürüyorlar her maçı,üstelik 2-0'lık serilerle ve ezici güç uygulayarak.
    - "Froggen her zaman kendisi gibi oynarsa dünyanın en iyi mid ustası olabilir !" bunu ben değil Scarra diyor.

- Wickd arasıra kötü oynasa da ki bilhassa karşısında "Darien" gibi dünyanın en iyi solo top oyuncusuna karşın,istikrarlı bir oyuncu.

- Yellowpete pekala dünyanın carry listesine zirveden giriş yapmasa bile takım oyununu bilen oyuncu.

Peki CLG.EU neyi doğru yapıyor ?

öncelikle kesinlikle stratejilerini değiştirdikleri kesin ki takımı çok sağlam oyuncular barındırıyor.
    Map kontrolleri keskin ve Oyundaki Objelere odaklı çalışıyorlar.(izleyenler hemen fark etmişlerdir.)

ve takım oyununa yönelik bol CC'li şampiyonlar seçiyorlar ve kazanıyorlar !

Kısaca ; şu anki takımların kozları :

CLG.Na = Voyboy,bigfatlp
    TSM = Oddone,Chaox
    M5 = Darien,Alex ich
    Dignitas = Scarra,Crumbzz (yeni gelişmeleri bekliyoruz. Crumbzz Dignitas'a geçiş yaptı.)
    SK Gaming = Candypanda (Gerçekten olağanüstü AD Carrylerden.SK'yi taşıyan bir numaralı adam.)
    Curse = Saintvicious,Elementz (Elementz performansını son günlerde bilemiyorum,fakat bildiğim tek şey Elementz ile Saintvicious gibi iki eski dostun bir araya geldiği.)
    CLG.EU = Pek yorum yapılmazsa da Froggen'in önderliğinde takım yıldız gibi parlıyor şu sıralar.

Sonuç olarak :
    Şu anki Performanslara ve yapılan değişiklerin daha getirmediği sonuçlara dayanarak CLG.Eu'nun en iyi takım olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz,bekliyoruz gelecekte ne değişecek ?

tek bildiğimiz daha eğlenceli olacağı

Son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken B. -- 20 Mayıs 2012; 14:16:23 >

• TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
  • Son duruma alıştıkları zaman skda iyi işler çıkartacak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • froggenin dikkat ettinizmi bilmem anivia oynarken item buildini rastgele yapıyor frozen mallet felan çıktığınıda gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifad

TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox
    TSM = Oddone,Chaox

Görmediğine dayanarak söylüyorum :

"şu anki
    şu anki
    şu anki
    şu anki
    şu anki
    takımların kozları :"
  • Ocelote solo'yu hiç beceremiyordu niye böyle birşey yaptı anlamadım.
  • Na'Vi diye bir takım daha var.
  • ocelote mide döndü döndü, dönemedi SK çöker cidden. CLG.NA ve Dignitas'ın yaptıkları çok saçma, Voyboy'a rahat batmış arkadaş, dignitastasın, mvp seçildin falan filan, tamam CLG iyi takım da o takımda senle aynı rolde oynayan Hotshot varken niye gidersin ki. CLG zaten ayrı tip, adamlar dünyanın en iyi jungler'ı (bence) sainti Curse'a kaptırdılar. curse çok fena atak yapacak demedi demeyin. CLG.eu zaten bir numara, Wickd olsun Froggen olsun çok sağlamlar. M5'a diyecek söz yok adamlar çok güzel oynuyor değişik şeyler deniyorlar. Alex Ich de en iyi mid oyuncuları sıralaması yapılacak olsa ilk 3'e girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Ocelote solo'yu hiç beceremiyordu niye böyle birşey yaptı anlamadım.

jaxla penta attı ayıp ediyorsun :D
    bende bilmiyorum sıkıldı galiba ama şimdi ki mid daha iyi diyorlar ocede yapar ya :p izleyip göreceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

Na'Vi diye bir takım daha var.

Haklısın !
    Na'Vi,mTw gibi takımlarda sağlam takımlar fakat pek bir bilgim olmadığından,yalan bilgi olmasın diye eklemedim.

Varsa değişikliklerinden haberin,ekleyebilirim mesaja.
  • Bu takımların maçlarını nerden izliyebilirim ?
  • oceloteyi solotop oynarken çok izledim ve hepsinde fail oldu. 1 defa penta aldı diye mevki değiştirmesi çok saçma
  • M5 takım olarak müthiş, CLG eu da bu aralar çok parlamaya başladı. Froggen'ın kötü oynadığı maç hatırlamıyorum.
  • Bununla ilgili daha once acilmis bir konu vardi. Onun alitna devam etmeni tavisye ederim. Ayni haber icin 3-5 konu acilmasi rahatsiz edici bir durum.
  • Anladık kardeşim aynı konudan 50 tane açmayın.
  • froggen degisik buildler deniyor ve cok basarili adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Anladık kardeşim aynı konudan 50 tane açmayın.

Aynı konu mu ? aynı konuysa silin gitsin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

Na'Vi diye bir takım daha var.

na'vi LoL ' ilk 10 takım ıcerısıne gıremez. dota ve cs deki kadar basarılı değiller LOL'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Bununla ilgili daha once acilmis bir konu vardi. Onun alitna devam etmeni tavisye ederim. Ayni haber icin 3-5 konu acilmasi rahatsiz edici bir durum.

Katılmıyorum, bu arkadaş en azından oyun dünyasını iyi tanıyor ve kendine özgü bi şekilde herşeyi açıklamış..
    Arkadaşa gelirsek,
    M5 online olarak sanki ciddiye almıyorlar, takımları tanıyıp LAN ortamında gerçek oyunlarını sergiliyorlar..İzlediğim her maçlarında ya zor kazanıyorlar yada kaybediyorlar fakat LAN'da çok temiz kazanıyorlar.
    Gosu Pepper Rage'den dolayı quit atarsa 1 affedilir 2 de takımdan atılır, eğer böyle bi problemleri varsa M5 in vay haline.
    CLG.EU şuan gözle görülen en iyi takım olduğunu "scrim" istatistiklerine bakarak söylemek yanlış olmaz..
    CLG.EU en iyi yapanda zaten Froggen.
    Ayrıca biraz oyun dünyasından uzak kaldım ama Ocelote eğer top a geçtiyse gg.

• @SchutZ
    Oyun dunyasini iyi tanimak daha kurallara ve duzene uymamaya sebebiyet verseydi. Bu forumda hic kimsenin ayni konu altina yorum yazmasina gerekkalmazdi. Yada her oyunu bilen bu ozgurluge sahip olsaydi dusunun ne halde olurdu forum.
    Kibarca yapilmasi gerekeni yapmasini soyledikden sonra konuyu kilitlememis olmam yapilan ise saygimi gosterir. Lakin o saygiyi gormezden gelip cesitli bahaneler turetmende forumu gectim ama en azindan bana karsi saygisizligini gosterir.
    Simdi kisa ve net birsekilde soruyorum sen benim yerimde olsaydin ne karar verirdin?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.